Sayfa 1/6 123 ... SonSon
60 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sonuçlarım

SaçımınDoktoru Üyesi

Sonuçlarım

Beyler bildiğiniz gibi bir yağ karışımı için denek olmayı kabul etmiştim ve o yağ karışımı inşallah yarın elime geçecek

Evet, eminim bendeki sonucu görmek isteyen çok sayıda üye vardır. Yağın kime ait olduğunu yazmıyorum, zaten bilen biliyor. (İsminin yazılmasının forum moderatörlerince istenmediğini biliyorum) Yağda başka bir şeyler olabilir,vs muhabbetlere hiç girmeden, sadece burada bu ürünün sonuçlarını paylaşmak istiyorum.

Bakalım bende saç çıkacak mı Yıllardır hiç saçım çıkmıyor, eğer çıkarsa baya mutlu olurum heralde Çıkmazsa da sağlık olsun deriz.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Adsız.jpg‎   15 gün sonra.JPG‎   Son.JPG‎  
    Konu Ozgur85 tarafından (24.01.2015 Saat 11:33 ) değiştirilmiştir.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Her zaman tutuyor demek ki bu taktik. Ne olursa olsun bir iddia ile fahiş fiyatla ortaya çıkmak her zaman geçer akçe. İnsanlar hep vaatlere ne pahasına olursa olsun alıcı oluyor. Bu patolojik bir vaka kaydettim hayat tecrübeme... Sonuç ne olursa olsun içeriği ve fiyatı dürüst olmayan bu ürünle ilgili isim ve marka verildiği an yasak koyacağım bu şimdiden bilinsin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her zaman tutuyor demek ki bu taktik. Ne olursa olsun bir iddia ile fahiş fiyatla ortaya çıkmak her zaman geçer akçe. İnsanlar hep vaatlere ne pahasına olursa olsun alıcı oluyor. Bu patolojik bir vaka kaydettim hayat tecrübeme... Sonuç ne olursa olsun içeriği ve fiyatı dürüst olmayan bu ürünle ilgili isim ve marka verildiği an yasak koyacağım bu şimdiden bilinsin.
    Hocam yağı bedava yolluyor adam arkadaşlara denemek için diye biliyorum.

Alıntı Gordon Freeman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yağı bedava yolluyor adam arkadaşlara denemek için diye biliyorum.
    Babasının hayrına değil şu an türkiyenin 2. Büyük saç forumuyuz buradaki içeriği belirsiz fahiş ürünü için alacağı olumlu bir kaç yorum onu müthiş kazançlı yapacaktır. Ayrıca kendisi bir yalancı spontane denemişte sonuç almış bir kullanıcı gibi tanıtmış kendisini ama kendisi ve babası zaten aktarlık yapıyor bunu belgeledim. Diyeceksin ki bir sürü ürün reklamı ister istemez oluyor ama o ürünlerin hepsinin içeriği belli yasal olarak ve hepsi satışta vergisini ödüyor. İçeriği belirtilmeyen ürünleri desteklemek etik dışı bir davranış.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Neyse beyler boş verin bunları. Hiç bu konulara girmeyelim. Bakalım sonuç ne olacak

Moderatör
    yağ başarılı olursa da ben şahsen o fiyatla hele de bu ülkede satılmasını desteklemem ama başarılı olur da uygun bir fiyata çekilirse zaten doğal olarak bütün site destekleriz ama 250 lira çok fazla adın yok sanın yok l'oreal paris misin 250 lirayla giriyorsun derler adama ürünü deneyen arkadaşlarımız site bünyesinde eskiden beri bilinen kişiler sonuçların güvenilir olacaktır hadi hayırlısı bakalım kullanan arkadaşlar günlük fotograflarını çekerse daha uygun olur söylenene göre hızlı cevap veren bir etkenmiş ve içinde ne olduğunu bilmediğimiz için en ufak yan etki hissiyatında belki başka bir şeydir demek yerine bilgilendirme yapsınlar lütfen
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

SaçımınDoktoru Üyesi
    250ye kimse almaz zaten. Boşverelim bunları. Biz etkili mi değil mi onu bir görelim inşallah.

Bende çok kaliteli CSC kamera var. Acayip detaylı çekiyor. Yarın saçımı 18mm yapıp şöyle detaylı bir fotoğraf çekip buraya koyarım 15 gün ve 30 gün sonrasında da koyarım inşallah ve iyi bir gözlemleriz

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün bende yazıcaktım adam sizlerle konuşmuş bugün kargoya veriyormuş yağları, gelişmeleri bekliyoruz.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    250ye kimse almaz zaten. Boşverelim bunları. Biz etkili mi değil mi onu bir görelim inşallah.

Bende çok kaliteli CSC kamera var. Acayip detaylı çekiyor. Yarın saçımı 18mm yapıp şöyle detaylı bir fotoğraf çekip buraya koyarım 15 gün ve 30 gün sonrasında da koyarım inşallah ve iyi bir gözlemleriz
    hocam sizin için de uygunsa konuların çok dağınık olmaması için kullanıcı olan bizler de burdan paylaşım yapalım aynı günlerde.

Sonuclari bekliyorum bir umutla

Sayfa 1/6 123 ... SonSon