Sayfa 1/5 123 ... SonSon
43 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Minox un etkisini arttırmak için "DMSO"

SaçımınDoktoru Üyesi

Minox un etkisini arttırmak için "DMSO"

Bir arkdaş minoxun emilimini , etkisini arttırmak için DMSO kullanmamı söyledi. Yabancı forumlarda kullananlar varmış ve iyi sonuçlar alındığını söyledi.
    Bahsettiği bu

Merck -D- > Dimethyl Sulfoxide (D.M.S.O) Extra Pure

Dimethyl Sulfoxide (D.M.S.O) extra pure

5 ml katılacakmış. Fazla değil.

Bu taşıyıcı , sacın kokune taşıyor, epıdermisi geçebiliyor dedi. Diğerleri %5 geçerken bu %70 lerde geçiriyor dedi.

Bunu minox dut ile beraber kullanmayı düşündüm.

Sonra aklıma miraclenin losyonu geldi. Geçirgenliği arttırmak ve etkisini arttırmak amacı ile kullanılabilir.

@invincible
    @miracle

----------

dmso plastiğe duyarlı olduğu için cam şişede yapmamız gerekiyormuş !
    Konu Barret tarafından (05.01.2015 Saat 16:26 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yalnız oranları düşürmek lazım dmso ile kullanılacaksa. Dut 10 yerine 5 olmalı ya da 1 kutu aldactone yerine yarım kutu gibi ne kadar kullanıyorsanız en azından yarıya kadar düşürmek gerekir diye düşünüyorum.

İlerleyen zamanlarda duruma göre artış olabilir.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında mantıklı ha çamur gibi tortu ile hazırlayacağına yarım kutu at dmso ile afa rahat kullan geç
    Bu site güvenilir bir site mi bi de linkte fiyat yazıyor mu ben göremedim.
    Yalnız şunu söylemekte fayda var,bu dmso konusunda çok daha temkinli olmamız lazım.Bu zamana kadarki tedavileri bi deneyelim bakalım şeklinde yapıyorduk sonuçta ciddi bi risk yoktu hiçbi losyonda ama bu dmsoyu şu an araştırıyorum biraz,emilim konusunda harbiden çok ciddi bir molekül.Mesela dmso kullanılan cilt temiz olmalıdır çünkü yukarıda ne varsa dmso ile emilir gibi uyarılar falan var.Yani hurra diye dmso ile bişey kullanmadan önce ciddi araştırıp düşünüp kullanmak lazım ama topikal tedavi amacımız için gerçekten çok çok umut vadeden bişey,bilgisayar oyununda hile yazmak gibi bişey bu anladığım kadarıyla
    Konu Tıbbiyeli tarafından (04.01.2015 Saat 22:21 ) değiştirilmiştir.

Bunu denedim arkadaşlar konu açmak için erken dedim ama madem açılmış iyi olmuş. Dmso bazı plastikleri çözebilen bir solvent bu nedenle plastik minoxlara birşey katmayın. Ben cam şisede hazırladım ama bu kadarına henüz ihtiyaç yok diye sürdürmedim hemde extra zaman aldı şu şişe meselesi. Araştırın tıbbi ambalajlar la etkileşimini ona göre kullanın pratik yollar üretmeli...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi sen ne için hazırladın dmso yu spironolakton için mi
    bi de minoxidil in dmso da çözünmeyeceği bilgisi var kimi yerde de çözünür diyor
    dmsoyu bi şekilde doğru kullanabilirsek antiandrojen losyon için mükemmel olacak gibi.Tortu falan da uğraşmayız.Tabi hangi maddeleri çözebileceğimizi sağlam kaynaklardan vs. bulmamız lazım.
    Etil alkol-ppg tarzı bi karışıma belli bi yüzdeyle ekleyerek kullanmak en mantıklısı olacak sanırım.

Bu dmsoyu sadece internetten mi alabiliriz?

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi sen ne için hazırladın dmso yu spironolakton için mi
    bi de minoxidil in dmso da çözünmeyeceği bilgisi var kimi yerde de çözünür diyor
    dmsoyu bi şekilde doğru kullanabilirsek antiandrojen losyon için mükemmel olacak gibi.Tortu falan da uğraşmayız.Tabi hangi maddeleri çözebileceğimizi sağlam kaynaklardan vs. bulmamız lazım.
    Etil alkol-ppg tarzı bi karışıma belli bi yüzdeyle ekleyerek kullanmak en mantıklısı olacak sanırım.
    Minoxla yaptım. Minpx dmso da çözünmüyor olsa bile (sanmıyorum ama araştırmadımda) bir önemi yok çünkü zaten çözünmüş durumdadır alkolde. Dmso sadece çözünmüş etkeni iletir derinlere. Bu bilgi doğru bile olsa saf bilgi doğru bile olsa yanlış tez üretmemize bizzat sebep olabilir. Kılı kırk yarmamız şart.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Minoxilin ben bütün hücrelerimden geçtiğini hissediyorum çünkü zaman zaman tansiyonumu düşürüyor ve kalbimde çarpıntı yapıyor bu yüzden kardiyolojiye gittim efor ve ilaçlı tomografi tarzı film çektiler bişey çıkmadı şükür yani minox bence bir güzel emiliyor zaten gereği yok ben esas zor emilen spiroyu iletebilirmi onu merak ediyorum

Yeni Üye
    dmso polar yapılı her ne varsa çözer alkolün çözdüğü herşeyi çok daha iyi seviyede çözer vede hücrelere kana taşır.dmso yanlız cildi yakıyor yanlız onu sürerseniz şakaklara yanmanın ne seviyede olduğunu anlarsınız.
    uzun süreli yoğun dmso kullanımında cilt kabuk kabuk dökülüyor kepeklenme oluyor bu da kişisel tecrübem bilginiz olsun.

minoxidil içine karıştıran arkadaşlar çok kaçırmasınlar gerçekten riskli olabilir herkesin bünyesi bir değil.o plastik kutuyu da çözmüyor bilginiz olsun.

dmso ayrıca alkol ile karıştırıp elimde denedim doktorların tanı koyamadığı ama egzama şüphesi taşıyan kaşıntı ve yer yer sulu kabarcıklara sürdüm ve inanılmaz bir biçimde bu sorundan kurtuldum.böyle sorunları olan yakınlarınız varsa tavsiye ederim arkadaşlar denesinler

Alıntı Vfr34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dmso polar yapılı her ne varsa çözer alkolün çözdüğü herşeyi çok daha iyi seviyede çözer vede hücrelere kana taşır.dmso yanlız cildi yakıyor yanlız onu sürerseniz şakaklara yanmanın ne seviyede olduğunu anlarsınız.
    uzun süreli yoğun dmso kullanımında cilt kabuk kabuk dökülüyor kepeklenme oluyor bu da kişisel tecrübem bilginiz olsun.

minoxidil içine karıştıran arkadaşlar çok kaçırmasınlar gerçekten riskli olabilir herkesin bünyesi bir değil.o plastik kutuyu da çözmüyor bilginiz olsun.

dmso ayrıca alkol ile karıştırıp elimde denedim doktorların tanı koyamadığı ama egzama şüphesi taşıyan kaşıntı ve yer yer sulu kabarcıklara sürdüm ve inanılmaz bir biçimde bu sorundan kurtuldum.böyle sorunları olan yakınlarınız varsa tavsiye ederim arkadaşlar denesinler
    Enteresandır bende haifif uyuşuk bir bölge vardı travma sebepli oraya sürdüm daha iyi hissettim. Bu dmso gizemli bir etken. Bu yakma ve pullanma bende de oldu ve sebebinin sülfür bileşenleri olduğunu düşünüyorum, soğan ve sarmısaktada da bol bulunur ve onlarda cildi yakar ayrıca zaten dmso sarmısak gibi kokuyor. Birde vfr bazı sentetik eldivenleri çözdüğü belirtiliyor normal ambalaj plastiği ile etkileşime girmiyormuymuş bu konuda emin misin ? Ben bu yönde spesifik bir kaynak ne yazık ki bulamadım.

Sayfa 1/5 123 ... SonSon