Sayfa 1/3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: toppik kullanan ünlüler(dolu)

Banned

toppik kullanan ünlüler(dolu)

Diğer sitedeydi bu siteye aldım konuyu
    1-Acun Ilıcalı(berberi veysel açıkladı.ben anlıyordum zaten
    2-Alişan(demet akalın twitterden foto paylaştı toppikk kullanıyor diye.ben alıyordum toppik kullandığını)
    3-Ali Sunal(bakmak isterseniz en son babalar duyar dizisinin 1.bölümüne bakabilirsiniz)
    4-Hakan Yılmaz(yahşi cazibede oynuyordu)
    5-Cenk Tosun(maç günü kullanıyor diğer günler tv karşısına bereyle çıkıyor.beşiktaş maçlarını izliyen bilir.)
    6-Cüneyt Çakır(maç günleri kullanıyor.farkı anlamak için googleden cüneyt çakır ameliyat oldu diye yazın birde maç günü videosunu izleyin anlarsınız)
    7-Snejder(toppikin krem şeklinde olanından sürüyor.gol attığı zaman kafasını ellettirmiyor sebebi hemen çıkması.örnek juventus maçında saçlarını ellettirmemek için kendini saha dışına kadar sürüklemesi bir diğer örnek inter zamanındaki fotoları)
    8-Ferhat Göçer(toppiğin terden aktığı fotosu var googlede ve formula 1 sürücüleriyle maç yaptıklarında ropörtaj sırasında saçlarını gördüğümde şok olmuştum.çokk iyi duruyor)
    9-Berdan Mardini(toppik kullanıyor net kanıt sunamıcam ama anlıyabiliyorum ben)
    10-İbrahim Kendirci(toppiğin en iyi duran ismi.çok iyi durmasının sebebi saçlarının çok dökülmemiş olması örnek istiyorsanıız kavak yellerinin son sahnesini,magazinciyle playstation maçı yaptığı videosunu izliyebilirsiniz.son olarak saçları sarı iken şimdi siyah son dedim ama şunuda söyleyim şaçları 2-3 numaradayken dökülmüş hali var google amcada)
    11-Emre Karayel(bir kadın bir erkekte oynuyor toppiğin iyi durduğu isimlerden nerden anladın dersen magazin izlerken alışveriş merkezindeydi sevgilisiyle ve toppiksizdi saçları bir de dizide havuz sahnesi çekiminde anlaşılıyordu.sen bunları görmeden anlamışmıydın dersen evet
    12-Fikret Kuşkan(toppiğin çok iyi durduğu isimlerden saçları baya seyrektir ama yinede iyi duruyor örnek ararsanız google amcada örnek fotoları çok)
    13-Oktay Kaynarca(bişe dememe gerek yok boya gibi duruyor zaten %100 kullanıyor)
    14-Şevket Çoruh(kendisi toppiğin sprey formu olanı kullanıyor farkı anlamak istiyen arka sokaklar dizisinin 1. bölümüne bakabilir)
    15-Gürkan Uygun(saçını arka tarafın çok seyrek ve önlerde seyrelme var idi taki toppik kullanana dek istiyen tabikide google amcada arama yapabilir)
    16-Barış Falay(medcezir dizisinde baş karakterlerdendir.gri toppik kullanıyor toppiksiz sahneleride var zaten dizide)
    17-Öner Erkan(iki aile dizisinde oynarken kullanıyordu artık kullanmıyor çünkü artık toppikte fayda etmiyor)
    18-Sermiyan Midyat(bu abimizde toppik kullananlardan örnek istiyen arda turan ile çekim arkası videosunu izleyebilir)
    19-Alican Yücesoy(normal hayatta çok toppik kullanmayan arkadaşımızdır ama ben bile çıkartamadım toppik kullandığını magazinde denk gelmişti şokk geçirmiştim hatta hadi canım ikizi filandır dedim ama değilmiş kim derseniz adanalı dizisinde maral alinin yandaşlarından birisini canlandırmıştır kendileri)
    20-Mustafa Ceceli(saçları çok seyrek değildir ve kullanıyormu kullanmıyormu diye anlamak çok zordur örnek istiyosanız şarkı klibindeki sekreklikle şimdiki halindeki değişim.)
    21-Levent Üzümcü(bir dönem kullanmıştı ama şimdi saçları kısa olduğundan kullanmıyor iyi durduğunu düşnüyor heralde örnek isterseniz canım abim filminde oydığı haliyle toppiksiz tv programlarına çıkmışlığı vardır
    22-Cengiz Bozkurt(leyla ile mecnun dizisinde bakkalcı rolünü oynamıştır ve toppik kullanıcılarındandır kendileri)
    23-Tolga Karel(bir dönem peruk kullanmıştır şimdi ise toppikle yola devam etmektedir)
    24-Hakan Bilgin(recep ivedik 1 filminde oynamıştır ve toppik kullanıcılarındandır)
    25-Umut Oğuz(toppik kullanıyor kendileri hatta magazincilerle bunun geyiğini bile yapmıştır)
    liste daha uzarrrrrrrr gider.son olarak görüldüğü gibi çok sayıda toppik kullanan ünlüler var bu saydığım isimler %100 toppik kullanıyorlar.örnekleriyle birlikte açıklamaya çalıştım zaten..
    Konu ofsaçof tarafından (23.01.2015 Saat 23:07 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acaba 2-3 yıllığına ben de kullansam mı diye düşünmeye başladım son günlerde çok aldatıcı riskli bişey ama ya maalesef

evet bede düşünüyorum özel günlerde falan iyi bi marka tavsiye edebilrmisiniz bide nerdenalınır

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunlara Fatih Portakalı da ekleyebiliriz. Bir gün Ankara'da dışarıda yayın yapıyordu gördüğümde şok oldum. Üst kısım aşırı seyrekti. Programda ise baya yoğun duruyor saçları.

Edit: Yayını buldum.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2015-01-23 22_58_42-Fatih Portakal ile FOX Ana Haber 73. Bölüm.jpg
Görüntüleme: 438
Büyüklüğü:  45.5 KB (Kilobyte)
ID:	1593

Acun Ilıcalının dökülmesi agresif duruyor. Son 1-2 senedir ön hattı bayağı geriledi.
    Konu LahmacuN tarafından (23.01.2015 Saat 23:58 ) değiştirilmiştir.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu kadar araştırmaya göre iyi toppik veritabanınız olmalı peki hangi marka kullanıyorlar ve sizin bize tavsiye edeceğiniz bir marka var mı?

Banned
    Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kadar araştırmaya göre iyi toppik veritabanınız olmalı peki hangi marka kullanıyorlar ve sizin bize tavsiye edeceğiniz bir marka var mı?
    Hangi marka kullanıyorlar bilmiyorum.Ben çok uzun zamandır kullanan birisi değilim ama 10 sene kullanan birisi vardı.Bütün toz markalarını kullanmış en iyisi Toppik dedi hatta diğer aldığı markalarıda atmamış evinde duruyordu resmini çekmiş siteye koymuş.Benimde tavsiyem Toppik olur.Bir de daha çok isim var biraz daha araştırırsam çokkk var...

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bazen metrobüs de rastlıyorum kullananlara inanın göz göze geldiğinizde bariz belli oluyor, hele geçende birisi kısa saçlı ve toppik kullanmış bazı yerlerini ya kaşımış tırnağı ile ya başka birşey olmuş parça parça beyaz diğer yerler saçının renginde ama tüy yok elinizi pudra dolu bir kaba doldurduğunuzu düşünün bence 3 numara daha karizmatik

Bazıları saç ektirmiş olmasın ? Ceceli acun... Mesela ceceli kesinlikle topik gibi durmuyor hep aynı görüntüde ve teller gür bence ya ekim ya peruk.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Murat boz sizce protez mi ?

Alıntı Ceri96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat boz sizce protez mi ?
    olabilir bence ama acunun topik kullanması anlamsız ekim yaptırabilir
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin
    4. kenazol şampuan haftada iki,,, sebamed şampuan her gün

Sayfa 1/3 123 SonSon