Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Yaş 28 deneyimli başarı sonucu elde eden arkadaşlardan yardım istiyorum

Tamam hocam sagolun simdide bu Ru olayini duydum miracle hocam ru yami baslamali ilk basta yoksa biraz solusyonla devammi etmeliyiz zararlari acisindan ru daha iyi gibi

Alıntı _ozgur_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam hocam sagolun simdide bu Ru olayini duydum miracle hocam ru yami baslamali ilk basta yoksa biraz solusyonla devammi etmeliyiz zararlari acisindan ru daha iyi gibi
    Ru58541 vücutta kısa yarı ömürlü yani çabuk atılıyor ama reseptörde uzun süre kalıyor siz losyonlara devam edin yeni alım olduğunda deneyebilirsiniz çünkü bazı kişilerde mükemmel işe yarayıp büyük bir fark yaratabiliyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Peki son olarak miracle hocam arkadaslarin kullandiklari losyon olarak alttaki degerler iyimidir androcur duydum bide bunuda katmalimiyim icerige
    100 ml garnier içine 2 kutu aldactone, 1 kutu diane35, 20 endol kapsül

Peki son olarak miracle hocam arkadaslarin kullandiklari losyon olarak alttaki degerler iyimidir androcur duydum bide bunuda katmalimiyim icerige
    100 ml garnier içine 2 kutu aldactone, 1 kutu diane35, 20 endol kapsül
    Endol atma ilk etap endolsuz diğer oranlar iyi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Endol atma ilk etap endolsuz diğer oranlar iyi.
    Endol'u neden atmasın? Ben ikinci losyonuma attım kafama göre 15-20 tane kadar. Sizce kötü mü yaptım?

Alıntı FelipeMelo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Endol'u neden atmasın? Ben ikinci losyonuma attım kafama göre 15-20 tane kadar. Sizce kötü mü yaptım?
    Agresif dökülmede etkili ancak saç büyüme faktörü pge2 yide baskıladığından bbüyüme ve çıkış hızına etki edebilir.

Şuan karışımımı hazırladım 3saatin geçmesini bekliyorum peki bir sorum daha var benim saçlarım ince telli kuru ve çok dalgalı bu losyon olan saç kalitesinide artırıp daha kolay şekil alma ve düzleşme gibide yararı varmıdır

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şuan karışımımı hazırladım 3saatin geçmesini bekliyorum peki bir sorum daha var benim saçlarım ince telli kuru ve çok dalgalı bu losyon olan saç kalitesinide artırıp daha kolay şekil alma ve düzleşme gibide yararı varmıdır
    Düzleşmeden emin değilimde saçların çok iyi şekil alacak inşaallah,,,Normalde çok ince telli zayıf ve şekil almayan saçlara sahiptim,,fakat miracle losyonla beraber saçlar elhamdülillah allahın izniyle ilk defa çok kolay şekil alır ve hacimlenir hale geldi,üstelik saç kaliteside artarak...

Resimde kırmızı çizgili kısımda sürekli tarakla uğraşmamdan kaynaklanıyo diye düşünüyorum saçın yapısı bozulmuş gibi döner oluşmuş ve deride kızarıklık deri içerisindede sivilce gibi oluşumlar var bu ilaçların birisi deri tedavisindede kullanılıyo sanırım bu kısmada iyi gelebilirmiki acaba

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saç derisine çok iyi gelecektir şüphen olmasın.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon