Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Saç Dökülmesinde Tedavi Yöntemleri Şema(Türkiyede İlk)

Yabancı forumlarda magnezyum yağı biberiye yağı ve nane yağı kullanan insanlar var. Bunlar bu kalsiyum kanal bloker olarak bu karışımı kullandıklarını söylüyorlar. İyi sonuç aldığını iddia ediyorlar. Yanına okaliptus yağı eklenip denenebilir.

Değişik tablolar. Güzel olmuş bazıları. Teşekkürler.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel bir konu olmuş,1 hafta sonra 18 olacak olan benim gibi biri için ne önerirsiniz ? Minox + konazol kulanıyorum 2 yıldır.Ketoral ile azalderm krem de ekledim.
    minox döngü yapmadı mı düzenli olarak kullanıyor musun ? Hangi marka minoxu kullanıyorsun
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam revivogen için spiro ve fini 2ye katlayabilir demişsiniz, revivogen de zix ile aynı mantıkla çalışmıyor mu? içinde çinko ve b6 var sanırım
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    güzel bir başlık olmuş. aslında forumda, deneyimlerle sabit olan "oturmuş" denilebilecek tedavi yöntemlerinin tamamının bu şekilde bir başlık altında olduğu, sadece yöntemlerin (bireysel hususlar ve sorunlardan ziyade) tartışıldığı bir başlık olsa çok güzel olabilir. Zira forumda çok fazla başlık ve her birisi altında farklı farklı yöntemler var, bu yöntemler kimisinde başarılı kimisinde başarısız oluyor. Hangi yöntem kimlerde başarılı (yaş, cinsiyet, hastalık vb. vb. vb.) pek çok kullanıcı tarafından olumlu/olumsuz şekilde feedback ile bir şekilde desteklense oldukça faydalı olabilir.

X yöntemi, (a+b+c+d >> bla bla bla)

Y yöntemi,

Z yöntemi,

X yönteminde başarılı sonuç elde eden kişiler ( abcdefg, xyzklm,.....)
    X yönteminde başarılı sonuç elde eden kişlerin detayları ( abcdefg, 26, erkek, AgA, 4 ay kullanıldı,vs.vs.vs.)

Bir sürü yöntem var ama bunları okumak, araştırmak, hangisi uygun, nasıl yapılır, nasıl uygulanılır öğrenip de uygulamak için çok zaman gerekiyor, fazlasıyla karışık. Tıpkı bir kitabın içindeki yöntemler kısmındaki gibi;

1-
    1.1.
    1.2.
    2-
    3-
    gibi gibi her şeyin derli toplu olabileceği bir başlık olsa güzel olur. bunlar benim naçizane düşüncemdir.
    30/E

Biotin
    Demir
    Cinko
    Folik Asit
    B12
    +Dermaroller
    + yesil cay

Sayfa 2/2 İlkİlk 12