Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
50 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: saç dökülmesi hikayem

sn. keloğlan35 propecia kullanmıyorum şu an ancak ben ilk 15 gün dışında 6 sene boyunca yan etki görmedim. sadece minoxil de döngü problemi yaratıyor. o yüzden zaten akşamları min+dut kullanıyorum. ama saçlarımda açılma var eskiye göre özellikle sol şakakta. tabi belki propecia kullansam da böyle olacaktı saçlarım çünkü yaş ilerliyor artık. ayrıca propecia ön saç çizgisinde fazla etkili değil veya etkisiz diye okumuştum biçok yerde...

Yeni Üye
    hocam saçların gayet sağlıklı görünüyor,bence bukadar kafana takarak stresten zarar vermeyesin saçına.birde birşey dikkatimi çekti konu ile alakası yok ama 3 ayda 25 kg nasıl verdiniz? bende diyet yapıyorum belki fikir olur benim içinde..:rolleyes

sporsuz sofradan doymadan kalkarak verdim. ekmeği sadece kahvaltıda yiyordum. bir de eskiden yediğim yemeğin yarısını yiyordum. ayrıca saat 7 den sonra hiç birşey yemiyordum. gerçi alkol alıyordum ona rağmen verdim kiloyu. ama sağlıksız bence hem spor yapmadan hem de o kadar hızlı kilo vermek. 70 kilodan 2-3 senede tekrar 85 kiloya çıktım. son 2.5 senedir. p90x, body beast vs. evde yapılabilecek programlarla hem vücudu şekle sokuyorum hem de formumu çok aç kalmadan koruyorum. spor salonu vs. imkanınız yoksa tavsiye ederim. kilo vermede özellikle p90x ten çok faydalandım...

Yeni Üye
    bende bu aralar az yiyererk kg vermeye başladım.spor olayıda devamlılık olmuyo bende,tembelliktenhayırlısı bakalım...

SaçımınDoktoru Üyesi
    az yiyerek kilo vermek sağlıklı değil bence zaten aç kalarak kilo vermeyi uzun süre devam ettiremezsin bi süre sonra tekrar abanıcaksın yemeklere ve verdiğin kiloları tekrar alıcaksın

ekim sonunda Invincible losyon ve 18 ocaktan itibaren miracle losyon kullanmaya başladığımı ilk mesajımda belirtmiş ve 18 ocak ve 09 nisan tarihlerinde 2 defa fotoğraf paylaşmıştım. saçlarımı yazın kısa kestirmediğim için foto paylaşmadın uzun süre. şu an hala aynı tedaviye devam ediyorum. sadece 20 günlük tatil döneminde özellikle Invincible losyon kullanımını aksattım. bazen de hafta sonları Invincible losyon kullanmayı unuttuğum oluyor. şu an saçlarım şu şekilde

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20150930_234232.jpg
Görüntüleme: 138
Büyüklüğü:  74.3 KB (Kilobyte)
ID:	2448Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20150930_234528.jpg
Görüntüleme: 136
Büyüklüğü:  98.0 KB (Kilobyte)
ID:	2450Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20150930_234444.jpg
Görüntüleme: 136
Büyüklüğü:  110.5 KB (Kilobyte)
ID:	2451Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20150930_234331.jpg
Görüntüleme: 138
Büyüklüğü:  103.9 KB (Kilobyte)
ID:	2449

sizce durum nasıl ilerleme olduğunu sanmıyorum ama gerileme var mı ve 2 günde 1 avodarta gerek avr mı min + dut karışımını bırakıp
    Konu mrkzk tarafından (30.09.2015 Saat 23:57 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sanki şakaklar geri gitmiş hocam ilk fotoyla son fotoda bunu farkettim

klasik şakak gerilemesi şakaklar böyle kalır açık şekilde ..yaşla beraber olan bir durum .diğer kısımlar çok sağlıklı duruyor..aynı sorunu bende yaşadım ..şakaklara 1700 greft ekim yapıldı ve son derece memnun kaldım..sana tavsiyem yaşın gereği ve genel saç kalitenden dolayı bölgesel ekimi araştırabilirsin..üstelik 20 günde toplar senin kafa diğer saçların çıkar..ve kapar ekim bölgesini tecrübeye tabi...hiç bir ilaç şakak bölgesini o seviyeye getiremez ..genel seyreklikte ilaçlar başarılı ama yaşla beraber gerileyen şakak bölgesini ne yapsan geri getiremiyorsun..tecrübeye tabi....

şakak bölgen son şeklini almış gözenek bile yok o bölgende bırak saç çıkmayı tüy bile çıkmaz çok benizyor saç yapımız senle, bende 35 yaşındayım 34 te bölgesel ekim yaptırdım..o saçların..gerilemez 30 dan sonra dökülmede çok yoğun olmuyor zaten genetik değil senin net belli fotolardan.bu şekilde kalır senin saç ,,tavsiyem minimal bölgesel sık bir ekim yaptır.şakaklara ..ekimin yüzde 90 başarılı olur diğer bölgelerin hem sağlıklı hemde kaliteli duruyor saç yapın ,ayrıca şakak bölgesi ekimde en çok tutan alan .sonra sadece vitaminler beslenmene dikkat ederek ve hafif dozda miracle losyonla koru saçını..

cevaplar için teşekkürler. peki sayın arkeolog ekimi kime ve kaç tl ye yaptırdınız? buradan veya özelden yazabilir misiniz?

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon