Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ilaçların daha iyi emilimi için bone takma

ilaçların daha iyi emilimi için bone takma

Arkadaşlar,Azelderm Krem | İlaç Pedia | Eczacılar ile Anlaşılır İlaç Bilgisi, Yan Etkiler, İlaç Fiyatları sitesinde azelderm kreminin prospektüsünü okurken ,dikkat edilmesi gereken kısımda şu cümlelere rastladım .

''Azelaik asit topikal’i uyguladıktan sonra tedavi edilen bölgeyi örtmeyiniz. Tedavi edilen bölgeyi sargılamak veya örtmek ilacın vücut tarafından çok fazla emilmesine ve zararlı etkiler meydana gelmesine yol açabilir. ''

Burada tedavi edilen bölgenin örtülmesi durumunda ilaçın daha fazla emileceğini belirtmiş.Bizde miracle losyonun ve minoxun daha fazla emilmesini istiyorsak en azından yatmadan önce ilaçları deriye yedirdikten sonra bon takıp uyumak doğru olmaz mı? Siz ne dersiniz .
    7 şubat 2015 den itibaren ru kullanmaya başladım
    9 şubat 2015 azelderm ve ketoral kreme başladım(artık bu sitede ne öneriliyorsa hepsini kulanıyorum.Bir sabah uyandığımda 50000saçı görmek istiyorum
    Miracle losyon sabah akşam( Klasik metodla hazırlanmış)
    Min+dut losyon (içinde 10 adet dut var)
    Şampuan kullanmayı bıraktım.15 gündür şampuan kullanmıyorum.Ilık su ile yıkıyorum
    dermaroller (haftada 1 defa)

Çok güzel yakalamışsın buna bende dikkat etmiştim okurken. Bone takmak harici buharlaşmayı azaltacağından emilimi artıracaktır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel yakalamışsın buna bende dikkat etmiştim okurken. Bone takmak harici buharlaşmayı azaltacağından emilimi artıracaktır.
    Hocam bu durumda, yarından itibaren uygulamaya başlayacağım Bugun geçti artık, ilaçları çoktan sürdüm .
    7 şubat 2015 den itibaren ru kullanmaya başladım
    9 şubat 2015 azelderm ve ketoral kreme başladım(artık bu sitede ne öneriliyorsa hepsini kulanıyorum.Bir sabah uyandığımda 50000saçı görmek istiyorum
    Miracle losyon sabah akşam( Klasik metodla hazırlanmış)
    Min+dut losyon (içinde 10 adet dut var)
    Şampuan kullanmayı bıraktım.15 gündür şampuan kullanmıyorum.Ilık su ile yıkıyorum
    dermaroller (haftada 1 defa)

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bere takiyodum.Bone 1000 kat daha mantıklı : )
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bepanthem bemiks evin badem yağı karışımından sonra da takmak gerekiyor,bu ameliyatlarda falan takılanlardan gibi olanlardan nereden alabiliriz poşet gibi olanlar tek kullanımlık daha iyi olur

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bepanthem bemiks evin badem yağı karışımından sonra da takmak gerekiyor,bu ameliyatlarda falan takılanlardan gibi olanlardan nereden alabiliriz poşet gibi olanlar tek kullanımlık daha iyi olur
    Strec film al onunla sararsin hem daha iyi olur o kullan at

sadece ciğerlerimizle nefes almıyoruz, derimizde nefes alır. 2 saatten fazla hava temasını kesmek fayda yerine zarar verebilir. özellikle yağlı bakım uygulayanlar yağ karışımlarını sürdükten sonra yaklasık 1.5 - 2 saat kadar başlarına sardıkları streç ve sıcak havlunun emilimi arttırdığından bahsediyorlar ancak 2 saatten fazla tutanlar eskisinden daha kötüye gittiklerinden şikayet ediyorlar.
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

Neo haklı uzun süre kapalı kalmamalı ama zaten kim bone ile saatlerce ortada dolaşır ki...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Medikalcilerde var ben almıştım bir paket 100 lük mü 200 lük mü şimdi hatırlamıyorum yağ karışımı tedavisi uygularken takıyordum,şu anda da ara ara takıyorum,kendi tentürlerimi uygularken.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Medikalcilerde var ben almıştım bir paket 100 lük mü 200 lük mü şimdi hatırlamıyorum yağ karışımı tedavisi uygularken takıyordum,şu anda da ara ara takıyorum,kendi tentürlerimi uygularken.
    tentürler nasıl gidiyor abi? bir gelişme ya da saçlarda güçlenme farkettin mi hiç ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Sayfa 1/2 12 SonSon