Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
40 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: şampuansiz saç yikamak

Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elimdeki zigavus bitince karbonatı denıyım bende.Açıkcası su ile temizlemede daha az döküldüğünü düşünüyorum saclarımın.Askerde iken pek kullanmazdım şampuan baya canlıydı.Şimdi birde istanbulun suları aşırı kireçli.Arıtma suyumu kullansam diyorum birde oda cok yoruyor.
    Bende musluk suyunun klor sebebiyle saci cok yordugunu düsünüyorum, yurtdisinda yasadigim dönemde saclarim asiri yumusak ve daha nemliydi sonradan bunun oradaki aritmadan kaynaklandigini ögrenmistim, bu arada internette patentli klor aritici dus aparatlari var ama hic denemedim ise yarayabilir
    People are weird.

Alıntı lolgirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende musluk suyunun klor sebebiyle saci cok yordugunu düsünüyorum, yurtdisinda yasadigim dönemde saclarim asiri yumusak ve daha nemliydi sonradan bunun oradaki aritmadan kaynaklandigini ögrenmistim, bu arada internette patentli klor aritici dus aparatlari var ama hic denemedim ise yarayabilir
    bir ara ben de araştırmıştım. su arıtan duş başıkları mevcut ancak birkaç ayda bir arışma kapsülünün değiştirilmesi gerekiyor.
    görüntüsü şöyle bir şey
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  1353186128617.jpg
Görüntüleme: 79
Büyüklüğü:  37.0 KB (Kilobyte)
ID:	1563Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  114397829_tn70_0.jpg
Görüntüleme: 82
Büyüklüğü:  50.7 KB (Kilobyte)
ID:	1564
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

Moderatör
    Daha once bu urunu inceledik tahmin ettigim gibi içerigin ömrü kısaymış.Birde suyu arıtmada ne kadar dogruluk payı var oda soru işareti.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu duş başlığı yerine orijinal elma sirkesiyle durulamak kat kat mantıklı.hem de gıcır gıcır yapiyor kireç mireç kalmıyor : )
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu duş başlığı yerine orijinal elma sirkesiyle durulamak kat kat mantıklı.hem de gıcır gıcır yapiyor kireç mireç kalmıyor : )
    anl sirke yagli saca hic iyi gelmiyor diye biliyorum, sirkeyi sac kremi olarak dusun sac derisinde surekli kullanimda krem gibi gozenek acabilir, sirke sac uclari icin ama tabi bu benim yorumum
    People are weird.

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı neo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir ara ben de araştırmıştım. su arıtan duş başıkları mevcut ancak birkaç ayda bir arışma kapsülünün değiştirilmesi gerekiyor.
    görüntüsü şöyle bir şey
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  1353186128617.jpg
Görüntüleme: 79
Büyüklüğü:  37.0 KB (Kilobyte)
ID:	1563Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  114397829_tn70_0.jpg
Görüntüleme: 82
Büyüklüğü:  50.7 KB (Kilobyte)
ID:	1564
    Bu duş başlığını 2 aydır kullanıyorum. Gerçekten mükemmel. Suyu baya yumuşatarak akıyor. Kahverengi toplar sayesinde su oksijenlenerek yukarı çıkıyor. 4 dolara almıştım. Fakat 40 gün sürdü elime ulaşması.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anl sirke yagli saca hic iyi gelmiyor diye biliyorum, sirkeyi sac kremi olarak dusun sac derisinde surekli kullanimda krem gibi gozenek acabilir, sirke sac uclari icin ama tabi bu benim yorumum
    Ben sirkeyle kafa derisinde de iyi sonuçlar almıştım,haftada 3 gün falan kullandigimda kepegi kesmişti

Merhaba arkadaslar, sampuansiz sac yikamayi uygulayip deneyimlerimi paylasacagimi belirtmistim. Bugün baslayali tam 29 gün olmus ve hayatimda sacimla ilgili verdigim bir karardan hic bu kadar mutlu olmamistim. Konuyu bilmeyenler icin belirteyim sacimi artik sampuan ve sac kremi kullanmadan karbonat ve limon ile temizLeyip elma sirkesi ile nemlendiriyorum.Ilk 1 hafta saclarim temiz hissetmeme ragmen temiz goruntuden uzakti, sanki mum sürmus gibiydi,ozellikle dokununca. 2.hafta mumlasma cogaldi sacim yillardir alistigi sampuani geri iatiyor bana tepki olsun diye daha cok yaglaniyordu.Ama vazgecmedim ve en son yikamamda inanilmaz farkli bir sacla karsilastim, mum ve yaglilik hissi gitmis, yumusacik saclar.
    bu arada inanmasi zor ama tutam tutam elime gelen saclar gunde 1 2 tel dokulmeye basladi,sav dokulmemi %95 azalttigini dusunuyorum, sac dibimdeki kuruluk ve kasinti gitti, 1.ayin sonundaki yorumlarim bunlar umarim konu ilr ilgilenen birilerine isik olur
    People are weird.

Moderatör
    Merhaba arkadaslar, sampuansiz sac yikamayi uygulayip deneyimlerimi paylasacagimi belirtmistim. Bugün baslayali tam 29 gün olmus ve hayatimda sacimla ilgili verdigim bir karardan hic bu kadar mutlu olmamistim. Konuyu bilmeyenler icin belirteyim sacimi artik sampuan ve sac kremi kullanmadan karbonat ve limon ile temizLeyip elma sirkesi ile nemlendiriyorum.Ilk 1 hafta saclarim temiz hissetmeme ragmen temiz goruntuden uzakti, sanki mum sürmus gibiydi,ozellikle dokununca. 2.hafta mumlasma cogaldi sacim yillardir alistigi sampuani geri iatiyor bana tepki olsun diye daha cok yaglaniyordu.Ama vazgecmedim ve en son yikamamda inanilmaz farkli bir sacla karsilastim, mum ve yaglilik hissi gitmis, yumusacik saclar.
    bu arada inanmasi zor ama tutam tutam elime gelen saclar gunde 1 2 tel dokulmeye basladi,sav dokulmemi %95 azalttigini dusunuyorum, sac dibimdeki kuruluk ve kasinti gitti, 1.ayin sonundaki yorumlarim bunlar umarim konu ilr ilgilenen birilerine isik olur
    Dökülme bu derece azaltması gerçekten muthis.Bende sacımı sampuanla değilde sedir ağacı yaprağı ve ya yaprağının toğumunu kaynatarak yıkamayı düşünüyorum.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben yaklasik 3 haftadir sadce karbonatli suyla yikiyorum yaglanma normale dondu eskidn sampuanla yikardm aksama hem yaglanirdi hem tarakla taradgm zaman tarak uclari tortu ile dolardi simdi baya azaldi

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234