Sayfa 9/13 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
127 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: Kapatıcılar: Topppik mi Fixplant mı ?

Peki yağmurda falan durumu nasıl. Başka yerlere bulaşma durumu falan. Dermmatch yağmurda çıkmıyor diyorlar.

Yeni Üye
    toppik harici yalan. fixplant kazaklarda oluşan pamukçuk gibi topak topak oluyor ama toppik oyle mi harika bir ürün.

Yeni Üye
    ama pahalı. toppik alan varsa nerden alıyor bilgisini verebilirler mi? aliexpressten alınır mı acaba?

Dermmatch hakkında herhangi bir fikriniz var mı?

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün Toppik aldım. Renk konusunda kimisi orta kahve kimisi koyu kahve almamı söyledi, en sonunda koyu kahveye karar kıldım.

Sizlere uzun zamandır bir başarı öyküsü olarak bu fotoğrafları atmayı istedim. Keşke çok uğraştığım tedavim ile sonuçlara ulaşabilseydim. Bu demek değildir ki tedaviyi bırakmak yok. Tam gaz devam. Açıkçası bugün çok rahattım. Işıktan, güneşten kaçmadım.

Fotoğrafları yüklüyorum, bugün ilk kullanımım, tecrübesizce ve açıkçası deneme amaçlı kullandığım için az sürdüm.

Yahu maalesef çok iyi geliyor şu an bana. Sizde katılır mısınız bilmiyorum ama konumdaki fotoğraflarla kıyaslayabilirsiniz.

http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...aflarimla.html

Özellikle son zamanlarda yaşadığım dökülmeden sebep bir hayli küsmüştüm aynaya. Bugün kaç kere fotoğraf çektim ve baktım bilmiyorum.

Birde flaşlı çektim orada biraz belli gibi sanki, onlarada bakın. Fakat günışığı, normal fotoğrafta falan hiç anlaşılmıyor.

Evet hepsi bu! Sormak istediğiniz ne varsa buyurun sorun lütfen.

ve Anl.. al hocam sende al kullan biraz rahatla mutlu ol. Sahiden yüzüm gülüyor şu an.

Not: Eve dönüp duş aldıktan sonra aynaya yeniden bakmak o kadar koymadı şimdilik.

İyi geceler herkese.
    Nerden aldın internetten mi yoksa elden mi? ne kadara bi de ? Dostum koyu kahve ile orta kahve arasında kaldım ben de.. benim bi konu var şimdi linkini koyuyorum buraya, sence bu saça hangisi olur ? link aşağıda

http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...onuclarim.html
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

pipsqueak kardeş toppiği acemice kullanmışsın
    hafif yana yatırıp kutunun ağız tarafına vurarak azar azar dökçen
    yoksa 1 ayda biter bu velet

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nerden aldın internetten mi yoksa elden mi? ne kadara bi de ? Dostum koyu kahve ile orta kahve arasında kaldım ben de.. benim bi konu var şimdi linkini koyuyorum buraya, sence bu saça hangisi olur ? link aşağıda

http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...onuclarim.html
    Biliyorum görmüştüm senin saçını. Bence sende koyu kahve kullanmalısın, açık sırıtabilir. 27 gramını(orta boyu) 100 liraya aldım, eczaneden. Kadıköy'den aldım İstanbul'da oturuyorsan hatta yeri tarif edebilirim. Yine de internetten almak daha iyi sanki 96.50 lira internette. Gerçi hologramını falan kontrol ettim hepsi orjinal. Aynı eczane minoxu da 3 tanesi 99 liraya satıyor. Hem minox hem de toppik almaya gidilebilir

Alıntı achilles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pipsqueak kardeş toppiği acemice kullanmışsın
    hafif yana yatırıp kutunun ağız tarafına vurarak azar azar dökçen
    yoksa 1 ayda biter bu velet
    ilk kullanışımda attım fotoğrafı yahu sorma achilles, kutu şimdiden boş gibi. Dur bakalım alışıp ekonomik kullanmayı öğreneceğim yavaş yavaş. Tepe olduğu için kullanamıyorum rahat rahat. Boşaltıyorum resmen.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biliyorum görmüştüm senin saçını. Bence sende koyu kahve kullanmalısın, açık sırıtabilir. 27 gramını(orta boyu) 100 liraya aldım, eczaneden. Kadıköy'den aldım İstanbul'da oturuyorsan hatta yeri tarif edebilirim. Yine de internetten almak daha iyi sanki 96.50 lira internette. Gerçi hologramını falan kontrol ettim hepsi orjinal. Aynı eczane minoxu da 3 tanesi 99 liraya satıyor. Hem minox hem de toppik almaya gidilebilir

ilk kullanışımda attım fotoğrafı yahu sorma achilles, kutu şimdiden boş gibi. Dur bakalım alışıp ekonomik kullanmayı öğreneceğim yavaş yavaş. Tepe olduğu için kullanamıyorum rahat rahat. Boşaltıyorum resmen.
    fiyatı baya pahalı bu kapatıcıların, neden bu kadar pahalı çözemedim. Bunların bi de spreyleri falan oluyor, tozu döktükten sonra sıkıyosun galiba dimi dostum? toppikte mi vardı sadece o sprey olayı ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaslar bende 3 çeşit kapatıcı kullandım toppik.fixplant ve hsr diye bir marka.şunu diyebilirimki toppikle fixplant arasında bir uçurum yok ama toppik bir tık daha iyi gibi.bunları aldığım bir internet sitesi vardı isteyene özelden aldığım siteyi verebilirim.

bu nalet şeye başladığınız zaman bırakamazsınız
    toppiksiz sokağa çıkmazsınız ona göre

Sayfa 9/13 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon