Sayfa 1/5 123 ... SonSon
42 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Finasterid Miracle(Diane35 Aldactone) Kulanımı Sonrası Hormon Tahlili Sonuçlarım

Finasterid Miracle(Diane35 Aldactone) Kulanımı Sonrası Hormon Tahlili Sonuçlarım

Öncelikle herkese iyi aksamlar diliyorum. Bildiğiniz üzere 2014 Kasım ayindan itibaren 357 KD olarak askerlik vazifemi yerine getiriyorum. 2014 Haziran dan itibaren ;

Günlük Oral Olarak : " 1-1.5 mg FİNANSTERİD +Günlük 1 Adet Xpecia Tablet + 5 Mg biotin kullanıyorum."

Topikal Olarak ise " 200ml de 3 kutu diane35+ 3 kutu aldactone ve 60 ml minoxa 15 adet dutasterid atip kullanıyorum."

Ankara Gata da hemşire olarak askerlik gorevimi yapmamin verdiği avantajla tam detaylı hormon testimi yaptirdim. Sonuçlar gayet iç acici geldi. Ve benden başka bu ilaclari kullanip detayli hormon tahlili yaptiran olmadigi için gönlünüzün ferahlamasi acisindan sizinle paylaşma gereği duydum. Sorulariniz olursa baslik altinda cevap veririm. Bol Sacli Günler Diliyorum

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Screenshot_2015-01-28-19-28-04.jpg
Görüntüleme: 522
Büyüklüğü:  98.9 KB (Kilobyte)
ID:	1656

Not: Serbest testesteron Değeri bir Gun sonra cikti. Ekliyorum.

Serbest Testesteron: 42,7
    Normal Araligi: 8,6-54,6
    Konu Hemşir_E tarafından (30.01.2015 Saat 07:12 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    güzel haber.sex hormonu 55 cikmis dostum johnny sins le tahlilleri karistirmis olmasinlar sakin

Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel haber.sex hormonu 55 cikmis dostum johnny sins le tahlilleri karistirmis olmasinlar sakin

Haha Gata'da yanlis olmaz kardeşim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam sen ne ara finasa başladın:S.Genelde pek ılımlı bakmazdın ama sebebini merak ettim doğrusu.
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Finansin bi ara birakmistim yan etkileri bende ortaya cikmiyordu ztn. Finansin kullaniyordum iki.günde bir fln askere gelince hergun kullandim.kullanmaya devam ediyorum. Ayrıca ben cok ilimli bakiyorum finansal en basindan beri yanlis hatirliyorsun galiba

Bu tahlil sonucu ssayısız insana yol gösterecek ve doğru yol cizebilmeleri için çok değerli bir done olacak üşenmeyip yaptığın için çok teşekkürler dostum miracle losyon içinde güzel bir veri oldu.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Rica ederim abi. Tahlili yaptirmadan önce saatlerde arastirdim finansterid kullanipta tahlil yapio atana rastlamadim. Arkadaşlara size yol gösterici olur birde içimin rahatlaması amacıyla yaptirdim

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tahlil sonucu ssayısız insana yol gösterecek ve doğru yol cizebilmeleri için çok değerli bir done olacak üşenmeyip yaptığın için çok teşekkürler dostum miracle losyon içinde güzel bir veri oldu.
    miracle özeline mesaj gönderemiyorum bir ilgilenir misin ?
    hemşire dostum valla bende daha dün 1.25 finas başladım bu konuyu gördüm içim biraz daha rahatladı
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hacı gece gece güldürdün ya.

Esradiol önemliydi bu açıdan bir sorun yok dozlar çok çok güvenli demek ki.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 1/5 123 ... SonSon