Sayfa 1/6 123 ... SonSon
53 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: İdrardaki Mucize

İdrardaki Mucize

Selam arkadaslar, bugün aklima gelen bir konuyu paylasmak istedim,forumda daha önce bahsedildiyse affiniza siginirim kücükken anneannemin kitapliginda "Çişteki mucize" diye bir kitap bulup karistirmistim, icinde cokta ilgimi cekmeyen seyler vardi, sayfalardan birinde saci olmayan bir adamin basina düzenli kendi idrarini sürdükten sonra firca gibi saclara sahip oldugu konusu ilgimi cekmisti.. tabi fikir bana tiksinc gelmisti, ama bu konu aradan yillar gecmesine ragmen aklimda kalmis. Birgun dermatalogum bir kremle ilgili kullanmamami cunku icinde ure oldugunu ve tuylenme yapacagini soylemisti, simdi baglanti kurunca üre en cok insan idrarinda bulundugundan mantikli geldi
    Bazi yabanci sac forumlarinda bunu deneyenler bile var, vücuda faydasi olsa böbrek neden atsin diye düsünsemde bu garip konu hakkindaki düsüncelerinizi merak ettim

Düzenleme: Çiş nedir allasen ya
    Konu Invincible tarafından (28.01.2015 Saat 16:01 ) değiştirilmiştir.
    People are weird.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başlığa idrar deseydik iyiydi o değilde beynimde şimşekler çakmadı değil miracle üstadın bir lafı vardı bu yabancılar tezek bulsa başına sürer diye haklıymış... yabancı forumlardan ilgili konu linklerini ekleyebilir misin ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kafamiza sürmedigimiz bir o kalmisti, evet beyler kim gönüllü )

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önce buna benzer bir konuda cok özür dileyerek söylüyorum sperm konusuydu.özellikle de cilde cok faydası olduğunu söylüyorlar. Spermlerde yuksek oranda protein ve çeşitli vitaminler bulunmakta. Bunu sadece insan olarak degil hayvanlardan elde edilen spermleri uzak doğuda cilt icin üretilen kremlere formulize etmişler.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başlığa idrar deseydik iyiydi o değilde beynimde şimşekler çakmadı değil miracle üstadın bir lafı vardı bu yabancılar tezek bulsa başına sürer diye haklıymış... yabancı forumlardan ilgili konu linklerini ekleyebilir misin ?
    Sevgili NoMore, baslik konusunda haklisin ancak basligin idrar degilde cis olmasinin sebebi kitabin adinin bu olmasi, hatta bak kitabida buldum ) ÇİŞTEKİ MUCİZE - CARMEN THOMAS | Nadir Kitap

Yabanci forumdaki baslikta suydu )
    urine therapy bu arada internette urine therapy siye bir suru yerde bahsedilmis
    People are weird.

SaçımınDoktoru Üyesi
    evet ya o kitabi bende hatirliyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Geçen gün bende bununla ilgili bi belgesel izliyordum sağlığa faydalı olduğunu öne sürüp düzenli olarak günlük idrarını içenler var bunu tavsiye edende bir doktordu

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lolgirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili NoMore, baslik konusunda haklisin ancak basligin idrar degilde cis olmasinin sebebi kitabin adinin bu olmasi, hatta bak kitabida buldum ) ÇİŞTEKİ MUCİZE - CARMEN THOMAS | Nadir Kitap

Yabanci forumdaki baslikta suydu )
    urine therapy bu arada internette urine therapy siye bir suru yerde bahsedilmis
    başlık konusunda haklısınız... anneanneniz de baya kültürlüymüş helal olsun

Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kafamiza sürmedigimiz bir o kalmisti, evet beyler kim gönüllü )
    elsevede mi yoksa minoxilde mi daha iyi çözülür ki o değilde bu yöntemin başarılı olmasından korkmadım değil
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Azotu (üre) irdeleyin arkadaşlar şayet etkili olduğuna dair birkaç dayanak bulursanız azotlu gübrede çoook var ve çoook ucuz. Tezek örneğinin gübre olarak gerçeğe tezahür etmesi çok ironik olacak sanırım...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Banned
    ben her sabah sürecem kafama idrarı.sonucları yazarım

Sayfa 1/6 123 ... SonSon