Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
76 sonuçtan 71 ile 76 arası

Konu: Yeşil çay saç çikariyor ve güçlendiriyor

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeşil çay, kabak çekirdeği gibi etkenler mevcut tedaviye iyi bir takviye olabilir. Fakat kan değerlerindeki düşüşe neden olabileceği için tüm çay türleri çok fazla tüketilmemeli...
    Tedavim:
    *2013 yılından bu yana finas(oral)
    *2013-2014 yılları arasında dutas+finas(oral)
    *Düzensiz aralıklar ile minox
    *Haftada 1 scalp masajı
    *Diyet
    *Üzerinde yıllardır çalıştığım topikal karışımım(Final)

Yeni Üye
    yeşil çay içerisindeki antioksidan miktarı çok yüksek kanserden korunmak için günde 2 bardak öneriliyor sağlıklı beslenmede mutlaka olması gerekiyor sadece saça faydası var mı yokmu demek yanlış bu eşkilde

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Mavix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 ay düzenli içip 2 ay içmediğim zamanlar oldu saç için hiçbir fark görmedim. Başka kullanıp saçına iyi geldiğini söyleyen bayana da denk gelmedim. Kadınlarda etkisiz sanki :/
    hocam 2 ayda ne gibi sonuçlar bekliyordunuz ayrıca düzenli bile kullanmamışsınız. ben 2 aydır içiyorum ve cildimin özellikle gözaltlarımın daha berrak daha parlak olduğunu gözlemliyorum. bu da bence antioksidan özelliğini ispatlıyor. ayrıca kansere de etkisi var kanseri de önlüyor sadece saç olarak değerlendirmemeliyiz..

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şahsen yeşil çayı sadece saç üzerindeki etkisi için değil, genel olarak hem tadını sevdiğim, hem de sağlıklı olduğunu düşündüğüm için kullanıyorum. nasıl kahvaltıda içtiğimiz çay hakkında ''5 yıldır 10 yıldır çay içiyorum'' gibi yorumlarda bulunmuyorsak, yeşil çay için de bu şekilde yorumlar yapmamalıyız bence. sonuçta ilaç değil, uygulamada içmede herhangi bir zahmeti de yok. demle iç gitsin. çaykurun 100gr'lık kutu halindeki yeşil çayını suyla beraber kaynatıp 2-3dk bekleyip biraz limon sıkıp içiyorum. saça faydası %3 %5 olsa bile kabulümdür gayet.
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

Yeni Üye Mavix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı insaatci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam 2 ayda ne gibi sonuçlar bekliyordunuz ayrıca düzenli bile kullanmamışsınız. ben 2 aydır içiyorum ve cildimin özellikle gözaltlarımın daha berrak daha parlak olduğunu gözlemliyorum. bu da bence antioksidan özelliğini ispatlıyor. ayrıca kansere de etkisi var kanseri de önlüyor sadece saç olarak değerlendirmemeliyiz..
    Hocam 2 ay farazi bir örnekti, çok uzun sürelerde de deneyimledim. Demek istedigim, yeşilcay çok mucizevi anlatılıyor, bizler gibi ciddi saç sorunu olanlarda gözle görülür iyileşme sağlamayacağını düşünüyorum. Yoksa genel vücut sağlığınız için iyidir tabi.
    Female♀
    Haftada: 2 kere; Minoxil %5 5 sprey
    1 kere; Dermastamp & Miracle losyon

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Mavix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam 2 ay farazi bir örnekti, çok uzun sürelerde de deneyimledim. Demek istedigim, yeşilcay çok mucizevi anlatılıyor, bizler gibi ciddi saç sorunu olanlarda gözle görülür iyileşme sağlamayacağını düşünüyorum. Yoksa genel vücut sağlığınız için iyidir tabi.
    aslında sebebi uykusuzluk beslenme veya stres gibi çok normal gibi görünen dökülmelerde işe yarayacağına inanıyorum. dht pgd2 falan bunlardan kaynaklı dökülmelerde tabii ki işe yaramayabilir. yani aslında bunu hiçbir sorunu olmayan 18 yaşındaki bir gence içirirsek düzenli bir şekilde fazlasıyla fayda görebilir saçta. amaaan ne bileyim ya daha kesin sebebi de bulunamadı bu saçın . çok mutlu olmanı dünyanın en güzel insanı olmanı diliyorum bugün tanrıdan. umarım en güzel günler senin olsun

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678