Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: medobiocomplex-e kullananlar

filozof
    Guest
    shenmin xpeciadan üstün ama 7 ay düzzenli kullandım işe yaramadı üstad

filozof
    Guest
    xpecia kullandım saç çıktı diyen tek bir yorum göremezsin

filozof
    Guest
    Sawpalmetto her iki tip üzerinde etkili densede bakın araştırmalara permikson adıyla geçiyor genelde finden zayıf fin bile çok başarılı değil ve saw tip 2 yi büyük ihtimal az inhibe ediyor tüm dokularda etki göstermesi iiyi değil onun lokal kullanımı acnesin jel içerikte zinco salisilic asitvs.kombineli lokal dht inhibe için tasarlanmış denenebilir bununla ilgili bir konu açmıştım

Yeni Üye
    Saçım düzeldi, şakaklarım saç dolu, saç tüy değil, gittikçe yenileri geliyor, ne iyi geldi bende bilmiyorum, çok üzülmüştüm çok döktü tedaviler resmen kullandığım için pişman olmuştum, geri dönüşüm kalmamıştı , saçta kalmamıştı bir üyemiz devam dökülenler cansız olanlar dedi,doğru yoldasın dedi umudum yoktu pişmandım, avodart 3 ay kullandım bende hiç bir yan etki vermedi, 2 aydır kullanmıyorum medo-e kullanıyorum,bende etkisini gösterdi saçı besliyor . Şampuanı iyi değil kullanmıyorum eşe dosta veriyorum, revigen şampuan üstüne tanımam. Siteye Girmiyorum pek mutluyum, miracle losyon devam tedaviyi uzatıyor, bende fazla kullanınca saçımı döküyor sağlam saçlarına,dozuda ayarladım ve hemen saç kremi kullanıyorum saçı dehşet yoruyor,faydası var ama bence doza dikkat. Mutluyum döker mi bilmem döngü yaşarmıyım zaman gösterecek, çıkanlar tüy değil saç ve kalın... 2 kez döngü yaşadım, minoxil ile... Medo-e en az 6 ay devam.. 3cü ay. Ohh be mutluyum devam diyen üye haklıymış, teşekkür, yeşil çay ve cevizi eksik etmeyin, umarım başarılı olursunuz
    Konu LEWINGS tarafından (25.03.2015 Saat 13:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: cümleleri düzenli yaptım

medobiocomplex-e' yi aç karnına mı yoksa tok olarak mı kulllanıyoruz?
    17.08.2015 Tarihi itibari ile
    Min-Ru ( Akşam )
    Min-Dut ( Sabah )
    Cellagance ( Sabah ve Akşam )
    Medobiocomplex-e ( Günde 2 )
    Revita Şampuan ( 6/7 )
    Ketoral Şampuan (Haftada 1 )
    Dermoroller (Haftada 2 kere)

Ben tok karnina sabah akşam içiyorum

bende 2 3 gun once sipariş verdim yarın elime ulaşıcak aldığım sonucu yazarım burdan,içeriğinde saça yararlı tüm vitaminler mevcut ve bence dozlarıda yeterli x-pecia gibi düşük dozda değil gibim geldi,birde kampanyamı ne varmış yanında biotin şampuanda veriyor,ben ekstaradan bir biotin tablet daha aldım değişimli olarak kullanıcam,amacım saçlardaki yıpranmayı ve cansızlaşmayı düzeltmek minoxil ve toppik mahvetti saçları

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    xpecia yı ben kullandım bende etki etmedi saçlar yine dökülüyor günde 12 tel civarı
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Ben 5. Kutuyu açtım, saçlarımda her hangi bir olumlu etki görmedim, belkide olmuştur, ama emin değilim, bilmiyorum.

Kaşlara ve kirpiklere etkisi oldu.

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanan arkadaşlar son durum nedir? Sizce kullanmaya değer mi?
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon