Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
45 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Minoxili devre dışı bırakmak

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Oksijen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin saçınızın gerileme sebebi olarak miracle içindeki dutas olduğunu mu düşüyorsunuz ? siz en başta sadece miracle losyonla saç çıkışı gözlemlediniz mi?
    Gerileme sebebim
    1-Zyrtec ekleyişim
    2-Dutas'ın 2 aylık kullanım sonucu saçı bu hale getirmesi
    3-Aldactonu çıkarmam.

Bu 3 ünden biri sebep. En güçlü ihtimal ise üçüncü söylediğim, yani aldactonu çıkarışım. Şu an miracle losyona geri dönüş yaptım. Diane - dutas'ı askıya aldım. İnşaAllah gerilemem durur
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerileme sebebim
    1-Zyrtec ekleyişim
    2-Dutas'ın 2 aylık kullanım sonucu saçı bu hale getirmesi
    3-Aldactonu çıkarmam.

Bu 3 ünden biri sebep. En güçlü ihtimal ise üçüncü söylediğim, yani aldactonu çıkarışım. Şu an miracle losyona geri dönüş yaptım. Diane - dutas'ı askıya aldım. İnşaAllah gerilemem durur
    Burda aslında dut aldactone diane decort şeklinde de bir denemek gerek. Ama gerileme kötü ben bu gerileme korkusundan şu minoxilden korkuyorum

Burda aslında dut aldactone diane decort şeklinde de bir denemek gerek. Ama gerileme kötü ben bu gerileme korkusundan şu minoxilden korkuyorum
    valla onu deneyecek kadar riske atacak vakit yok maalesef. o yüzden yararından en emin oldugum versiyon, orijinal miracle losyonun ilk haliyle devam edecegim ve gözlemleyecegim gerileme duracak mı diye. siz de döngüden korkuyorsanız minoxili dutasla karıştırın bence

valla onu deneyecek kadar riske atacak vakit yok maalesef. o yüzden yararından en emin oldugum versiyon, orijinal miracle losyonun ilk haliyle devam edecegim ve gözlemleyecegim gerileme duracak mı diye. siz de döngüden korkuyorsanız minoxili dutasla karıştırın bence
    Ben zaten Minoxil ile dut kullanıyorum ama çok dökülme var Minoxtan beri. dediğim gibi minoxil uzun vadede Ne kadar işe yarar, şok dökülmeler, gerilemeler yapması soğutuyor insanı

Ben zaten Minoxil ile dut kullanıyorum ama çok dökülme var Minoxtan beri. dediğim gibi minoxil uzun vadede Ne kadar işe yarar, şok dökülmeler, gerilemeler yapması soğutuyor insanı
    o zaman tek çare, yüksek spiro oranlı miracle losyon kullanmak kalıyor size

o zaman tek çare, yüksek spiro oranlı miracle losyon kullanmak kalıyor size
    Aynen aldactone 3 kutu yapacam. Ama işte dut U minoxsuz tedaviye nasıl dahil etmeli onu bilemedim. Dut U devre dışı bırakamam

Aynen aldactone 3 kutu yapacam. Ama işte dut U minoxsuz tedaviye nasıl dahil etmeli onu bilemedim. Dut U devre dışı bırakamam
    dutu ayrıca bir elseve ya da garnierın içine sıkıp kullan, hem verimi de daha iyi ölçmüş olursun bence

dutu ayrıca bir elseve ya da garnierın içine sıkıp kullan, hem verimi de daha iyi ölçmüş olursun bence
    Evet bu süper fikir 👍

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben dut u hem minoxil ile kullanıyorum,hem de miracle losyonun krem versiyonuna ekledim o şekilde kullanıyorum,size de tavsiye ederim.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben dut u hem minoxil ile kullanıyorum,hem de miracle losyonun krem versiyonuna ekledim o şekilde kullanıyorum,size de tavsiye ederim.
    Kremi nasıl yediriyorsun abi zor olmuyor mu ?

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon