Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213
124 sonuçtan 121 ile 124 arası

Konu: Alternatif Çok Güçlü Saç Ürünleri Üzerinde Çalışıyorum

Yeni Üye
    Hocam lütfen satış yaparmısınız bana..miraclenin etkisini biliyorum. Onsuz tedavi felan hikaye.. Dökülmem durdu 2 kez döngü yaşadım başlarda..satış yap şunu artık..lütfen ama..

Yeni Üye
    Saçımda yanma olan yeri anında geçiriyor, tek bir bölgemde şu an dht.tepe bölgem, şakaklarım kurtuldu saç çıktı, tepe bölgemde yanma var ve düzensiz bir iyi bir kötü.. Yanmanın olduğu yer sorunlu yer..

Alıntı LEWINGS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçımda yanma olan yeri anında geçiriyor, tek bir bölgemde şu an dht.tepe bölgem, şakaklarım kurtuldu saç çıktı, tepe bölgemde yanma var ve düzensiz bir iyi bir kötü.. Yanmanın olduğu yer sorunlu yer..
    Sorumlu teknik eleman ruhsatlandırma vs süreç gerektiriyor ama miracleden memnunsunuz anladığım kadarı ile farklı bir sorununuz mu var sebore vb gibi ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    memnunum hocam, kaşınmam yok, ne yalan söyleyeyim 4 aydır miracleden sonra saçlarım düzelince doktorada gitmedim, bekliyorum sizin losyonu. şu halim bile ii memnunum. Hocam bende minoxdan daha etkili, şu da var hocam bir yıl önce saç problemim sivilce problemim yokken birden çıktı yokken, sivlcem kalmadı saçlarım gün geçtikçe düzeliyor sağ tepemde işlemedi saç çıkmıyor ve o bölge yanıyor, egzama yok hocam hormon bu...ailede kel yok. bir iki ay daha sonra yazarım size dökülme bence durdu..tek tel dökülmüyor. Takipteyim hocam sizleri, çok tşk ler, siz ve herkese
    Konu LEWINGS tarafından (11.05.2015 Saat 19:40 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213