Sayfa 1/8 123 ... SonSon
76 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ru58841 Kullanıcı Yorumları

Ru58841 Kullanıcı Yorumları

Evet Sevgili dostlar forumumuzda 30 u aşkın kişi bu etkeni artık kullanıyor yavaş yavaş ilk izlenimleri ve uzayan dönemlerde ki görüşlemizi buraya belirtelim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben daha 3 gün oldu başlayalı elsevenin içine katıp kullanıyorum. Arkadaşların bazıları saç reni açtığını falan belirtmiş böyle bi durum yaşamadım fakat miracle losyon saçları dolgun gösteriyordu bunda o özellik yok . O yüzden önce ru kullanıyorum 2 saat geçince minox oda kuruyunca miracle losyon gece birdha miracle minox kullanıyorum. Şuanlık tedavimden memnunum. Bide miracle hocam bu şekilde kullanmam uygunmudur sizce önce ru 2 saat sonra minox sonra miracle?

Alıntı mhmtclk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben daha 3 gün oldu başlayalı elsevenin içine katıp kullanıyorum. Arkadaşların bazıları saç reni açtığını falan belirtmiş böyle bi durum yaşamadım fakat miracle losyon saçları dolgun gösteriyordu bunda o özellik yok . O yüzden önce ru kullanıyorum 2 saat geçince minox oda kuruyunca miracle losyon gece birdha miracle minox kullanıyorum. Şuanlık tedavimden memnunum. Bide miracle hocam bu şekilde kullanmam uygunmudur sizce önce ru 2 saat sonra minox sonra miracle?
    Gün sonuna da bir tedavi uygula da sorun olmaz her uygulamadan sonra kuruma emilim olsun sonra diğer uygulamaya geç.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dün saçımın resmini çektim cihaz flaş yer ve ışık öncekilerle aynı şekildeydi fark ettiğim şu oldu saçım inanılmaz parlıyor aslında renk açılması parladığı için oluyor bence... dökülmede bir değişiklik yok zaten şuan minox döngüsündeyim yabancı forumlardada 4-6 hafta arasında dökülmem durdu diyenler var kullanacağım bakalım
    Birde en önemli fark saçım inanılmaz yumuşak hani kuru saçlar için clear şampuanla yıkarsınız ya aynı onun gibi yıkadıktan 2 3 gün sonra bile aynı ru kullandıktan sonra başladı bu anlattığım değişimler
    açıkçası iyi mi kötü mü yorumlayamıyorum izleyip göreceğiz gibi
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Ru kullanan Arkadaslar memnun musunuz izlenimleriniz neler. Miracle losyonum yeni bitti ruya bu Hafta baslayacagim goruslerinizi yazar misiniz sac çıkışları vaR mi?

Memnuniyete suan icin bi cevap vermek dogru olmaz bence en az 4 ayi gormek lazim. Ama minox ve finastridten sonra en cok ise yariyan ilac diyebiliriz backgrounduna bakarak ki ise yariyacaginida dusunuyorum acikcasi bu nedenle proscari biraktim. 1 haftadir icmiyorum.

Degisikliklere gelirsek;

Surdugum yerlerdeki sacim bana daha yavas uzuyor gibi geliyor. 3 haftada 3 mm bile uzamadi bu iyi veya kotu bir sekilde etki ettigini gosteriyor bence.

Sacim daha yavas uzamasina ragmen bu aralar daha dolgun geliyor.

Ciliz saclarim biraz kendini topluyor gibi geliyor uzama acisindan ama bu konuda kesin boyledir diyemem belki daha net baktigim icinde oyle gelmis olabilir.

Ru ya gelir gelmez başlayanlardanım. Ben de aynen sayın miracle gibi sadece miracle losyon ve ru kullanıyorum. Birde destek olarak isoflavin ve saw palmetto? Losyona başlayınca zaten dökülme çok azalmış ve yeni çıkışlar başlamıştı. Çok çok az miktarda olağan dökülme var. Dökülenler en eski uzun saçlardan. Bu arada çıkan saçlar gerçek kalınlıklara ve beş cm uzunluğuna yaklaştı. Onlardan hiç dökülme olmuyor. Yeni çıkışlarda Ru nun miracle losyona çok destek olduğuna inanıyorum. Hiçbirimiz sadece tekbaşına ru kullanmadığı için bunun net olarak cevabını veremeyeceğiz galiba.
    Ama dökülmeleri devam edenlerin minox payının çok yüksek olduğuna yürekten inanıyorum. Özellikle no more sözüm sana.
    Arkadaş saçları sağ eliyle veriyor sol eliyle fazlasıyle geri alıyor. Lavaboda gördüğünüz her telin nasıl canınızı acıttığını çok iyi biliyorum. Döngü devam ediyor diye nasıl katlanıyorsunuz.
    Sayın miracle sizin losyonu artık bırakmamız söz konusu değil. Ama birkaç aylığına sadece ru yu kullanmak gibi bir don kişot luk yapabilirmiyiz ne dersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    bende şimdilik memnunum diyebilirim arkadaşlar ru'dan. yaklaşık 35 gün oldu gerçi sağlıklı yorum için 3 ay gerek diye düşünüyorum ama yakında fotolar paylaşıcağım kullanmadan önceki hali şuan hali diye sağlıklı yorum yapabiliriz ozaman. Teşekkürler

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yalnız arkadaşlar RU illaki etkili bir üründür...Lakin tek başına ULTRA bir etki yapacağını düşünmüyorum....Mesela RU için şimdiden olumlu yorum yapan arkadaşların çoğunun imzasına bakıyprum,,,Adam hem günde 2 defa Miracle losyon kullanıyor,,hem günde 2 defa min+dut kullanıyor,,hem dermaroller,,,hem arada ketoral şampuan,,hatta bazıları ilave olarak günlük Finansteride ve saw palmetto kullanıyor..Birde bunların yanına RU kullandığını söyleyip RU nun etki ettiğini söylüyor....Bence tedaviden RU yu çıkarsın ve öyle devam etsin çok fazla kayıp yaşamaz,,hatta durumun değiştiğini bile anlamayacak,,,Burada miracle losyon min dut ve bilimum kullanılan dermarooller, kremler ve oral antiandrojenlerin hakkı yeniyor gibi geliyor bana...Peki RU nun tekbaşına ne kadar etkili olup olmadığını nasıl anlarız....Tüm tedavileri bırakın,,sadece günde 1 veya 2 RU kullanın,,işte o zamanki yorumlar daha belirleyici olacaktır...Ben sadece tek başına RU kullanan arkadaşların gözlemlerini dikkate alırım...Çünkü aynı zamanlı kullanılan Miracle losyon4min dut ve dermaroller ve kremlerin hakkının yediğini düşünüyorum...Yani benim şahsi kanaatim tek başına RU nun tekbaşına Miracle losyon kadar olumlu etkisi vardır,,Öyle MULTİ etkisi olduüunu düşünmüyorum şahsen,,Olumlu etkisi vardır ama Miracle losyon kadar, min dut kadar,,,Fiyatına ve kullanılma zahmetine değer mi,, işte burası soru işareti...Sonuçta markette eczanede satılan bir ürün değil....!!!

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız arkadaşlar RU illaki etkili bir üründür...Lakin tek başına ULTRA bir etki yapacağını düşünmüyorum....Mesela RU için şimdiden olumlu yorum yapan arkadaşların çoğunun imzasına bakıyprum,,,Adam hem günde 2 defa Miracle losyon kullanıyor,,hem günde 2 defa min+dut kullanıyor,,hem dermaroller,,,hem arada ketoral şampuan,,hatta bazıları ilave olarak günlük Finansteride ve saw palmetto kullanıyor..Birde bunların yanına RU kullandığını söyleyip RU nun etki ettiğini söylüyor....Bence tedaviden RU yu çıkarsın ve öyle devam etsin çok fazla kayıp yaşamaz,,hatta durumun değiştiğini bile anlamayacak,,,Burada miracle losyon min dut ve bilimum kullanılan dermarooller, kremler ve oral antiandrojenlerin hakkı yeniyor gibi geliyor bana...Peki RU nun tekbaşına ne kadar etkili olup olmadığını nasıl anlarız....Tüm tedavileri bırakın,,sadece günde 1 veya 2 RU kullanın,,işte o zamanki yorumlar daha belirleyici olacaktır...Ben sadece tek başına RU kullanan arkadaşların gözlemlerini dikkate alırım...Çünkü aynı zamanlı kullanılan Miracle losyon4min dut ve dermaroller ve kremlerin hakkının yediğini düşünüyorum...Yani benim şahsi kanaatim tek başına RU nun tekbaşına Miracle losyon kadar olumlu etkisi vardır,,Öyle MULTİ etkisi olduüunu düşünmüyorum şahsen,,Olumlu etkisi vardır ama Miracle losyon kadar, min dut kadar,,,Fiyatına ve kullanılma zahmetine değer mi,, işte burası soru işareti...Sonuçta markette eczanede satılan bir ürün değil....!!!
    Haklısın payitaht şu da var ki yurt dışında da öyle kullanılıyor finas kullananlar ekliyor genelde. İnsanlar tek başına ne kadar etkili diye düşünmeyip katkısı olsun istiyor bir de ru yarılanma ömrü nedeniyle gerçekten yan etki eşiği az bir ürün çünkü onu ekle bunu ekle bu defa sistemik etki artmaya başlıyor.

Sayfa 1/8 123 ... SonSon