Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Miracle Anime.. :)

Miracle Anime.. :)

Askerde olmam sebebiyle carsi iznimiz bir ay boyunca kitlendi. Losyon olarak minoxil im bitmişti. Gata bin içerisinde sadece ptt kargo var sitelerde ptt kargo ile calidmadigindan Siparis veremiyordum. Levent abi sağolsun uç sise.minox gönderimini bana bugün sabah dedim.öğlene kargo ile gondermis. Gerçekten sadece lafta değil özde insan. Teşekkürler

Alıntı Hemşir_E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Askerde olmam sebebiyle carsi iznimiz bir ay boyunca kitlendi. Losyon olarak minoxil im bitmişti. Gata bin içerisinde sadece ptt kargo var sitelerde ptt kargo ile calidmadigindan Siparis veremiyordum. Levent abi sağolsun uç sise.minox gönderimini bana bugün sabah dedim.öğlene kargo ile gondermis. Gerçekten sadece lafta değil özde insan. Teşekkürler
    Hiç gerek yoktu dostum konu açmaya şaşırdım görünce hatta spam mı ne dedim teşekkür ederim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Senin ticaret için bu isi yaptigini düşünen şeref yoksunu insanlar vardi bi ara. Onlarda gorurde ibret alip pişman olurlar abi. Cok tesekkur ederim tekrardan...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç gerek yoktu dostum konu açmaya şaşırdım görünce hatta spam mı ne dedim teşekkür ederim.
    hocam mv adayı ol oy verelim
    07.07.2014- Min+ dut losyon
    05.08.2014- Miracle losyon
    12.08.2014- ketoral-azalderm krem

Alıntı Hemşir_E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin ticaret için bu isi yaptigini düşünen şeref yoksunu insanlar vardi bi ara. Onlarda gorurde ibret alip pişman olurlar abi. Cok tesekkur ederim tekrardan...
    Ya dostum ticaret kötü bir şey değil ki oda olacak site büyüyünce belki amaç farklıydı bak ben bu siteyi kapatayım ama saç için deve idrarı şişeleyip satayım onlara da konu açayım o zaman öpecek yerleri şaşırırlar... neyse kardeşim sana hayırlı tezkereler diliyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Alıntı faradi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam mv adayı ol oy verelim
    A"dayım" yok hani varda ben tenezzül etmem çipras gibi bunalımlı zamanda çıkacağım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A"dayım" yok hani varda ben tenezzül etmem çipras gibi bunalımlı zamanda çıkacağım
    bizim de bi çiprasa ihtiyacımız var zaten
    07.07.2014- Min+ dut losyon
    05.08.2014- Miracle losyon
    12.08.2014- ketoral-azalderm krem

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    levent abi harbiden çok düzgün birisi. Şu ru siparişi sürecinde özellikle fark ettim bunu. tek tek anlatmayacağım ama sorumluluk anlayışı gerçekten takdir edilesi bir insan... admin değil takım kaptanı
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı faradi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim de bi çiprasa ihtiyacımız var zaten
    katiyyyen karsıyım ciprasa bizim ülkeye cipras uymaz bizim memlekette badeleme kültürü vardır memelektin bir kısmına deki amca ayda 1000 lira alıyosun acsın acıktasın falancalar senin paraları eziyolar hanlar hamamlar almıslar de anlamaz gider o falancaların peşine.... o sakallı hüsnü ye biraz dini konusup birde badeledinmi seni sever peşini bırakmaz 1400 yıldır bu memlekete öpen yaranır o yuzden cipras vs bu memlekete uymaz hak adalet hukuk nerdeee badele gitsin anadolu comarlarını
    Konu bendeniz tarafından (13.02.2015 Saat 17:23 ) değiştirilmiştir.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Levent hocamız CAN dır.gerisi HEYCANDIR.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Sayfa 1/2 12 SonSon