Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
51 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Koray Erdoğan 3009 Greft Ekim Sonucu

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    bendeniz ben sana bişi demedim bak orda adamıın kafası punçlardan ne halde o snın dedıklerın hep topclı sonular az greflt guzel ısler var ama dedım ya kalıcı dıl olmuyor manuel punc mıcro motor sacı yaralıyor 10 yıla gerı dokuluyor parlak cıkmıyor kuru cıkor saclar yazdım yuzkere bunu bak asada umarın duzltmesı var aamın kafayı ne getırmsıler fut fue punc ıle
    https://www.youtube.com/watch?v=C4fwZ0edpFo

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.youtube.com/watch?v=-21p...8FG1hDGrZi8dLx

su linke bakın sagda tek tek tıklayın 100 tane ekim var bunlar kötümü?? su ekmleri begenmiyoruz ya ben demiyorumki ekimler hepsi harika iyi olan var tutan var tutmayan bir boka benzemeyen var olay buudur

Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bendeniz ben sana bişi demedim bak orda adamıın kafası punçlardan ne halde o snın dedıklerın hep topclı sonular az greflt guzel ısler var ama dedım ya kalıcı dıl olmuyor manuel punc mıcro motor sacı yaralıyor 10 yıla gerı dokuluyor parlak cıkmıyor kuru cıkor saclar yazdım yuzkere bunu bak asada umarın duzltmesı var aamın kafayı ne getırmsıler fut fue punc ıle
    https://www.youtube.com/watch?v=C4fwZ0edpFo
    kardesim sacı neyle ekersen ek o sac arkadan aldıgın sac daha öncede yazdım eger genetiginde dökülme varsa önede eksek derisiyle komple alıpta eksen dökülür bunun fue ile funt pıunc ile alakası ne?? senin stilinde dr umar ekince dökülmüyormu sac?? böyle bişe olabilirmi ya? ha sunu de anlarım dr umarın yontemi daha saglıklı vs de anlarım ama fue ile ekilen dokuluyor dr umarla ekilen dokulmuyor demek mantıksız
    cunku ekilen sacın dokulme nedeni 1)arkadan alındıgı icin o sac genetinde zaten dokulme vardır 2)ekim yapılırken dr hemsire neyse kökü oldurmustur yakmıstır kök sactan cıktıktan cok kısa sonra ekilmelidir 6 bin kökü b,ir gunde bilmem kac saatte ekersen o ekilen kök yanar ölür bu gibi sebepler ekilen sacın kalitesinde rol oynar
    birde sacın kalitesi ile alakalı verdigim linke bakarsan görürsün dostum

Yer
    izmir turkey
    bendeniz sen git ektir bilader anlamıyorsun puc ve mıro motor koku zedelıyor umarın aleetlerı ugraft derler ac oku 3 boyutlu prınt yazııyla yapıldı yuksek teknolojı adamlar 3d ıle bobrek kalp doku yapıyor bu gun loreal aıklama yaptı 3d doku muhndıslıgı baslattı bu boru deyıl puncla mıcro motorla ekım bana gore ılkellık sen buna ınamaya bılırsın benı baglamaz ama ektıreksen senın bıleegın ıs ensedkı yandakı sac dupa redrogarde alopeıada dokulur andro desenlı alopeıada dokulmez ayrıa vucut kıllarını nden ppuncla mıcro motorla alamıyorlarda umar ve dr ardwın ala bılıyor merak ettınmı hıc 500 kıldanbht de 15tane ıkıor mıro motorda ve punta umar yuzde 95 basarı saglamıs adam neyın derıyyız bız ıstatıstıler ortada 22 yıldır takıp dıyorum ben daha dedıgın gıbı bır ekım rastlamadım bn ınternet resımlerıne ınanmam 4 arkaasım umara bht yaptırdı adamların kafasını yakından gorsen ınanmazsın ekım olduna varmı oyle mıcromotorulu ekım yapan delıkanlı gostersın canlı canlı bana

Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bendeniz sen git ektir bilader anlamıyorsun puc ve mıro motor koku zedelıyor umarın aleetlerı ugraft derler ac oku 3 boyutlu prınt yazııyla yapıldı yuksek teknolojı adamlar 3d ıle bobrek kalp doku yapıyor bu gun loreal aıklama yaptı 3d doku muhndıslıgı baslattı bu boru deyıl puncla mıcro motorla ekım bana gore ılkellık sen buna ınamaya bılırsın benı baglamaz ama ektıreksen senın bıleegın ıs ensedkı yandakı sac dupa redrogarde alopeıada dokulur andro desenlı alopeıada dokulmez ayrıa vucut kıllarını nden ppuncla mıcro motorla alamıyorlarda umar ve dr ardwın ala bılıyor merak ettınmı hıc 500 kıldanbht de 15tane ıkıor mıro motorda ve punta umar yuzde 95 basarı saglamıs adam neyın derıyyız bız ıstatıstıler ortada 22 yıldır takıp dıyorum ben daha dedıgın gıbı bır ekım rastlamadım bn ınternet resımlerıne ınanmam 4 arkaasım umara bht yaptırdı adamların kafasını yakından gorsen ınanmazsın ekım olduna varmı oyle mıcromotorulu ekım yapan delıkanlı gostersın canlı canlı bana
    sac ektiremem param yok ben sana sunu diyorum bir turlu anlasamadık hangi doktor olursa olsun makina su bu farketme ensede aldıgın kıl grefti sayet dokulmeye programlıysa dr umarda olsa korayda olsa kusum aydında olsa o sac dökülür bunun dr umarın makinalarıyla alakası ne
    sen diyosunki dr umarın elindeki aletler bizim turk kasplarından daha iyi buna zaten itiraz etmiyorumki olaibilir adamda daha iyi teknoloji olabilir ben buna itiraz etmiyorum itirazım suna enseden alınan saclarda dökü
    lmeye programlı saclar vardır kimi adam var ensesei yok o bile gitmiş şimdi bu tarz bir sacı ister uzay teknolojisi ile al o sac dökülür sen sunu demek istiyosun bizim turk kasap ekicilerinin elindeki makinalarla kökler ölüyor yapamıyolar diyosun onu anladık be kardesim
    ayrıca biraz acık sozluyum kusra bakma kardesim dr umar suan baktım ekimlerine bir ikisi haric hepsi zırva bes para etmez benim BENCE HER 10 SAC EKİMİNDEN 2 HARİKA 3 EH İŞTE 5 BERBAT doktor ülke sehir alet vs farketmez istatistik bu bence binelrce ekim resmine baktım bu sonuca vardım
    Konu bendeniz tarafından (10.05.2015 Saat 01:21 ) değiştirilmiştir.

Yer
    izmir turkey
    kokler olmeye programlıysa olur bunun neyını anlatıyorsun?
    umarın ekımlerı yuz 80 onarma ekımlerdır dıkatlı ol kurtarma olmayan ekımı cok azdır v bht ekımdır sen normal ekımılerın bht olayan ekımlerıyle onu karsılastırırsan algı yanılısı derler buna ayrıca neye gor sen yargılıyorsun o baska bır konu bu gun koraya gıt kıme gıdersen gıt umar dedınmı tıtrerler ugraftı almak ıcın yırtınıyorlar ama vermıyor ders malesef vermıyor keske verse de ekse bızdekı hıyarlar da neyse bu kadar yeterlı para ben sana yollarım ektırırsın sıkıntı yok dostum yeterkı mutlu ol... ayrıca ense tumden gıtmez sayı azalır onlar DUPA REdrogarde OLANLARDIR Allah kımseye vermesın ne ense ne yan kalır totalıstın bır altıdır ve turkıyede kılere sor bunun ne oldunu da bılmzler gel ekerız derler
    bu bır bht ekım bana bunun yarısını normal sactan ekım yapmıs bı tane vıdyo yolla bakayım senın gorsellık lobların neye gore algılıyor adam 72 yasında kıl saftlarına dıkat edınız
    https://www.youtube.com/watch?v=30OT...tG3L3XKIlx1M-K
    https://www.youtube.com/watch?v=D5hS...tG3L3XKIlx1M-K
    Konu tosun.t tarafından (10.05.2015 Saat 12:35 ) değiştirilmiştir.

Yer
    izmir turkey
    hahahhaa demek koray erdogan hahahha buyrun dr umar adamın yaşına dıkat edın ve 1 yıl sonra ve vucut kılı ekım onarımı adamda donor kalmadıgı halde 2.52 dakıkaya dıkat edın adam dalga gecıor

https://www.youtube.com/watch?v=30OTI_CPXvI

Yer
    izmir turkey
    hahahhaa demek koray erdogan hahahha buyrun dr umar adamın yaşına dıkat edın ve 1 yıl sonra ve vucut kılı ekım onarımı adamda donor kalmadıgı halde 2.52 dakıkaya dıkat edın adam dalga gecıor

https://www.youtube.com/watch?v=30OTI_CPXvI

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi benim vücuttan tum kafaya saç çıkar sakallar keza aynı şekilde.
    bi 10 yıl aç gezip para biriktirip bu abiye mi gitsem
    videodaki adam tamam tek tük saçı varmış tam kel değilmiş ama muazzam o sonuç nedir ya protez saç gibi kaliteli

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi benim vücuttan tum kafaya saç çıkar sakallar keza aynı şekilde.
    bi 10 yıl aç gezip para biriktirip bu abiye mi gitsem
    videodaki adam tamam tek tük saçı varmış tam kel değilmiş ama muazzam o sonuç nedir ya protez saç gibi kaliteli
    10 yıl beklemen gerek yok hocam,döviz olması gereken seviyeye gelse bir anda %50 zenginleşiyoruz zaten
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon