Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Finasterid Losyon

Linkleri paylaşmayalım. Bu arkadaş bir üyemize saf spiro temin etmek istememis eczacılık etiği gereği reklamcılık etiği gereği de yayımlayamayız şayet istiyorsa ücret karşılığı reklam yapabilir kaldı ki benzer ürünleri bizde yapıyoruz ve yapacağız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Linkleri paylaşmayalım. Bu arkadaş bir üyemize saf spiro temin etmek istememis eczacılık etiği gereği reklamcılık etiği gereği de yayımlayamayız şayet istiyorsa ücret karşılığı reklam yapabilir kaldı ki benzer ürünleri bizde yapıyoruz ve yapacağız.
    Kusura bakmayın haberim yoktu.

filozof
    Guest
    ustad bir yorum okudum 500uzeri gecmiyor diye calisma kanit yo

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o değil de bu şekilde ilgilenen bi eczane bulduysanız ne güzel ben gidip anlatsam derdimi eczaneye mal mal bakarlar suratıma eminim

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o değil de bu şekilde ilgilenen bi eczane bulduysanız ne güzel ben gidip anlatsam derdimi eczaneye mal mal bakarlar suratıma eminim
    ara sokaklardaki eczanelerin çoğu bir şey bilmiyor, işlek yerlerde deneyebilirsiniz, bir yerde reçete istemişti reçetesiz yapamam demişti. Ben sanırım bu formülleri hazırlamayı seven bir eczacıya denk geldim. Zaten diğerleri malum oku-al diplomayı, ver diplomanı kiraya.. ilgilenmiyorlar ki pek fazla.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ara sokaklardaki eczanelerin çoğu bir şey bilmiyor, işlek yerlerde deneyebilirsiniz, bir yerde reçete istemişti reçetesiz yapamam demişti. Ben sanırım bu formülleri hazırlamayı seven bir eczacıya denk geldim. Zaten diğerleri malum oku-al diplomayı, ver diplomanı kiraya.. ilgilenmiyorlar ki pek fazla.
    Senin bahsettigin eczacı muhtemelen benimde internet üzerinden konuştuğum eczacı.saf minox temin edebilir misin dedim.ederim dedi.. ama sizin eczacı olmaniz lazim dedi.sanki bedava verecek.neyse parası odeceycez. Olmadi ikna edemedim.anladim ki adamın yardım etmeye niyeti yok..onun içinde @miracle hocama sonuna kadar katılıyorum.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Gençken saçları dht'nin döktüğünü yaşlanmayla birlikte diğer androjen hormonlarınında döktüğünü yazıyordu okuduğum bir yerden. Bu ne kadar doğru acaba. Özellikle benim gibi 20li yaşlarda olan arkadaşların saçını daha cok dhtmi döküyor yoksa diğerleridemi

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mhmtclk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gençken saçları dht'nin döktüğünü yaşlanmayla birlikte diğer androjen hormonlarınında döktüğünü yazıyordu okuduğum bir yerden. Bu ne kadar doğru acaba. Özellikle benim gibi 20li yaşlarda olan arkadaşların saçını daha cok dhtmi döküyor yoksa diğerleridemi
    Gençken hücre zarları daha güçlüdür, yaşlandıkça bir miktar zayıflar. Normalde genetik dökülmesi olmayanlar bile ilerleyen zamanlarda bir miktar dökülür saçları. Bunun nedeni hücre zarlarının zayıflayıp DHT,testo gibi androjenlerin harap etmesine izin verdiği için.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sanılanın aksine androjenik alopesiye sadece Dihidrotestosteron ( DHT ) yol açmamaktadır. Dehidroandrosteron,Testosteron ve Androstenedion gibi androjen hormonlar da, androjenik alopeside rol oynamaktadırlar. Ancak Dihidrotestosteron ( DHT ), çok güçlü bir androjenik etkiye sahip olduğu için çoğu erkekte, özellikle genç yaşlarda ortaya çıkan androjenik alopesi sendromunun birincil sorumlusudur.
    şu yazıyı dht vikipedide buldum altta kaynakçada belirtmiş doğruluk payı yüksek yani.

Arkadaşlar eczacı sıcak su banyasonu eczanesinde yapamayacağını söylediği için iptal ettik formülleri,

şimdi benim birkaç sorum olacak size;

ben proscar'ı alsam minoxile direk atsam çözünür mü? yahut bir miktar alkol içinde çözünür mü? hatta spiroyu bile miracle losyona hazırlarken bir maddeyle çözüp kullanabilir miyiz? tamam ilaçları içinde bekletiyoruz ve sonra süzerek kullanıyoruz ama acaba ilaçların ne kadar etkinliğini koruyabiliyoruz böyle?

dutasteridi konuştum ayrıca yine, finasterid losyon hazırlayamazsam minoxla ona devam edeceğimi söyleyince bana 6 aydan uzun kullanmamamı söyledi, haberiniz olsun sizlerinde. prostat için bile doktorlar ilacı 6 ay veriyor dedi. tamam topikal kullanım elbette farklıdır ama temkinli arkadaşlara not olsun bu da.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon