Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
45 sonuçtan 41 ile 45 arası

Konu: Minoxili devre dışı bırakmak

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Oksijen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu dut u, minoxilsiz kullanan var mı? varsa durum nedir olumlu mu olumsuz mu?
    dutu minoxsuz kullanmak isteyenlere verdiğim formülü hatırlatmakta fayda var;
    bir kaba bir hafta yetecek kadar ketoral krem onun yarısı kadar azelderm krem ve 2 dutu ekleyip bir hafta gidecek şekilde hergece yatmadan özellikle şakak bölgesine sürülmesi bayağı fayda sağlayacaktır

Alıntı Nino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle ilk formülü olan aşağıdaki losyonu kullanıyorum. İçine doktorumun ilave ettiği bepanten ve bemiks ampul var okadar. genç İyi bir doktorla karşılaştım. Gerçekten miracle losyonla çok ilgilendi. Ama ondan önce bir profosöre gitmiştim , cerrahpaşanın ünlü şanlı saç profosörlerinden muayenehanesine inanın girmem ile çıkmam sadece iki dakika sürdü . Beşyüzmilyopn liraya minox kullan başka yapacak birşey yok dedi saldı. O gün kendim araştırmaya karar verdim ve miracle beyi buldum sağolsun. Sabırla da ilacını kullanmaya devam ediyorum.
    Ama iki aylık iki kutu olarak hazırlıyordum. Şimdi bittikçe hazırlayacağım.
    1 adet Elseve arginin losyon 100 ml ( bir şise yarısı ) yada garnier sivilce karşıtı losyon

1 Adet aldactone 100 mg ilaç (9,5tl)

1 adet Diane 35 ilaç (9,5 tl) isteğe bağlı yarısı

1 Adet dekort ampul (2 tl)
    Bepanten ve bemiks ampuller miracle losyonun o dolgun Gösteren özelliğine olumsuz etki ediyor mu yani yağlı bırakıyor mu Saçları, yoksa losyon içerisinde fark edilmeyecek şekildeler mi?

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dutu minoxsuz kullanmak isteyenlere verdiğim formülü hatırlatmakta fayda var;
    bir kaba bir hafta yetecek kadar ketoral krem onun yarısı kadar azelderm krem ve 2 dutu ekleyip bir hafta gidecek şekilde hergece yatmadan özellikle şakak bölgesine sürülmesi bayağı fayda sağlayacaktır
    Eyvallah usta bende 2 gündür bu şekilde şakaklara akşamlarıda bazen seyrek lokal yerlerede sürüyorum...İnşaallah hayırlı sonuç alırız..

Peki bu krem karışımını sabah akşam uygulamak uygun olur mu?

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sabah akşam da kullanabilirsiniz ama sadece akşamları da kullanmak yeterli olabilir. bununla ilgili bir deneyimiz yok kendimiz denek olup sonuçları göreceğiz

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345