8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Şakaklarıma bakar mısınız? (Resimli)

Şakaklarıma bakar mısınız? (Resimli)

Şakaklarımda dengesizlik olduğunu düşünüyorum.
    Arkadaşlar hepinize geçmiş olsun. Minoxil forte 50 gündür, son 20 gündür ise azelderm(sabah akşam) ve proscar 1/5 ekledim. Şakalarımda hiç saç yoktu. Bu süreç içerisinde sağ şakağım tamamen kapandı diyebilirim. Tedavi iyi gidiyor ama sol şakakta kapanma daha yavaş, saç değil de daha çok siyah küçük tüyler çıktı, çıkmaya da devam ediyor ama sağ tarafla arasında ciddi fark oluştu. Sizce sol taraf için acnelyse veya başka bir şey kullanmalı mıyım? Yoksa devamında eşitlenir mi? Ya da başka bir tavsiye?
    http://i.hizliresim.com/mGEo80.jpg
    http://i.hizliresim.com/EV3DEZ.jpg

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şakak dengesizligi cok sık gorulen bisey benim de sağ şakagim soldan cok daha once acildiydi

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dermarolleri kullan, acnelys ve ketoralde kullanabilirsin azalderm ile.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermarolleri kullan, acnelys ve ketoralde kullanabilirsin azalderm ile.
    Konazol şampuan kullanıyorum.
    Acnelyse sipariş ettim pazartesi gelir. Şu an tedavi çok iyi gidiyor, acnelyse işi berbat etmez değil mi?
    Peki ilerde bu eşitlenir mi, yani 50 günde çok hızlı bir şekilde şakaklar arttı.

Eşitlenmeyi bilmem ama bir kaç ay içinde geride olan şakağın ilerde ileri olan geride kalırsa şaşırma. Onlar öyle bir o geçer bir diğeri tedavi stabilize edebilir belli bir süre sonra ama bu tam simetrik olmayabilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eşitlenmeyi bilmem ama bir kaç ay içinde geride olan şakağın ilerde ileri olan geride kalırsa şaşırma. Onlar öyle bir o geçer bir diğeri tedavi stabilize edebilir belli bir süre sonra ama bu tam simetrik olmayabilir.
    Sizin losyonu tedavime eklesem daha iyi sonuç alabilir miyim? Şu an askerim 2 ay sonra başlayabilirim

Alıntı Sahinz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin losyonu tedavime eklesem daha iyi sonuç alabilir miyim? Şu an askerim 2 ay sonra başlayabilirim
    Alabilirsiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağ sol şakak olayı tek bende var sanıyordum .. demek bu normal bir durum