Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
42 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Bepanten Ampul+Toz Azelaik Karışımı Kullanım Sürecim

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı izmitli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Direk miracle losyona katsak acaba etkenlerde bozulma yaparmı?
    Direkt miracle losyona katmaya hiç gerek yok. Hatta şöyle söyliyim, nemlendirme olayını bu bepanten toz azelaikle yapmak çok iyi oluyor
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 1830

gördüğünüz gibi arkadaşlar bepanthen ampul aldım. Ama en verimli şekilde nasıl kullanılır bu ampul versiyon, çok da karıştırmak istemediğim için karar veremedim..

Toz azelaik var ben de onu katıyorum az bi garnierın içine, acaba ona mı eklesem 2 tane ampul mesela? Önerisi olan var mı ?
    Bilindiği üzere 50ml garnierın içinde 3 adet ampul ve 1 çay kaşıgı toz azelaiği karıştırıyordum yaklaşık 1 aydır.
    Şu sonuca vardım, bepanthen ampul kırıldıktan sonra etkisi kaybediyor garnierın içinde. Sebei alkol müdür yoksa başka bir şeymidir bilemem. Çünkü ilk gün kullandıgımda kafadaki o derin iğnelenme ve karıncalanma, sonraki günlerde fazla olmuyor. Dolayısıyla bi ampulu bi kere de bitirecegim, yahut bepantheni aynı badem yagına karıstırdıkları gibi, ben de zeytinyagına karıstıracagım.
    Bapenthenin üzerinde bu kadar durmamın sebebi, zamanında kullanmıstım, ve saçlara gözle görüülür bir canlılık, parlaklık getirmişti. Bu aralar çektiğim sorun yine cansızlık, ve bepanthene agırlık vermem lazım. Tabi inşalla bu cansızlık androjen baskısı dolayısıyla zayıflama temelli değilse.. Neyse görecegiz bakalım. Buradan paylasacagım fotografları.

Şunu da ekleyeyim, 1 çay kaşıgı toz azelaik, 50 ml garnierın içinde tamamen erimedi, spreyi tıkadı attı resmen. Bi dahaki sefere daha az atacagım. Mesela 50 ml garniera yarımçay kaşıgı atacagım, çünkü günlerce çalkalamama ragmen dibinde kaldı.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu bepanthen-bemiks b vitamini oldugu icin yagda cozunmuyor.Tamam sacli deriye yayiliyir gene yağ sayesinde ama geciş ne kadar iyi oluyordur bilmiyorum acaba bepanthem bemixi ısırgan suyu ile uygulayip badem yagına sadece evin mi katsam diye düşünüyorum

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bepanthen-bemiks b vitamini oldugu icin yagda cozunmuyor.Tamam sacli deriye yayiliyir gene yağ sayesinde ama geciş ne kadar iyi oluyordur bilmiyorum acaba bepanthem bemixi ısırgan suyu ile uygulayip badem yagına sadece evin mi katsam diye düşünüyorum
    Çözünmüş haldedir ampullerde yağla birlikte emilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki kardeşim şöyle düşünsek. Mesela yağda çözünmüyor, tamam bu elde bir veri. Ama benim kullanacagım zeytinyagı çok orijinal bi zaytinyagı tamamen el yapımı ve bu sebeple deri tarafından çok daha iyi emiliyor o fabrika yaglarına göre. Çözünmüyor olması, emilmesine engel olacagına dair kesin bi kanıt olabilir mi sence? Eğer öyleyse denemek bile manasız olur çünkü

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilindiği üzere 50ml garnierın içinde 3 adet ampul ve 1 çay kaşıgı toz azelaiği karıştırıyordum yaklaşık 1 aydır.
    Şu sonuca vardım, bepanthen ampul kırıldıktan sonra etkisi kaybediyor garnierın içinde. Sebei alkol müdür yoksa başka bir şeymidir bilemem. Çünkü ilk gün kullandıgımda kafadaki o derin iğnelenme ve karıncalanma, sonraki günlerde fazla olmuyor. Dolayısıyla bi ampulu bi kere de bitirecegim, yahut bepantheni aynı badem yagına karıstırdıkları gibi, ben de zeytinyagına karıstıracagım.
    Bapenthenin üzerinde bu kadar durmamın sebebi, zamanında kullanmıstım, ve saçlara gözle görüülür bir canlılık, parlaklık getirmişti. Bu aralar çektiğim sorun yine cansızlık, ve bepanthene agırlık vermem lazım. Tabi inşalla bu cansızlık androjen baskısı dolayısıyla zayıflama temelli değilse.. Neyse görecegiz bakalım. Buradan paylasacagım fotografları.

Şunu da ekleyeyim, 1 çay kaşıgı toz azelaik, 50 ml garnierın içinde tamamen erimedi, spreyi tıkadı attı resmen. Bi dahaki sefere daha az atacagım. Mesela 50 ml garniera yarımçay kaşıgı atacagım, çünkü günlerce çalkalamama ragmen dibinde kaldı.
    O nasıl bir sanatçı çekimidir öyle hangi cep telefonudur markası modeli nedir ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O nasıl bir sanatçı çekimidir öyle hangi cep telefonudur markası modeli nedir ?
    samsung galaxy mega , 8 megapiksel hocam çok üst düzey değil , sadece ışığı iyi ayarladım o kadar

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    badem yağı bebathen bemix evigen ampül karışımı daha etkili olur bencede araya başka maddeler yapıyı bozar bence ekstradan zeytinyağı defne yağı karışıtırlabilir şahsen ben kullanıma o şekilde yeniden başladım en az 6 aylı kbir tedavi düşünüyorum bakalım hayırlısı

Alıntı teto1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    badem yağı bebathen bemix evigen ampül karışımı daha etkili olur bencede araya başka maddeler yapıyı bozar bence ekstradan zeytinyağı defne yağı karışıtırlabilir şahsen ben kullanıma o şekilde yeniden başladım en az 6 aylı kbir tedavi düşünüyorum bakalım hayırlısı
    tıbbiyelinin de dedigi gibi, B vitaminleri yağda çözünmediği için, badem yagı ile saf zeytinyagı arasında hiçbir fark olmaz benim için. Sonucta tek yapacakları iş taşıyıcılık. Badem yagı çözer, daha bi etki ettirir, zeytinyagı çözmez diye bi durum yok ortada. Dolayısı ile eldeki zeytinyagını degerlendirmek daha mantıklı geldi bana Evigen de pis kokuyomuş gerçi, bakalım zeytinyagı + bepanthen ne işe yarayacak.
    Minox dutas'a tekrar baslayacagım için, toz azelagi de min dutasa katacagım, bepanthenin yanına değil

Dekspantenolu bir E vitamini deposu olan ev yapımı zeytinyagı ile kullanıp, Toz azelaigi de minox dutas'a kattıktan sonra başlığı degistirecegim arkadaşlar, Ama sonuçları fotograflar ile bu başlıkta paylaşacagım. inşallah bekledigim sonuca ulaşırım.

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon