Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
57 sonuçtan 51 ile 57 arası

Konu: Kafein ve sac dökülmesi !!!!

Bnde anhidrus kafein kullanıyorum sogugnca hemen donuyor katilasiyor bunu nasıl yapabiliriz donmasını nasıl engelleriz yani

Alıntı Hande343 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bnde anhidrus kafein kullanıyorum sogugnca hemen donuyor katilasiyor bunu nasıl yapabiliriz donmasını nasıl engelleriz yani
    Emilim yok denecek kadar azdır kafein çözünmüş şekilde almanız gerekiyor normal kafein yüksek sıcaklıklarda erir o şekilde de sürülemez soğuduğu zaman da katılaşır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emilim yok denecek kadar azdır kafein çözünmüş şekilde almanız gerekiyor normal kafein yüksek sıcaklıklarda erir o şekilde de sürülemez soğuduğu zaman da katılaşır.
    Peki çözünmus şekilde nasıl ve nerden alabiliriz bide çözünmüş aldığımız kafein bu bizim toz formu deilmi acaba

Peki çözünmus kafein nasıl ve nerden bulabiliriz ve onların çözdüğü kafein bu toz formu deilmi

Yeni Üye
    Merhaba size özelden yazdım müsait olduğunuz bir zamanda bana geri dönerseniz çok mutlu olacağım iyi akşamlar

Alıntı Hande343 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki çözünmus kafein nasıl ve nerden bulabiliriz ve onların çözdüğü kafein bu toz formu deilmi
    Sıvı şekilde alınması gerekiyor topikale uygun olacak formdur bu şekilde aratıp alabilirsiniz yurtdışından toplu alımla alıyoruz zaman zaman biz de. Yurtdışına gidiyor ya da giden tanıdığınız varsa temin edebilirsiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Abim bende cafein ve ham minoxil satn almak istyorum lütfen yardmcı olun

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456