Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Finasteride alternatif

filozof
    Guest

Finasteride alternatif

RİBOVLAVİN(B-2 VİTAMİNİ)
    Arkadaşlar riboflavinin finasterid gibi etkili olduğuna dair bilgiler okudum ama %50 inhibisyon denilmiş bir yerde bu bile çok iyi yine tip2 üzerinde etkili olduğuna ulaştım bu da çok iyi niasinamid ile emilim artıyormuş japon araştırmayı bulamadım 1990da yapılmış pubmedde başlığı var ama metin nerede?
    Bir de şu bilgiler var başka forumda:
    B2 Vitamini (Riboflavin)

Post H4ir 2 Eylül 2011 22:56 Cum
    Ben 5 alfa redüktaz engellemek için otlar hakkında bilgi arıyorum ama gerçekten inanamıyorum şeye rastladı edildi.

İki çalışmalarda ben B2 vitamini (Riboflavin) çok yüksek 5AR önleme oranı gösterdi okudum. Bir çalışmada, etki gücü IC50 = 1.6 uM ve başka potens +/- 13 uM IC50 = 15 oldu.

Finastride IC50 bir potens vardı = 0.06 uM

Daha sonra vit B2 gücü IC50 = arasında olduğu gözlenmiştir ise 1,6-15 iM o en iyi Fin (15 / 0.06) daha güçlü 250 kez olduğu anlamına gelir.

Bu en azından biz fin aynı 5AR inhibe değeri eşit vit B2 250 kat daha yüksek doz gerekir anlamına gelir.

Eğer teorik olarak eşit vit B2 250mg gerekir vit B2 sonra 250 kat daha güçlü ise o kadar iyi Propecia tabletleri 1mg geliyor.

Kolayca iki doz gerekli olmalıdır 500mg vit B2 kapsül satın alabilirsiniz.

Bu Vit B2 eklemek için bir Aromataz inhibitörü.

Riboflavin, bir testosteron 5 alfa-redüktaz inhibitörü.
    Nakayama O , 1 Yagi E , Kiyoto s , Okuhara E , Kohsaka M .
    Yazar bilgileri

1 Keşif Araştırma Laboratuvarları, Fujisawa Pharmaceutical Co, Ltd, Ibaraki, Japonya.

Sayfalar:
    2276981
    [PubMed - MEDLINE için endeksli]

Ücretsiz tam metin
    Ben birkaç kez çalışma olduğunu gösterdi ettik, ama kimse onun ilgi görünüyordu etti. Bu katı, bir in vitro çalışma, ve riboflavin,% 50 inhibisyon oranı 5um kadar bir kuvvete sahip olduğunu göstermiştir; Pearson & Shaw bu vitaminin bazı oldukça büyük ağız takviyesi ile kandaki konsantrasyonunun elde etmek mümkün _may_ tahmin var. Fakat geriye kalan problem aktivitesi 5a-redüktaz tip 1 veya tip 2 formu karşı olup olmadığı açık değildir, bu yüzden bizim amacımız için bu çalışmada (eğer varsa) gerçek önemi görülecektir.

J Antibiot (Tokyo). 1990 Aralık; 43 (12): 1615-6.

"Riboflavin, bir testosteron 5 alfa-redüktaz inhibitörü"

Nakayama, O, Yagi M Kiyoto S Okuhara M Kohsaka M.

Keşfedici Araştırma Laboratuvarları, Ltd Fujisawa Pharmaceutical Co, Ibaraki, Japonya.

A
    Konu filozof tarafından (13.01.2015 Saat 14:21 ) değiştirilmiştir.

filozof
    Guest
    Ben bemiks-c kullanıyorum ama onda 10mg riboflavin var çook az. gnc nin var 30 küsür lira oral denenebilir diye düşünüyorum ne dersiniz arkadaşlar?

Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bemiks-c kullanıyorum ama onda 10mg riboflavin var çook az. gnc nin var 30 küsür lira oral denenebilir diye düşünüyorum ne dersiniz arkadaşlar?
    Solgarı İnceledin mi ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

filozof
    Guest
    Solgarın amazonda filan var ama bizim kolay ulaşabileceğimiz sitelerde görmedim ama ayrıntılı bakmadım Üstad.

Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Solgarın amazonda filan var ama bizim kolay ulaşabileceğimiz sitelerde görmedim ama ayrıntılı bakmadım Üstad.
    Eczanede oluyor solgar bir incele açıkcası solgarı çok kaliteli buluyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

filozof
    Guest
    ASKORBİK ASİT VİTAMİN-C

Insan saç dermal papilla hücreleri dihidrotestosteron kaynaklı Dickkopf-1 ifadesinin baskı yoluyla androjen kaynaklı saçsız L-treonat, bir askorbat metabolitinin, önlenebilir etkisi.
    Kwack MH 1, Ahn JS , Kim MK , Kim JC , Sung YK .
    Yazar bilgileri

İmmünoloji 1 Dalı, Tıp, Kyungpook Ulusal Üniversitesi, Daegu 700-422, Kore Okulu. ysung@knu.ac.kr

Özet

Bir önceki çalışmada, son zamanlarda dihidrotestosteron (DHT) -inducible Dickkopf-1 (DKK-1) ifadesi androjen-potansiyelli saçsız yer alan önemli faktörlerden biri olduğunu iddia etti. Ayrıca, L-askorbik asit 2-fosfat (Artan 2-p) kültürlenmiş dermal papilla hücreleri (DPC) DHT kaynaklı dkk-1 ekspresyonunu bastırdığını ortaya koymuştur. Burada, L-treonat DHT kaynaklı dkk-1 ekspresyonu zayıflatabilmektedir olup olmadığını araştırdık. RT-PCR analizi ile enzim-bağlantılı olduğu DHT kaynaklı dkk-1 ekspresyonu immünosorbent testi, L-treonat mevcudiyetinde azalmıştır ile gözlendi. Ayrıca dkk-1 promotör aktivitesinin DHT aktivasyonunun önemli ölçüde L-treonat ile bastırılmış olduğu bulunmuştur. Ayrıca, dış kök kılıfı (ORS) keratinositler ve DPC sahip bir ko-kültür sistemi DHT daha sonra önemli ölçüde L-treonat ile tersine döndü ORS hücrelerinin büyümesini inhibe ettiğini gösterdi. Toplu olarak, bu sonuçlar, L-treonat DPC de dkk-1 ekspresyonunu inhibe ettiği ve bu yüzden androjen kaynaklı saçsız önlenmesi için iyi bir tedavi olduğunu gösterir.

filozof
    Guest
    Hem oral b2 vitamini almak hem de askorbik asit, damar genişletici b-3 niasin ve ayrıce tiamin,b-6 gibi vitaminleri içeren ampuller var ve çok ucuz bunlardan bir losyon yapıp kullanmak mantıklı geliyor.

filozof
    Guest
    Ozaman solgar alırım Üstad eczanede bulunabilir RU58841 işe yarıyor mu nasıl temin ettiniz ?

filozof
    Guest
    Dickkopf 1 saç köklerinin gerileme teşvik.
    Kwack MH 1, Kim MK , Kim JC , Sung YK .
    Yazar bilgileri

İmmünoloji 1 Dalı, Tıp, Kyungpook Ulusal Üniversitesi, Daegu, Kore Okulu.

Özet

Son zamanlarda, Dickkopf 1 (dkk-1), erkek tipi kellik katılan bir patojen bir aracısı olduğunu önerdi. Erken başlangıçlı katajen erkek tipi kellik önemli bir özelliğidir gibi, bu çalışmada, biz DKK-1 saç bisiklet bir katajen indükleyici olarak bir rolü olup olmadığı değerlendirildi. Bu yazıda, anagen sırasında farelerin hipodermiste içine rekombinant insan DKK-1 (rhDKK-1) enjeksiyon farelerde DKK-1 antikoru gecikmeli anagen-to-katajen geçiş nötralize ise, katagen erken başlangıçlı neden olduğunu bildirmektedir. Dkk-1 antikoru, kontrol hayvanlarına kıyasla bir artışa yol açmıştır oysa Ayrıca, rhDKK-1 ile tedavisi, son saç folikülü uzunluğunda bir azalmaya yol açtı. Buna ek olarak, dkk-1 ve DKK'dır-1 mesajcı RNA'dan ekspresyon en depilasyon kaynaklı saç devir ilerlemesinde geç anajen foliküler keratinositlerde düzenlenir. Ayrıca, β-katenin sinyal o rhDKK-1 blok kanonik Wnt-aracılı aktivasyonu gözlenen ve dış kök kılıfı keratinositlerinde apoptoz sonuçlanan, proapoptotik protein Bax uyarmaktadır. Birlikte ele alındığında, bizim veri güçlü DKK-1 foliküler keratinositler aktivitesini düzenleyerek anagen-to-katajen saç döngüsünde geçiş dahil olduğunu göstermektedir.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi solgar demişken bana önerebileceğin saçlara da etkisini az çok hissedeceğim vitamin takviyesi var mı?Ben de solgar dusunuyorum garanti olsun diye.Solgar biotin alasim var ama kıllandırma riskinden cekiniyorum.Multivitamin tarzında kullansam saçlara etki eder mi bu yonde bi tavsiyen var mı senin kullandigin?Yoksa her şey saç için deyip biotin mi kullanayım zaten ben şu normal halimdr bilr vucut killarimi traş ederim yani biotinsiz bile yeterince kıllıyım çok da kaybedecek bişey yok

Sayfa 1/2 12 SonSon