153 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bazı üyeler

Threaded View

Yeni Üye

Exclamation Bazı üyeler

Alıntı 333-3 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı rerazoor Nickli Üyeden Alıntı
    Yeni konu gelecek mi acaba ?
    Ustad yolumu kapattılar hiç biryere mesaj atamıyor hiç birşekilde birşey paylaşamıyorum açtığım konuda kapanmıs diğer üyeliğim son bulmus anlamadım bunu hekese yayarsan sevinirim malum hiç bir yere birşey yazamıyorum. Tesekkur ederim bu sitede anlasılan ilaç sektorunde ugrasan alt yapılar mevcut. Bu mesajı atmak için bu hesabı açtım fakat buda engellı birşey yazamıyorum ıp ımı engellemısler

ğer bir yerde 333 nickini görürseniz bu benımdır. su anlık dersimi aldım biryerde birşey açmaya niyetlı değilim. ama sizede magdur edilip üyeliğimi kapatıp konumu sildiler benim ne sucum vardır millet tartısıyordu sonra bütün herkez benim gittiğimi düşünüp sahtekar olmamla suclayacaklardır bunların hepsi beni boyle bir duruma soktu belkı onların tartısması felan herşey plandı gerçeğin önünü kapatıyorlar ama ben buna 4 sene sonucunda ulastım asla ama asla vazgeçmem kim ne yaparsa yapsın senden ricam bunu bir konu açarak aktarman suclu olmadıgım kanatına varsınlar sonra buradan bilimsel çalışmalara sizinle irtibata geçerim isterseniz sizide engellesinler buradan konusuruz. yanlız gerçeklerin saklanmasına izin vermeyin.
    - Yanlış anlaşılmasın sadece sesini duyurmak isteyen birine yardım ediyorum bu suçsa benide banlayabilirsiniz.
    Konu Miracle tarafından (01.04.2015 Saat 14:00 ) değiştirilmiştir.