Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon
130 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Dermastamp:Saçları koparmaması ve rahat kullanım için

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı teto1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anl kardeşim bende isteyecem saçı artık pek kısaltmayı düşünmüyorum ama yinede belli olmaz sence 1 mm mi istiyeyim 1.5 mi senin izlenimlerin nasıl kaç mm daha uygun olur bu aletten fayda alırmıyız
    1 ile 1.5 mm'nin hcbir farkı yok dermstampte kardesm. Düz çünkü, stokta 1.5mm bitmisti ama 1mm hatta 0.75 bile farketmez

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 ile 1.5 mm'nin hcbir farkı yok dermstampte kardesm. Düz çünkü, stokta 1.5mm bitmisti ama 1mm hatta 0.75 bile farketmez
    bende bugünlerde alıp deniyecem inşallah güzel sonuçlar alırız

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayır ya hayır :d neden 15dakika önce özellikle şakaklar için dermaroller siparisi verdikten sonra bu konuyu buluyorum :d umarım sendeki de, bana gelecek olan da işe yarar. Benim klasik dermaroller ile de bir şeyler yapma şansım var mı?

Alıntı Reincarnated Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır ya hayır :d neden 15dakika önce özellikle şakaklar için dermaroller siparisi verdikten sonra bu konuyu buluyorum :d umarım sendeki de, bana gelecek olan da işe yarar. Benim klasik dermaroller ile de bir şeyler yapma şansım var mı?
    şakakların uzun değilse, klasik dermaroller dermastampten daha verimli olacaktır zaten için rahat olsun. Dermastamp daha çok üst taraf için ve 3 numaranın üzeri saçları koparmadan daha kaliteli bir kullanım için iyi oluyor
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    anl sence losyonun yaninda bu olmazsa olmaz diyor musun tek miracle mi devam ediyorsun su an. vertex kisim hissislesti ne yapsam sabitlendi seyreklik bu sanki tam aradigim hareketi getirir gibi orasi dolunca onlere doru uzayinca kafayi da dolu gosteriyor cunku.

Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anl sence losyonun yaninda bu olmazsa olmaz diyor musun tek miracle mi devam ediyorsun su an. vertex kisim hissislesti ne yapsam sabitlendi seyreklik bu sanki tam aradigim hareketi getirir gibi orasi dolunca onlere doru uzayinca kafayi da dolu gosteriyor cunku.
    sana şunu söyliyim: hangi losyon olursa olsun, emilim olayı çok sıkıntı bi konu. Yani emilim örneğin %5 ise, dermayla bu %60-80 aralığına yükseliyor kullanıma göre. Var sen hesap et, mikrodelikler açılması aşırı verimli bi olay, Hatta şunu söyliyim ,ben 3 önce tek başına dermaroller kullanarak saçları hat safhada canlandırdım, hem canlandi, hem de çıkışlar gözlemledim.Çünkü kanlanma demek, saçın beslenmesi, ölmemesi demek. Belki biraz radikal olacak ama, ben dermasız tedaviye, %50si eksik tedavi derim

özellikle tepe bölgene çok yoğun bi şekilde tam 3 ay boyunca derma öneririm dostum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özellikle tepe bölgene çok yoğun bi şekilde tam 3 ay boyunca derma öneririm dostum
    cok sagolasin ikna oldum baya. siparis verecegim ben de bikac gun icinde. bu ara yogun calisiyorum haftada bir iki kez yapsam az mi olur yoksa her aksam gibi duzeni var mi + temizlik her uygulamadan sonra gerekli mi

Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok sagolasin ikna oldum baya. siparis verecegim ben de bikac gun icinde. bu ara yogun calisiyorum haftada bir iki kez yapsam az mi olur yoksa her aksam gibi duzeni var mi + temizlik her uygulamadan sonra gerekli mi
    temizliği her kullanimdan sonra yapsan iyi olur. En geç 2 güne bir kullanirsan daha çabuk etki görürsün tabi. Bence haftada 1-2 az olur

SaçımınDoktoru Üyesi
    cosmodeep'e baktım stoklarda yok diyor kardeşim mail attım stok durumu şimdilik süresiz belli değil diyor başka bir yer var mı alabileceğim

Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon