Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
66 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Tirnak sürtmesi ile saç çikarma

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Hint ve asya felsefe,din ve kültürlerinde çakra (döner tekerlek)adı verilen 7 ana enerji noktası vardır,bahsedilen konunun çakralarla bir ilgisi var mı bilemiyorum ama sanki böyle bir çağrışım yapıyor.

Bedenin, girdap olarak Adlandırılan 7 ana enerji merkezi vardır. Sanskritçe’de çakra olarak adlandırılan bu enerji merkezleri, güçlü elektrik alanlarıdır, gözle görülemezler. Bu yedi güç istasyonunun her biri bedenimizde hormon salgılayan bezlere karşılık gelir. Bu bezlerin hormon üretimini uyarırlar. Başka bir deyişle, fizik bedenimizdeki ismi ile hormon salgılayan iç salgı bezleri enerji bedenimizdeki çakralara karşılık gelirler

Yedi ana çakradan her birinin, hem fiziksel beden, hem de şuurumuzu etkileyen belirli fonksiyonları vardır… Çakraların her birinin belirli bir frekansı ve rengi vardır ve birbirleriyle bağlantılı olarak sürekli alış veriş halindedirler…

Çakraların aşırı çalışması veya az çalışması ya da tıkalı olması, süptil bedenlerimiz arasındaki enerji alış veriş dengesini olumsuz yönde etkiler… Hastalıkların en önemli sebebi budur…
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kanda dht'de olsa kafaya yaptigimiz dermaroller tarzi kanlandirmalar acayip derecede güçlendiriyor saçları. çok defa soyledim 2 sene önce 5 ay boyunca sadece dermaroller uyguladim ve inanilmaz sonuçlar aldim. sirf o yuzden geçen gün yeniden dermastamp sipariş ettim. Demek ki kandaki dht'den daha öte kafayi kanlandirmak cok işe yariyor. Şu bir gercek ki kan olan yerde can olur ve hucreler ölmez. Dermarollerın tam işlevi de bunun içinde gizli zaten
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanda dht'de olsa kafaya yaptigimiz dermaroller tarzi kanlandirmalar acayip derecede güçlendiriyor saçları. çok defa soyledim 2 sene önce 5 ay boyunca sadece dermaroller uyguladim ve inanilmaz sonuçlar aldim. sirf o yuzden geçen gün yeniden dermastamp sipariş ettim. Demek ki kandaki dht'den daha öte kafayi kanlandirmak cok işe yariyor. Şu bir gercek ki kan olan yerde can olur ve hucreler ölmez. Dermarollerın tam işlevi de bunun içinde gizli zaten
    Basit bir matematik var burada. Tamam o kanda DHT var.

Şöyle düşünün evinize gelen su borusu tıkalı çok az su geliyor size, eğer belediye basıncı arttırıp, size by-pass boruları açarsa ne olur? pislik, kir birikmeye belki devam eder fakat açılan yeni by-pass ve artan basınçla suyunuzun basıncı da artar.

Ha lavabon zamanla tamamen kapanır işte o zaman biraz riske girip sodyum hidroksiti döküp üzerine de sıcak suyu dökmek gerekir.

Kısaca belediyenin size yardım etmesi minox ve dermaroller hatta kardiyo antrenmanları da buna girer.

Sodyum hidroksitse dutasteride, ca, spiro, bika..vs. sıcak su da kullandığımız taşıyıcılar

Ulan ne metafor yaptım
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dermarollerin mantıgı stem celler aslında kanlanma dememizin olayı o replicellin yaptıgı şey gibi replicell kullanmak dikkatinizi çekmiştir replicellin yaptıgı olayı dht ile ilgili değil stem celler sayesinde saçlı deride ve dokuda yenileme yapıyorlar
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dermarollerin mantıgı stem celler aslında kanlanma dememizin olayı o replicellin yaptıgı şey gibi replicell kullanmak dikkatinizi çekmiştir replicellin yaptıgı olayı dht ile ilgili değil stem celler sayesinde saçlı deride ve dokuda yenileme yapıyorlar
    tabi yenilensede bir süre sonra yine dht yıpratması olabilir değil mi
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olabilir sanırım replicell histogen falan için diyorsanız onlar androjene duyarsız ense kısmından aldıkları dokuyla yapıyorlar onlar yıpratamıyor tahmin ettiğim kadarıyla
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle. Genetik dökülmesi olan birinin Ömür boyu dermarollerla gene de saçlarini koruyamaması bunun en büyük örneği bence

https://www.youtube.com/watch?v=RsuMJ_mTlfo

https://www.youtube.com/watch?v=iOllAcJR_NA

https://www.youtube.com/watch?v=Amn2mrNUdPU

bu arkadaşda bişeyler anlatmış ama.. tam anlayamadım. anlayan varsa bize çevirebilir mi?

bir de işe yaradığna dair çok bilgi var. biz mi yanlış yapıyoruz. sonuçta bedava bişey. dökmesinde... yaramasada sıkıntı yok.

Alternatif bir tedavi telki vb yöntem olması neden yaptığınızın yanlış olduğu anlamına gelsin ki ? bir hedefe giden bir çok yol vardır... Deneyip paylaşırsanız güzel bir katkı olacaktır...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

videolarda etkili gibi anlatılıyor. ancak tam ne diyor bilemediğim için. bir bilen çevirebilirse.

ayrıca bir arkadaşımızda döküyor demişti.

deneyen varsa araştıran bilgilerini paylaşırsa, bizde faydalanalım.

tşk

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon