Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
57 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Kafein ve sac dökülmesi !!!!

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı glaurung Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 lt suda 50 gr kafein cozulebilecegi yaziyor, hatta bi ara kafeinli su tüketiminden dolayi ölümler meydana gelmiş ve kafein satisi yasaklanmıştır, istanbul kimya borsasından alıyorum anhidroz kafein distile suda cozuyorum ve kullaniyorum, o tabletler auda ve alkolde rahat çözünür ama koruyucu maddeleri dibe coker verimsiz olur,
    dibe çöken kısmı süzemez miyiz ?
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Yeni Üye
    Glaurung mesaj kutunu boşaltabilir misin

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafein deriden emilir yeterki sürecek bir yol bulun.
    arkadaşlar takviye kafein oluyor sanırım soran üye bu konuyu oluyabilir
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sürecek bı yol bulun derken kafeinin işlenmesinden bahsetmişti sanırım miracle hoca. Kafeinin işlenip sıvı hale getirilmesi için özel uygulamalar gerektiğini söylemişti. Eğer sizin dediğiniz gibi tabletleri çözüp kullanabiliyosak sporcuların kullandığı kafeinlerler var onlardan alıp çok güzel oranı yüksek losyonlar yapabiliriz

Alıntı Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürecek bı yol bulun derken kafeinin işlenmesinden bahsetmişti sanırım miracle hoca. Kafeinin işlenip sıvı hale getirilmesi için özel uygulamalar gerektiğini söylemişti. Eğer sizin dediğiniz gibi tabletleri çözüp kullanabiliyosak sporcuların kullandığı kafeinlerler var onlardan alıp çok güzel oranı yüksek losyonlar yapabiliriz
    valla benim kafam da karıştı hocam, miracle üstada soralım derim ben
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla benim kafam da karıştı hocam, miracle üstada soralım derim ben
    Kafein özel işlemlerle sıvılaştırılabiliyor onun dışında çözünüp emilmesi olanaksız diğer bir yol da kaynama noktasına yakın su (bknz kahve) da çözünüyor ancak soğumaya başladığı an katılaşmaya başlıyor ve emilemiyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kafein losyon sisteme karisiyomu arkadaslar,anksiyetem yuzunden kafein kullanmam yasak ilac kullaniyorum, bilen biri yesillendirirse sevinirim.

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar takviye kafein oluyor sanırım soran üye bu konuyu oluyabilir
    dikkatimi çeken bı ürün var kafein bu kullandığınız kafeinin hangi formu ve yüzde 3 Luk için kaç gram koyuyorsunuz bn yurtdışında yaşıyorum cevaplarsanız çok sevinirim

ben kafein kullanmamaktaym

Kafein kullanıyorum fakat soğudumu hemen donuyor kullanmak için tekrar isityorum bunun başka bı çaresi yokmudur cvplayan olursa sevinirim

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon