Sayfa 29/31 İlkİlk ... 192728293031 SonSon
307 sonuçtan 281 ile 290 arası

Konu: RU58841 Nasıl Kullanılır ?

Üye
    Alıntı bankopm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ab ulkesindeyim Ru aldim, Anengenic ve Kaneshop amerika lokasyonlu sirketler fakat tedarikcileri cinden, yani urunu sifirdan uretmiyorlar sadece alip pazarliyorlar. Gelisi ise bir zarf icinde dandik bir plastik agzi kapatilabilen kucuk posetle geliyor, hatta bu kadar pahali bir maddenin bu sekilde gelmesinden huylandim bile. Ayrica Priority ile gönderiliyor, iskandinavya, bizim bu tarafa 6 gunde geldi. Baska sorun varsa özelden atabilirsin.
    Anageninc ürünü sprey bir ürün değil mi nasıl poşetle geliyor anlamadım ben?
    Ayrıca bu ürün dökülmeyi durduruyor mu denediniz mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı hawloo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anageninc ürünü sprey bir ürün değil mi nasıl poşetle geliyor anlamadım ben?
    Ayrıca bu ürün dökülmeyi durduruyor mu denediniz mi?
    Ru toz formunda aldim. dandik agzi kapatilabilen kucuk dolap posetiyle geldi. Urun saf oldukca pek bir önemide yok aslinda. Bu arada Kane´den aldim anageninc ile sorun olmus bir kac kiside yabanci forumlardan okudugum kadariyla o yuzden Kane´den aldim. Fakat uc assagi bes yukari ayni sey ikiside cinden tedarik ediyor.

Ru58841

Sitenizi uzun zamandır takip ediyorum ru ile toplu alım yaptığınızda bende alıma dahil olmak isterim fiyat ve miktar konusunda bana özelden msj atabilirmisiniz

Toplu ru alımı olduğunda benide dahil edermisiniz

SaçımınDoktoru Üyesi
    RU58841 Alımı devam edıyormu Miracle benide dahil edermisin ?
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Ru almak isteyen varsa benim elimde kullanmadığım 3.6 gr Ru mevcut eski alımlardan 5 gr almıştım. isteyene maliyetine verebilirim

Merhaba, ru organizasyonuna beni de dahil edebilir misiniz, devam ediyorsa.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar elimize ru kargosunun ulaşmasıyla birlikte artık 30 kişilik bir kullanıcı havuzumuz oldu. Bu nedenle kısa ve pratik kullanım önerilerimi yazma ihtiyacı doğdu.

Ru58841 biraz nazlı ama çok güçlü bir antiandrojen. Kısa yarılanma ömrü ile scalptan sisteme kaçan bir kaç saatte elemine olduğundan yanetki açısından en dost silahlarımızdan biri.

Ru yu bir kaç şekilde eritmek mümkün sırayla

ÇÖZÜNME :

1- %30 ppg %70 alkol çözeltisi
    2- Elseve Arjinin losyonu
    3- minoxidil
    4- Dmso

ile çözebilirsiniz. Çözeltiyi bir kaç dakika eriyene kadar çalkalayınız ru solüsyonunuz hazır.

DOZAJ:

Günlük dozaj 50 mg olarak önerilmekte ve uygulamada da çoğunlukla bu ölçüde kullanılmakta ancak ben agresif olmayan dökülmelerde 40 mg öneriyorum. Çok agresiflerde bu oran 100 de olabilir Tartmayı ucuza satılan 0.001 ya da 0.01 hassaslıkta ki mini tartılar ile yapabilirsiniz. Bu tartıları edinin çünkü sürekli işimiz olacak zira bir çok etken getirteceğiz nasipse yurt dışından. Sabah ru akşam miracle öneriyorum.

Belirtiğimiz dozajı 1.5 ml yukarıdaki sıvılardan birinde eritip çalkalayacaksınız. Günlük olarakta 1 haftalık olarakta hazırlayabilirsiniz. Toz halde buzlukta solüsyonunu buzdolabında dondurmadan saklayınız.

UYGULAMA:

Burası oldukça önemli. Öncelikle iyi emilim için temiz bir saç derisi şart. Daha sonra solüsyonu dökülme bölgelerine şırınga ile yayın bun miktarı siz belirleyeceksiniz. ben 0.75 ml tepe 0.5 ml şakak 1.25 ise ön kısma uyguluyorum. Uygulama sonrası etken kurur kurumaz saç derisi nemini kaybetmeden extra tresan elseve vb losyon sıkıp tekrar yediriniz burası oldukça önemli. Bu konuda ayrı bir konu açacağım ama burada da belirtmem gerekiyor en iyi emilimi nemli yani su ile şişmiş saç derisi yapıyor. Bu nedenle extra yedirme oldukça önemli.Minoxidil ile çözüp kullandıysanız ek nemlendirmeyi 2 saatten önce yapmayın çünkü zaten minox geç kuruyor. Bunu her çeşit ilaç losyon için öneriyorum.

Kolay gelsin.

Merhaba hocam bu RU nedir ve nereden temin ediyorsunuz ben baştan sona kadar okudum ama anlamadım bir arkadaş yardımcı olsa süper olur

Hocam duruyor mu ru?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı No_FeaR2266 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam duruyor mu ru?
    Hafta içi alınacak benimde bitti miracle hocanın bana ilettiği bu oldu siz özel iletişim atın miracle ye sizi eklesin.
    Advancell ve Setipiprant kullanıyorum bu sayede saçlarımı koruyorum bütçem olduğunda peptid ekliyorum.

Sayfa 29/31 İlkİlk ... 192728293031 SonSon