Sayfa 2/31 İlkİlk 123412 ... SonSon
307 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: RU58841 Nasıl Kullanılır ?

Youtube da en fazla 3 günlük yapın diyorlar. Etkisi azalıyormuş gibi bişeyler söyledi adam. Başka forumlarda da 3-4 gün diye okumuştum. Kafama buzlukta dondurmadan saklayın uyarınız takıldı sayın miracle. Toz halinde buzlukta dursa sakıncası yok değil mi. Toz halindeyken bile buzluğun derecesinin belirli bir seviyede tutulması gerekir mi acaba ?

Alıntı quelconque Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Youtube da en fazla 3 günlük yapın diyorlar. Etkisi azalıyormuş gibi bişeyler söyledi adam. Başka forumlarda da 3-4 gün diye okumuştum. Kafama buzlukta dondurmadan saklayın uyarınız takıldı sayın miracle. Toz halinde buzlukta dursa sakıncası yok değil mi. Toz halindeyken bile buzluğun derecesinin belirli bir seviyede tutulması gerekir mi acaba ?
    Toz halde ağzı kapalı donmaz ağzı açık nem-buz yapabilir 1 haftalıkta sıkıntı yok ama 3 günlük tabi ki daha garanti.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    az önce ulaştı elime hemen 9 parçaya böldüm 1 parçasını aldım 1 hafta kullanacağım onu ama sorum şu şimdi 7 günlük hazırlamak sıkıntı olur mu üstad 3 4 gün diyorlar ?
    birde bu nasıl bir şey yahu 2 parmağım kadarcık toz açınca paketi baya bir güldüm
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    az önce ulaştı elime hemen 9 parçaya böldüm 1 parçasını aldım 1 hafta kullanacağım onu ama sorum şu şimdi 7 günlük hazırlamak sıkıntı olur mu üstad 3 4 gün diyorlar ?
    birde bu nasıl bir şey yahu 2 parmağım kadarcık toz açınca paketi baya bir güldüm
    Tozlar hep değerli oluyor hocam biliyorsun,bir de göz kararı nasıl böldün yahu,ben mecburen hassas terazi siparişi vereceğim.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Doğru haklısın bende paketlerken ulan bu mudur yani dedim ama onu ucuz spiro olarak düşün 3 kutu aldactone yapıyorlar o etkenle ve bize 43 tl ye satıyorlar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğru haklısın bende paketlerken ulan bu mudur yani dedim ama onu ucuz spiro olarak düşün 3 kutu aldactone yapıyorlar o etkenle ve bize 43 tl ye satıyorlar.
    üstad nasıl yani 1 gram ru kaç kutu aldactone'a eşit ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

üstad nasıl yani 1 gram ru kaç kutu aldactone'a eşit ?
    Yok o manada değil 3 kutu aldactanda da 4.8 gr spiro var ya saf olarak o açıdan.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok o manada değil 3 kutu aldactanda da 4.8 gr spiro var ya saf olarak o açıdan.
    Ama ru daha etkin bir bileşen olduğundan aldactone a göre daha az gramajla formulize ettiğimizden daha uzun bir süre gidiyor aldactone a göre,doğru mudur üstad.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama ru daha etkin bir bileşen olduğundan aldactone a göre daha az gramajla formulize ettiğimizden daha uzun bir süre gidiyor aldactone a göre,doğru mudur üstad.
    Aynen üstad. İşte mesela % 5 lik spiro yapsak 5 gr gidecek oysa günde 40 mg ile ayda sadece 1.2 gr ru yetecek.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen üstad. İşte mesela % 5 lik spiro yapsak 5 gr gidecek oysa günde 40 mg ile ayda sadece 1.2 gr ru yetecek.
    @miracle Hocam mazur görün.ayni mesajı 1 nci sayfada da yazdim.fakat alıntı yapmadığım icin gormediniz zannedersem. Diyelimki 3 günlük hazirliycam.sabah aksam 1 ml den kullanacagim.3 gunluk oldugu icin toplam 6 ml minoxa kaç gr Ru58841 koymam gerekiyor.50 mg doz icin.hassas terazim var etkenin ne fazla nede eksik kullanmak istemediğinden bu kadar üstüne dusuyorum.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Sayfa 2/31 İlkİlk 123412 ... SonSon