Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
66 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Natrumin????

Arkadaşlar merhaba,
    Yorumlarınızı zevkle okuyorum.Natrumin hakkında bilgi sahibi olmadan yorum yapanları da üzülerek izliyorum.Kısa olarak Natruminin diğer şampuanlardan farkını bu cümle ile görebilirsiniz.Yine de kafanıza takılan bir şey olursa lütfen yazınız.
    Osman ÇELEBİ
    Aventus İlaç
    Kimya Müh.
    Saç ve Saç Derisi Bakımı için birden çok çözüm yolu denediniz ama sonuç alamadınız;

Saç Dökülmesi İçin Özel ve Pahalı şampuanlar kullandınız.

Bitkisel kaynaklı Şampuanlar kullandınız.

Nedeni gayet basit,bütün kimyasal ya da bitkisel şampuanların genel formülü %70-80 su %15-20 kimyasal katkılar ve bir de %1-3-5 de her firmanın kendine özel diye çıkarttığı bitki özütleridir. (referanshttp://www.haberturk.com/dunya/haber/574444-butun-sampuanlar-ayniymis )

Natrumin şampuana gelince; içeriğinde %40-50 soğuk pres (kimyasal katkısız) bitkisel yağ ve ekstrakt bulunmaktadır.(çörek otu yağı, susam yağı, tatlı badem yağı, keten yağı, portakal yağı, jojoba yağı, havuç yağı, kayısı yağı, tarçın yağı, nane yağı,zeytin yağı) geri kalan Kakao-Çikolata Polifenolleri ve K-Fulvate Ekstraktı ve organik katkı maddeleri
    Resim yükleyemedim.
    Konu Miracle tarafından (04.02.2015 Saat 19:33 ) değiştirilmiştir.

Alıntı natrumin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Yorumlarınızı zevkle okuyorum.Natrumin hakkında bilgi sahibi olmadan yorum yapanları da üzülerek izliyorum.Kısa olarak Natruminin diğer şampuanlardan farkını bu cümle ile görebilirsiniz.Yine de kafanıza takılan bir şey olursa lütfen yazınız.
    Osman ÇELEBİ
    Aventus İlaç
    Kimya Müh.
    Saç ve Saç Derisi Bakımı için birden çok çözüm yolu denediniz ama sonuç alamadınız;

Saç Dökülmesi İçin Özel ve Pahalı şampuanlar kullandınız.

Bitkisel kaynaklı Şampuanlar kullandınız.

Nedeni gayet basit,bütün kimyasal ya da bitkisel şampuanların genel formülü %70-80 su %15-20 kimyasal katkılar ve bir de %1-3-5 de her firmanın kendine özel diye çıkarttığı bitki özütleridir. (referanshttp://www.haberturk.com/dunya/haber/574444-butun-sampuanlar-ayniymis )

Natrumin şampuana gelince; içeriğinde %40-50 soğuk pres (kimyasal katkısız) bitkisel yağ ve ekstrakt bulunmaktadır.(çörek otu yağı, susam yağı, tatlı badem yağı, keten yağı, portakal yağı, jojoba yağı, havuç yağı, kayısı yağı, tarçın yağı, nane yağı,zeytin yağı) geri kalan Kakao-Çikolata Polifenolleri ve K-Fulvate Ekstraktı ve organik katkı maddeleri
    Resim yükleyemedim.
    Bizde üzülüyoruz umutları sömürülen insanlara sizde bunlara üzülün öncelikle. O kadar uğraşıyoruz etken biyokimya emilim vs ama herne hikmetse bize lazım olan kimyacılar vs sadece reklam için beliriveriyorlar ne kadar "üzücü" değil mi ? Şimdi mühendis bey içerikte güzel yemeklik ve aktar yağları var peki iddiası nedir bu bol yağlı şampuanın saç çıkarıyor mu ? Sedefi egzamayı iyileştiriyor mu ? Bunlara belgeli cevap verebilir misiniz ? Böylelikle saç konusunda muzdarip binlerce insanın "üzüntüsüne" biraz su serpersiniz ? Ard arda alınan üyelikler ve mesajlar ne kadar ilginç bu arada değil mi ?
    Konu Miracle tarafından (04.02.2015 Saat 19:43 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Arkadaş haklı beyler. Komodo ejderimi bunla yıkadım, bilirsiniz komodo ejderleri tüysüz hayvanlardır. Koyun gibi kılları var şimdi.

cevo34 sevgili kardeşim ürün ile ilgili daha kullanmadan demediğinizi bırakmamışsınız.Bu ürün GATA da dermatologlar tarafından saçkıran,sedef,seboreik dermatit vs.saç derisi sorunları için reçete edilen bir ürün.Su katkısız olduğu için ilk kullanımdan itibaren saç derinizi düzenler ve bir müddet sonra önce saç deriniz sonra da saçınız daha sağlıklı hale gelir.Lütfen kullandıktan sonra yorumlarınızı yazınız.Hatta haftalık resimleri bizimle de paylaşınız.
    Sevgiler
    Osman ÇELEBİ

Bir reçete fotosu varsa alabilir miyiz? Ayrıca bu forumda en azından 50 postu geçmiş kişilerin saç dökülmesi konusunda dermatologlardan daha bilgili olduğuna inanıyorum.

Arkadaşlar bilimsel veri istiyorsanız buyurun inceleyin.İçeriğindeki K-Fulvate dünyanın en hafif maddesidir.Zengin polifenol içerir.Saç derisi sorunlarını nasıl çözer?
    Saç dökülmesinin sebeplerini ortaya çıkarmak yönünde yapılan birçok devrim yaratan araştırmaya rağmen, saç hücrelerinin zamanla yokalması, erkeklerde klasik “U” şekli bayanlarda ise saç incelmesinin sebepleri hakkında net bir sonuca ulaşılamamıştır. Natrumin® saç derisi sorunlarıyla mücadele etmek amacıyla farklı perspektifleri bir araya getiren bir yaklaşım geliştirdi, Bu yaklaşım;
    1. Saç köklerindeki kılcal kan damarlarını beslemek.
    2. İçeriğindeki polifenoller ile 5AR (alfa redüktaz) enziminin hem Tip 1, hem de Tip 2 izo enzimini inhibe ederek saç kökünün cansızlaşmasına neden olan DHT (Di Hidro Testeron Hormonunun) oluşumunu engellemek
    3. Saç hücreleri etrafında biriken fazla yağı engellemek, böylelikle saç hücrelerinın kan dolaşımını kolaylaştırmak.
    4. Saç derisinin genel durumunu ve sağlığını iyileştirmek.
    5. Saç hücrelerini tekrar bir gelişme evresine sokmak.
    6. Hücre aralarında lif artışını ( lif dejenerasyonu) ve oksidatif hasarı engelleyerek azaltmak. Araştırmaların saç dökülmesinin ana nedeninin hücre aralarında gerçekleşen lif birikimi olduğunu gösterdi. Bu lif dejenerasyonu saç kökünün etrafını saran kollajen dokunun katılaşmasına sebep olmaktadır. Katılaşan bu kollajen doku saç kökünü saç derisi dışına iterek zamanından erken gerçekleşen saç dökülmelerine sebep olmaktadır. Natrumin kollajen sentezini uyararak saç dökülmesini engeller.
    DERMATEST ONAYLIDIR
    Natrumin®in güvenilirliği, Almanya’nın önde gelen Medikal Araştırma Kurumu Dermatest tarafından yapılan klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.
    Referanslar
    1. Structure-Activity Relationships for Inhibition of Human 5 Alpha-reductases by Polyphenols. Hiipakka RA, Zhang HZ, Dai W, et al.; Biochemical Pharmacology: 2002 Mar 15; 63(6); 1165-76.

2. Structure-antioxidant activity relationships of flavonoids and phenolic acids, Free. Radical Biol. Med., 20: 933-56. Robards, 1999.

3. “Medical Aspects and Applications of Humic Substances". Regarding the Antiviral Activity of Humic. Substances. Prof. Dr. Renate Klöcking.

4. Natrumin-Shampoo Dermatological test on humans in 2009 by Dr.med. Werner Voss. DERMATEST GmbH, Engelstraße 37, 48143 Münster, dr.voss@dermatest.de

Bu dermatoloji testleri cilde zarar vermeme üzerine yapılır şimdi sizin şampuanınızın kullanıcısına tam olarak vaadi nedir ? Ne için kullanmalıyız bu şampuanı ? Saç dökülmesi ya da saç çıkışını belgeleyen sizib şampuanınıza ait bilimsel bir çalışma var mıdır ? Bunu ekleyebilir misiniz ? Ayrıca olmak zorunda da değil yanlış anlamayın sadece biz sedefi geçirdiğine güldük siz neye güldünüz ? Bizim inanmamamıza güldüyseniz o zaman doğrudur bizde belgeleri şayet belge yoksa vaadinizi alalım numune yollayın deneyip paylaşalım. Hani böyle iki üç genel yağ asidi çalışmaları copy paste etmekten daha verimli olur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık google'da ne zaman türkçe saç mevzularından bir şey arasam ilk sıralarda bu site çıkıyor yakın zamanda reklamcıların uğrak yeri olacaktır. Moderatör gardaşlarım daha dikkatli olsun.
    doğru söylüyosun invincble saç ekim reklamıdır, peruk reklamıdır, güzellik merkezi vesaire, ya da kanıtlı, harbiden işe yaradıgı mantığa yatan ürünler falan olur hadi neyse,bi sonucu var, bir gerçeklik payı var bu örnek verdiklerimin. Reklam da olması gereken bir şey sonuçta Miracle daha iyi bilir tabi.

Ama insanların umudunu sömürecek, soğuk kompres yağlarla yapmadığını bırakmadıgını iddia eden ürünlerin milletin parasını cukka etmesine aracı olmak çok tehlikeli olabilir .

Devlet son 10 senedir kendi kadrolarına doğru düzgün ne gıda mühendisi, ne ziraat mühendisi, ne de kimya mühendisi aldı. Demek ki bunlar Satış-Pazarlama sektörüne yönelmiş. Ah o etik denen kavram yok mu...
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

filozof
    Guest
    Tamamen bos bir urun degil saca faydasi olabilir ama ne dht engeller ne sac cikarir yani ise yaramaz bilimsel bir icerigi yok.

Bir emek vardır serbest piyasa zordur çalışanlara sabır dilerim hatta en çok onlar ezilir ülkede üretilmiştir iyiyse baş tacı eyvallah ama kalkıp ucuz ucuz yorumlarla feyk üyeliklerle gorumcemin dizini eyi etti kabilinden yorumlarla da saygı filan duymaz kimse. Böyle ucuz yalan mesajlarla ürün pazarlayıp insanların parasını çalanların ürünü olacağına olmasın yerli filan biri kandıracaksa en azından buna değsin şaşalı reklam yapsın piyasaya para bassın bir iki sektöre faydası olur en azından...

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon