Sayfa 4/31 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
307 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: RU58841 Nasıl Kullanılır ?

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum ru yu sabah aksam 1 ml seklinde mi kullanacaksin.yoksa 1.5 ml mi
    sabah ve akşam 1er ml şeklinde minoxla ne kadar bol minox o kadar fazla çözünme ve scalpa eşit dağılım diye düşündüm
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sabah ve akşam 1er ml şeklinde minoxla ne kadar bol minox o kadar fazla çözünme ve scalpa eşit dağılım diye düşündüm
    Anladım kardesim.günde sabah aksam uygulamak daha etkili olur diye düşünüyorum. Fakat minox-dutas kullanimida olursa biraz uğraştırıcı olacak.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anladım kardesim.günde sabah aksam uygulamak daha etkili olur diye düşünüyorum. Fakat minox-dutas kullanimida olursa biraz uğraştırıcı olacak.
    şuan min-dut'u bıraktım ru ya geçince onun yerine bir süre proscar kullanacağım
    zaten şuanda 4. aya yeni girdim ve malesef dökülmeler başladı hepte yeni çıkan saçlar dökülüyor 1 2 cm veya uzayıp saç olmuş olanlar normale göre %50 arttı dökülmem 2 haftadır

birde hazırladığım 1 haftalık ru'yu oda sıcaklığında saklasak sıkıntı olur mu ? buzdolabı şart mı ? ben kalan kısmını buzluğa attım plastik bir kurunun içinde
    Konu NoMore tarafından (06.02.2015 Saat 22:37 ) değiştirilmiştir.
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

zaten şuanda 4. aya yeni girdim ve malesef dökülmeler başladı hepte yeni çıkan saçlar dökülüyor 1 2 cm veya uzayıp saç olmuş olanlar normale göre %50 arttı dökülmem 2 haftadır

birde hazırladığım 1 haftalık ru'yu oda sıcaklığında saklasak sıkıntı olur mu ? buzdolabı şart mı ? ben kalan kısmını buzluğa attım plastik bir kurunun içinde
    Buzdolaplarinin normal kısmı zaten +4 derecedir.buzluk kısmı ise -18 kadar düşer.sorun olmaz bence
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.

Ben de bikaç soru sorayım bari )

İlk sorum minoxilin içine atılabilir demişsiniz, hali hazırda min+dut kullanıyorum. Ayrı bir monixilin içine atmak yerine bu karışımın içine atsam sıkıntı olur mu ?

İkinci sorum ise hadi RU tozu hassas terazi ile tarttık diyelim lakin herşey tozdan ibaret değil ki bilmem kaç ml çözücü olacak denmiş, çözücü sıvıyı neyle ölçeceğiz acaba ?

Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bikaç soru sorayım bari )

İlk sorum minoxilin içine atılabilir demişsiniz, hali hazırda min+dut kullanıyorum. Ayrı bir monixilin içine atmak yerine bu karışımın içine atsam sıkıntı olur mu ?

İkinci sorum ise hadi RU tozu hassas terazi ile tarttık diyelim lakin herşey tozdan ibaret değil ki bilmem kaç ml çözücü olacak denmiş, çözücü sıvıyı neyle ölçeceğiz acaba ?
    Şırınga ile kac ml ihtiyacin varsa cekersin.sonra boş bir minox kutusu veya boş temiz bir cam ilaç şişesinde karışımı hazırlayıp uygulayabilirsin.

Şırınga ile kac ml ihtiyacin varsa cekersin.sonra boş bir minox kutusu veya boş temiz bir cam ilaç şişesinde karışımı hazırlayıp uygulayabilirsin.
    Mantıklı, neden düşünemedim ki

Teşekkürler.
    Konu Deepblue tarafından (07.02.2015 Saat 00:12 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi

hocam sizce dökülmeler neden arttı. Benim de bu aralar arttı hatta başladığım zamana döndüm. Bir aydır Dut'lu minoxu kullanmıyorum düz minoxu kullanıyorum ona bağlıyorum
    07.07.2014- Min+ dut losyon
    05.08.2014- Miracle losyon
    12.08.2014- ketoral-azalderm krem

Sevgili miracle,
    Üzerinde çalıştığın formül konusunda bende diğer arkadaşlar gibi her türlü desteğe hazırım.
    Ama bir korkum var herşey bitip patentlerini almadan artık çok fazla birşey paylaşma. Seni ve yaptıklarını jaws gibi takip eden ve piyasaya sürmek için bekleyen birhayli kötü niyetliler olduğundan hiç kuşkum yok.yolun açık olsun.

Alıntı Nino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili miracle,
    Üzerinde çalıştığın formül konusunda bende diğer arkadaşlar gibi her türlü desteğe hazırım.
    Ama bir korkum var herşey bitip patentlerini almadan artık çok fazla birşey paylaşma. Seni ve yaptıklarını jaws gibi takip eden ve piyasaya sürmek için bekleyen birhayli kötü niyetliler olduğundan hiç kuşkum yok.yolun açık olsun.
    Teşekkür ederim hassasiyetiniz için söylediklerinizde haklısınız net molekül ismi vermedim vermeyeceğim zaten asla kimsenin bilmediği bilemeyeceği etkenler.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 4/31 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon