Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kreatin Yardım

Kreatin Yardım

Öncelikle kolay gelsin iyi forumlar kreatin saç döküyormu ? bir kaç yerde rastgeldim spor yapıyorum ve beni çok korkuttu cevaplarınızı beklıyorum...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı playloqic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle kolay gelsin iyi forumlar kreatin saç döküyormu ? bir kaç yerde rastgeldim spor yapıyorum ve beni çok korkuttu cevaplarınızı beklıyorum...
    kreatinin saç döktüğünü bi kaç yerde okumuştum hatta dhtyi yükselttiği falan yazıyordu ama bence direk olarak dökülmeyle bi alakası yok bi artış olmadı bende dökülmede , bu arada 1 aydır kullanıyorum ben

1 aydan fazladır bende kullanıyorum proteın tozu ve amıno ıle bırlıkte ılk basladıgmda bıraz fazla dokulme yasamıstım ama bunlarla alakalı olup olmadıgı hakknda brsey dıyemem pek sanmyrm sac dokucegını

filozof
    Guest
    Alıntı playloqic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SONUÇLAR:

Kreatin yükleme veya kreatin idame dozu bir başka 14 gün, 7 gün sonra serum T seviyesi değişmemiştir. Ancak, DHT seviyeleri kreatin yükleme 7 gün sonra% 56 artarak 14 gün bakım (p <0.001) sonra% 40 taban üzerinde kalmıştır. DHT oranı: T, 7 gün kreatin takviyesi sonra% 36 artarak idame dozu (p <0.01) sonra% 22 yükselmiş kaldı.
    çalışmanın sonuç kısmı saçlarını seviyorsan hemen krreatini bırak biz saç çıkaracağız diye kafa travması geçirmek üzereyiz

filozof
    Guest
    Alıntı Eastanbull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kreatinin saç döktüğünü bi kaç yerde okumuştum hatta dhtyi yükselttiği falan yazıyordu ama bence direk olarak dökülmeyle bi alakası yok bi artış olmadı bende dökülmede , bu arada 1 aydır kullanıyorum ben
    dht yi ciddi artırıyor

miracle losyonla beraber kullanıyorum ikisi birbirini eşitlermi acaba

Moderatör
    Bnde bi ara bsn noxplode 2.0 kullanmistim.onunda sac doktugunu dusunuyorum libidoyu artiriyordu.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaklaşık 2 ay kullandım. Saçlar resmen söndü inceldi dökülme arttı. DHT yi arttırıyor. Birde bunu yavaş yavaş yaptığı için anlamıyorsun. Kesinlikle Tavsiye etmem.
    Konu caglar103 tarafından (21.03.2015 Saat 09:45 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şuraya bak ya, deliricem. Supplement bile kullanamıyoruz dht artacakmış saçlar dökülecekmiş diye

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SONUÇLAR:

Kreatin yükleme veya kreatin idame dozu bir başka 14 gün, 7 gün sonra serum T seviyesi değişmemiştir. Ancak, DHT seviyeleri kreatin yükleme 7 gün sonra% 56 artarak 14 gün bakım (p <0.001) sonra% 40 taban üzerinde kalmıştır. DHT oranı: T, 7 gün kreatin takviyesi sonra% 36 artarak idame dozu (p <0.01) sonra% 22 yükselmiş kaldı.
    çalışmanın sonuç kısmı saçlarını seviyorsan hemen krreatini bırak biz saç çıkaracağız diye kafa travması geçirmek üzereyiz
    hocam kesin bilgi mi bu ya , kreatini çok seviyordum ben

Sayfa 1/2 12 SonSon