Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
57 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Kafein ve sac dökülmesi !!!!

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kafeini toz halde bulup elseve içine atsak acaba nasil olur herseyi de elseve içine atalım saçta hemen kuruyor çok pratik

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günde 10-15 fincan kahve tüketiyordum, yine saçım dökülüyordu. 40 fincanı içmedim mümkün müdür bilmem Ben 15 fincan içtiğim için, yediğim ne varsa onların emilimi yapılamadığından vücudumda demir, ferritin falan bitmişti.

Yani gözünüzü karartıp 40 fincan bile içseniz daha çok dökülür. Kafaya sürmekle olur mu bilmiyorum bu iş.

Geçen baktım kafein ampule kalmamıştı maalesef.
    on onbes fazla icme kardes ama ben su mantıkla dedim mesala 40 bardak kahve sacımıza faydalı uzatıyorsa yeni sac olusturuyorsa direk olayın oldugu yere 40 degilde daha az kahve ile sacı durulamak daha mantıklı degilmi tabi emilim durumu ne cilt altına gecermi köke gidermi bunları bilen biri cevapmalaı

Alıntı namesiz00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafeini toz halde bulup elseve içine atsak acaba nasil olur herseyi de elseve içine atalım saçta hemen kuruyor çok pratik
    pratikte cilt altına gecermi köke ulasırmı bunu bilmiyoruz emilim durumu bilmiyoruz ben ona ragmen gold kahvem var arada bir fincana sıcak su kouyorum icine gold kahve atıyorum azını kafama dokuyorum azınıda iciyorum yanında güzel bir kurabiye tmamdır

Kafein deriden emilir yeterki sürecek bir yol bulun.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pratikte cilt altına gecermi köke ulasırmı bunu bilmiyoruz emilim durumu bilmiyoruz ben ona ragmen gold kahvem var arada bir fincana sıcak su kouyorum icine gold kahve atıyorum azını kafama dokuyorum azınıda iciyorum yanında güzel bir kurabiye tmamdır
    Yalnız o gold kahvelerden ziyade, filtre kullanılmalı gibi geliyor bana. Kahve çektirip, demleyerek. Aktardan aldığımız otları kafamıza sürerken uyguladığımız gibi.

Bu arada ekliyorum tedavime kahve de süreceğim artık saçıma

Edit: http://www.cevap.co/2014/02/alpecin-...uan-nedir.html

şu link okunabilir.
    Konu pipsqueak tarafından (15.04.2015 Saat 23:19 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafein deriden emilir yeterki sürecek bir yol bulun.
    yolu bulduk usta kahve fincanına sıcak su ustune gold kahve yarısını şekersiz ic yarısınla sacı durula merak ettigim şey şu 40 kahve ictik her fincanda 100 mg kafein var diyelim bunun kacı sac dibine gidiyor eger kahve kafamıza dökersek direk sac dibine 100 mg kafein yollayınca acep dahamı iyi yoksa azmı gelir bunu merak etmiştim
    Konu bendeniz tarafından (16.04.2015 Saat 00:23 ) değiştirilmiştir.

Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız o gold kahvelerden ziyade, filtre kullanılmalı gibi geliyor bana. Kahve çektirip, demleyerek. Aktardan aldığımız otları kafamıza sürerken uyguladığımız gibi.

Bu arada ekliyorum tedavime kahve de süreceğim artık saçıma

Edit: Alpecin Alpasin Şampuan Nedir? | Cevap.Co

şu link okunabilir.
    biliyorum kafein losyonu ama bu işe ayırdıgım butce almama musade etmiyor o sebebpten dolapta duran kahveyle idare ediyoruz ben aklıma geldikce kahveyle durularım

alpecin kullandım 3 ay kadar daha sonra minoxidil ile ters çalıştığı için bıraktım. Alpecin damarları büzüyor minoxidil genişletiyor. Alpecin'in şampuanından ziyade losyonu var onu almanız daha faydalı olur size.

Kendi yorumum azaltıyor biraz ama mucizede beklemeyin

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şampuan olarak revita'da var bildiğim kadarıyla zaten şüphesiz dökülme konusunda en etkili şampuan ama daha net etki için filozofun dediği gibi kafeini direk almak lazım
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şampuanını düşünüyorsanız arkadaşlar sebamed antihairloss,formulünde kafein ve ginko bloba var,bu arada kahveyi bir iki fincan dışında tüketmek sağlığa zararlı diye biliyorum,yanlışım varsa düzeltin.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon