Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon
76 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Ru58841 Kullanıcı Yorumları

Arkadaslar bos bir minox kutusuna elseve garnier doldursak onun icine de ru koysak etkili olur mu yani elseve garnier ve ru karisimi sizce etkili bir karisim olur mu...ruyu aldigimdan beri buzlukta saklıyorum hala kullanamadim ve saclarim gitgide incelmeye basladi

Icinde cozunuyorsa 3-4 gunluk partiler halinde hazirlayip surebilirsin

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    elinde ru olan arkadaşlar azda olsa kullanın bence fayda ediyor ben bu gün sabah saç yıkarken inceledim köklerin biraz kalınlaştığını düşünüyorum döngü hala ama hala aynı hızda devam ediyor... fakat çıkışlarda gözlemledim bir miktar ve bu çıkışlar kalınlık olarak iyi görünüyor...
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elinde ru olan arkadaşlar azda olsa kullanın bence fayda ediyor ben bu gün sabah saç yıkarken inceledim köklerin biraz kalınlaştığını düşünüyorum döngü hala ama hala aynı hızda devam ediyor... fakat çıkışlarda gözlemledim bir miktar ve bu çıkışlar kalınlık olarak iyi görünüyor...
    Kardesim sende kabuklanma oluyor mu.bende oluyor.ama.eskisi gibi degil.yani şunada bir çözüm bulsam dahada iyi verim alacağım tedavimden.aslında bide saf minox içinde organize olsak fena olmaz.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim sende kabuklanma oluyor mu.bende oluyor.ama.eskisi gibi degil.yani şunada bir çözüm bulsam dahada iyi verim alacağım tedavimden.aslında bide saf minox içinde organize olsak fena olmaz.
    bendeki kabuklanma değilde un gibi hocam resmen saç dibinde çok fazla kurcalamıyorum minoxu da ru ile birlikte günde 1 kere kullanıyorum spiro falanda geldi artık tam kordine bir tedavi yapmaya çalışacağım...
    saf minox olabilir üstadla görüşmek lazım ama malum kolay olmuyor getirtmek haliyle daha zor bulunan ürünler için deniyoruz genelde toplu alım işlerini yinede miracle ile bir konuşabilirsin...
    5-Ara sıra emu yağı

Benim spiro gelmedi daha doğrusu gönderildi mi onuda bilmiyorum. Miracle üstadtan da haber gelmedi.bakalim bende ru nun dozunu artiralbilirim.dusuncem boyle.
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.

Benim spiro gelmedi daha doğrusu gönderildi mi onuda bilmiyorum. Miracle üstadtan da haber gelmedi.bakalim bende ru nun dozunu artiralbilirim.dusuncem boyle.
    spirolar gönderildi hocam benim elimede bu gün ulaştı boyut olarak ru'dan daha büyük... ayrıca ru içinde ben 25 gram yazdım şimdiden listeye kendimi... nisanda düşünüyoruz ama talep yok henüz doğru dürüst yahu 60 gram var listede
    5-Ara sıra emu yağı

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    spirolar gönderildi hocam benim elimede bu gün ulaştı boyut olarak ru'dan daha büyük... ayrıca ru içinde ben 25 gram yazdım şimdiden listeye kendimi... nisanda düşünüyoruz ama talep yok henüz doğru dürüst yahu 60 gram var listede
    Miracle hocama msj attım burdan ama dönmedi henüz.ben merkezi bir yerde olmadigimdan kargoda sorun yaşıyorum. Ru bende alicam muhtemelen 10 gr alicam bu sefer. Siz miracle hocamla gorusuyorsaniz benim durumu bir sorsanız cok memnun olurum.

Miracle hocama msj attım burdan ama dönmedi henüz.ben merkezi bir yerde olmadigimdan kargoda sorun yaşıyorum. Ru bende alicam muhtemelen 10 gr alicam bu sefer. Siz miracle hocamla gorusuyorsaniz benim durumu bir sorsanız cok memnun olurum.
    İsmin yokmuydu listede uzman ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sevgili arkadaslar 10 gundur ru kullaniyorum.oncesinde 1 ay cell kullanmaya baslamistim suan tedavim cell + ru... ve cok ilginctir bu surede saclarim dokulmuyor sanki cogaldi gibi ele geliyo cok degisik hissediyorum ve memnunum.. kasinti yaglanma agri sizi da yok. Bu toz bu kadar meseleyi hallediyosa bence bir mucize. ( tabi cell in de hakkini yemeyelim..) eger saclarim daha iyi duruma gelirse ru ve cell vazgecilmezim olur. Proscar kullandigim gunlerdeki gibi hissediyorum insallah bu gelismeler gecici degildir��... tek problemim var benim kafama ne surduysem cinsel istegim dusuyo ya da psikolojik bilmiyorum ama gecen sene aynada verteksimin acilma yolunda oldugunu gorup yikinti yasadigimdan beri dir hic tam sertlesemedim sanki. Proscar ve miraclede tuz biber oldu bu duruma. Insallah cinsell istegim yerine gelir ve losyonlar buna insallah sebep degildir.....

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon