Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
57 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kafein ve sac dökülmesi !!!!

filozof
    Guest
    Kafeinle ilgili bir konu acmis ve bazi bilgiler paylasmistim kafeinin ampul formu kafesid var kullandiginiz losyona katip etkiyi deneyebilirsiniz bn kullanmadim ama askorbik asit niadin kafein vs. Kombine bir losyon yapacagim.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafeinle ilgili bir konu acmis ve bazi bilgiler paylasmistim kafeinin ampul formu kafesid var kullandiginiz losyona katip etkiyi deneyebilirsiniz bn kullanmadim ama askorbik asit niadin kafein vs. Kombine bir losyon yapacagim.
    kafeine takmış durumdayım filozof. dermastample kullanınca deli bi etki yapacagını düşünüyorum. Bahsettiğin ampul versiyonu almaya karar verdiginde beni de özelden bilgilendirir misin? Ben de alayım senle aynı anda
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

gerçekten güzel fikir sebametin içindede var bildiim kafein ama tabi çok azdır denemek lazım
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin
    4. kenazol şampuan haftada iki,,, sebamed şampuan her gün

filozof
    Guest
    tabiki üstad.

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gelişmelerden ve formülünden mutlaka ama mutlaka haberdar et bizi kaptan,,,,İZİNDEYİZ...!!!

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya bu tarz şeyler çıkınca hemen geçmişte neler yaptığıma dönüyorum.

Saç dökülmesi başlamadan önce ben her gün kahve içerdim hem de birkaç bardak. Tabi bu ne kadar etkili olur tartışılır ama insan bir acaba diyor
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

filozof
    Guest
    Tabiki üstad yeterki işe yarasın.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstat bugün dermoday şampuanim bitmişti. .sabah sebamed antihairloss şampuan hakkındaki yorumunu gorunce bugün botanik eczaya gidip dermoday yerine bu sefer sebamed antihairloss aldım hemde 400 ml büyük boy, , bakalım bu akşam ilk defa kullanicam. ..almamda senin yorumun etkisi oldu bakalım sonuçları gorucez
    İa hocam saç tipine uygun düşerse işe yarayacağı kesin, bazen saç tipi kuru olan arkadaşlar olumsuz geri bildirim de bulunuyorlar ama benim saç tipim de son derece kuru, ben de olumlu etki ediyor.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi soru şu beyler kafein saca faydalı sac cıkarıyor yuzde 30....... kahve icmek ile bu olay olmaz neden 40 kahve icmek lazım gunde o zamanda karacigeri eline alırsın peki soru şu kafamıza bir fincan döksek ki ben döküyorum duruluyorum sacımı direk saca döktgügumuz icin sac dibine ulasırmı yani 4o kahve icince sac etki eden kahve 1 fincan kafaya dökünce aynı etki edermi dolasıma girmeden direk sorunun merkeizne hamle yapıyoruz bu soru cevablanması gerek

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günde 10-15 fincan kahve tüketiyordum, yine saçım dökülüyordu. 40 fincanı içmedim mümkün müdür bilmem Ben 15 fincan içtiğim için, yediğim ne varsa onların emilimi yapılamadığından vücudumda demir, ferritin falan bitmişti.

Yani gözünüzü karartıp 40 fincan bile içseniz daha çok dökülür. Kafaya sürmekle olur mu bilmiyorum bu iş.

Geçen baktım kafein ampule kalmamıştı maalesef.

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon