Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
51 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Koray Erdoğan 3009 Greft Ekim Sonucu

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi benim vücuttan tum kafaya saç çıkar sakallar keza aynı şekilde.
    bi 10 yıl aç gezip para biriktirip bu abiye mi gitsem
    videodaki adam tamam tek tük saçı varmış tam kel değilmiş ama muazzam o sonuç nedir ya protez saç gibi kaliteli
    10 yıl beklemen gerek yok hocam,döviz olması gereken seviyeye gelse bir anda %50 zenginleşiyoruz zaten
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Koray Türkiye standartlarında en iyilerinden fakat 2.5 euro yu hakettigini düşünmüyorum.

Yeni Üye
    koray erdoğan evet başarılı fakat ekimlerinin çoğunda nerdeyse tamamına yakınında (belki bana denk gelmiştir)hastalar finasterid de kullanıyolar.bana göre ekimlerinin çok iyi görünmesi finasterid kaynaklı.bence başarılı olan ekimler finasterid kullanmadan yapılan sık ekimler koray erdoğanın da bunu yapabildiğini sanmıyorum adamın bütün numarası ön saç çizgisi.türkiyedeki doktorlara bakmayı bırakalı çok oldu yurt dışındakilere bakıyorum umar hakikaten iyi bir kaç isim daha var yanlız işte ilaç kullanıyolar mı finasterid falan onu bilemiyorum çoğu bahsetmiyo

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    dr umar çörek otunda ısrarlı ilaçlafinle ilgilenmez adam bht ci dht ile vucut kılının ılgısı yok o sebeple umar temiz

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çörek otunu neden öneriyor tosun abi , ekleyelim mi biz de

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı şapka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    koray erdoğan evet başarılı fakat ekimlerinin çoğunda nerdeyse tamamına yakınında (belki bana denk gelmiştir)hastalar finasterid de kullanıyolar.bana göre ekimlerinin çok iyi görünmesi finasterid kaynaklı.bence başarılı olan ekimler finasterid kullanmadan yapılan sık ekimler koray erdoğanın da bunu yapabildiğini sanmıyorum adamın bütün numarası ön saç çizgisi.türkiyedeki doktorlara bakmayı bırakalı çok oldu yurt dışındakilere bakıyorum umar hakikaten iyi bir kaç isim daha var yanlız işte ilaç kullanıyolar mı finasterid falan onu bilemiyorum çoğu bahsetmiyo
    finas kaynaklı kesinlikle katılıyorum fakat umar çok pahahalılulyor neredeyse bir ev parası bunu karşılamam imkansız

Yer
    izmir turkey
    umara gıdecesenız daha erken paranızı bırıktırın 5, 8 yıl ve o zamana neler cıkar bekleyın umutlu olun para bırıktırın herseyın bası paradır treacell 9 ay sonra deney bıtırıyor yunanıstanda basrırlarsa replıcel ve hıstodan cok ıyı olacaklar 3d yazıcılarla klonlma baslıycak ama hep para cocuklar ....

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umara gıdecesenız daha erken paranızı bırıktırın 5, 8 yıl ve o zamana neler cıkar bekleyın umutlu olun para bırıktırın herseyın bası paradır treacell 9 ay sonra deney bıtırıyor yunanıstanda basrırlarsa replıcel ve hıstodan cok ıyı olacaklar 3d yazıcılarla klonlma baslıycak ama hep para cocuklar ....
    abi bilim adamlari bizim kadar istekli olsaydi bin kere cikarirlardi tedaviyi.Asagi yukari replicelde o tarihlerde sonuc paylasimi yapacak abi soylediklerine gore.Replicel daha uygun fiyatli olacaktir yuzde kirk basari saglasin mutlaka yaptiririm. En azindan bir kac sene idare eder.Yeni tedavileri sabirla bekleriz bozuk psikolojiyle degil.Histogen fos cikti onla ilgili zerre kadar beklentim yok.Replicel yuzde 40 basari saglasa faz3 prosedurlerine gerek kalmadan asyada baslanacak tedaviye bu yuzden maksimum bir bucuk sene veriyorum replicele zaten mevcut tedavilerle iyi kotu idare edebiliyorum.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi bilim adamlari bizim kadar istekli olsaydi bin kere cikarirlardi tedaviyi.Asagi yukari replicelde o tarihlerde sonuc paylasimi yapacak abi soylediklerine gore.Replicel daha uygun fiyatli olacaktir yuzde kirk basari saglasin mutlaka yaptiririm. En azindan bir kac sene idare eder.Yeni tedavileri sabirla bekleriz bozuk psikolojiyle degil.Histogen fos cikti onla ilgili zerre kadar beklentim yok.Replicel yuzde 40 basari saglasa faz3 prosedurlerine gerek kalmadan asyada baslanacak tedaviye bu yuzden maksimum bir bucuk sene veriyorum replicele zaten mevcut tedavilerle iyi kotu idare edebiliyorum.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yer
    izmir turkey
    replicel 1 ,2 yıl ıdare edecekse hiç çıkmasın o paraya deymez mevcut daha iyi tedaviler var ....

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon