Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Saç Beyazlaması ve Çözüm

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ergenlikte durum farklı saç kökleri dhtye duyarlıdır bunu bilemey ama yaşlandıkça işler değişiyo ayrıca ben mastrmasyn hiç yapmayın demyrm sadece 1 ay deneyin ben kendimde denedim saçta canlanma beyazlmada yavaşlık dökülmede azalma ve saçlı deride yağlnma azalıyo koca karı ilçlarına ayrılan zamanı benm dedgm şeydede deneyeblrsnz hem herkes fikrini yazar hemde bi deney yapmş olurz bu okadarda zor bişe değil kestrip atılcak bi konuda değil

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mhndsmak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simdi mast. Olayi cok tartisildi konusuldu mast. Vucuttaki hormon dengesini bozacak duzeyde bir bozulmaya sebep olmadigi kanisina varildi ki benim dinledigim videolarda okudugum makalelerde o yonde savas cebeci diye bir adam var belki bilirsin onun bu konuyla ilgili cok guzel bir videosu var izlemeni tavsiye ederim.ha suda olabilir sende o etkiyi yapmistir dogrudur kardesim senin icin denerim.ayrica beyaz saci sorun etmeyin bence abiler erkeklere kirlide sakal birakinca iyi duruyor sunuda belirteyim sac olsunda beyaz olsun onemli degil.tesekkur ederim.
    olabilr belki bende öle etki etmiştr ben şu ilacı kullanın bu ilacı sürün falan dye bi telkinde bulunmuyorum sadece 1 ay deneylm hiç bişe kaybetyz bende guzel etki etti belki sizdede eder

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mast. saç dökülmesi yapabilir bir çalışmada cinsel ilişki sonrası her iki cinsiyettede prolaktin değerleri 4 katına çıkmış prolaktinin saçlara zarar verdiğinide araştırmışlar.
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16095799

Kardesim keske derdigimiz birinimiz bir sey arastırması denemesi digerinin ona itiraz etmesi olsun bunlar halledilir.Fikirlerin benim nezlimde cok onemlidir bunu belirteyim.Belki dogrudur.Soyle bir sav atayım ortaya mast. istegi ne zaman olusuyor bizde libido artısında demi libido artısını tetikleyen sebepler belkide sac dokulmesine sebep oluyodur.Simdi mast. engel olmak kolayda libidoyu nasıl durduracagız neler libidoyu artırır.Ne yaparsak 1 ay boyunca mast. yapmayacak seviyeye getirebiliriz libidoyu bunlar guzel sorular olabilir tabi cevap bekleyen Tesekkur ederim.

eskiden beyaz saçtan yakınırdım
    şimdi ise yeter ki dökülmesin beyaz kalsın ona da razıyım
    insan nedense elindekinin kıymetini kaybedince fark ediyor

Yeni Üye
    Beyaz saçlara etkili ve pratik çözüm arayanlara önerim kesinlikle fixwhite. https://youtu.be/gruh_aOiJL8

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı tabonas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyaz saçlara etkili ve pratik çözüm arayanlara önerim kesinlikle fixwhite. https://youtu.be/gruh_aOiJL8
    Daha önce illüzyon topik kullandım resmen rezaletti, sonra beyazlar için Just for men mustache sakal boyasını denedim o daha da rezaletti. Siz bunu kullandınız mı? Boyanmış gibi mi görünüyor bu? Boya görüntüsü vermiyorsa ben denemek istiyorum sakal için.

SaçımınDoktoru Üyesi
    bence berbat bir çözüm. bu sekidle maskara gibi dolasmaktansa beyaz saçlarimla onurlu bir sekilde dururum daha iyi.

Yeni Üye
    Palmitoyl Tetrapeptide-20 diye bir maddenin saç pigmentleri üzerinde etkili olabileceği yazılarına rastladım. Bilgisi olan veya araştırmış olan varmı? yine toz bir etken bu

Saçların beyazlamasına bir sebep olarak da Vücudun ürettiği Hidrojen peroksit gösteriliyor.
    3 ay miracle losyon
    Setipiprant Başlangıç:03.10.2018
    Cellagance losyon Başlangıç: 04.10.2018
    solgar 1mg biotin,Zinco-c
    haftada bir defa dermastamp
    durulamada ısırgan otu suyu,karanfil suyu
    her gün birkaç diş sarımsak bol su içmek
    kaliteli zeytin yağı + soğuk pres çörek otu yağı + karışık bazı yağlar
    Düzensiz masaj
    Duzensiz ev yoğurduna bir çay kaşığı öğütülmüş zencefil+zerdaçal+çörek otu+ çörek otu yağı+akgünlük+siyah üzüm çekirdeği

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon