Sayfa 6/13 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
127 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Kapatıcılar: Topppik mi Fixplant mı ?

Alıntı eric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda bir konu acilmis toppik mi fixplant mi diye bizde denedik yorumumuzu yaptik.sen ne takintiliymissin oyle herkese cevap yetistirmeye calisiyorsun.Herkesi toppigin elemani olarak sucluyorsun..eger sen normal bir kullaniciysan(ki degilsin) neden bu kadar ustune dusutun bu olayin.kimin neyin elemani oldugu apacik attigin cevaplardan belli.birde kendini fixplantin yetkilisi degilmis gibi gostermissin.Asil mantiksizlik sende bu yaptigin yorumlarla alacagi varsada almaz zaten kimse.
    herkes neyi kullanirsa kullansin sana ne bana ne(madem bundan bir çıkarımız yoksa).toppikte almayin fixplantte .sen icinde neler var neler yok soyledin zaten engin bilgilerinle.birde kalemle statik elektrik yuklenecekmis tamam iste kendi tozunuzu kendiniz yapin arkadaslar markasida topaç olsun.
    Toppik e güveniyor ve tarafsız olan sitemizde bir inceleme yayınlamamızı bir fırsat olarak görebilirsiniz. Nasılsa tedarik sorununuz yok bana gönderin bende deneyip resim ve video ile inceleme yayınlayayım ne dersiniz ? Ürününüze yazdıklarınız kadar güveniyor musunuz? Herkesin kimin ne kadar doğru tespitler yaptığını görme şansı olur kim bilir belki her iki üründe tatmin edicidir...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Banned
    Kardeslerim oncelikle hepinize iyi akşamlar bende seyrek saçdan yana sıkıntı yaşayan ve 4 yıllık toppik kullancsym.aksamlari da mirac losyon kullaniyorum yaklaşık 2 aydır o da.en son protez saç yaptıracaz bu gidişle çünki kapaticilar saç döküyor bunu unutmayın tabi kafanizda ne kadar durduğuna bağlı ne kadar çok durursa o kdr nefessiz kalıyor saç. Bir de fixplant topak topak oluyor hepsini denedim en iyisi toppik suya dayanıklı topaklanmiyor kullanim şekli 4 yılda tecrübe edindim artık. Eger bana soru sormak tecrübe edinmek isterseniz kardeslerim her türlü yardimci olurum gercekten insanin başına gelebilcek en kötü bi durum sacsizlik bence erkeğin tarzı tipi sacinda saklıdır.hayata aynaya herşeye küsüyor insan uzun yazdim kusura bakmayın ama icimdekileri döksem daha neler neler yazarım. YARDIMCI OLABILIRIM TEŞEKKÜR EDIORUM MIRACLE SANA DA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

Yeni Üye
    Sevgili Blade, insanın başına gelebilecek o kadar kötü şeyler varki inan bana saç bu sıralamada ilk 100 e bile girmez. Bu yüzden bu kadar emin konuşma. genç yaşta kanser tedavisi gören ne gencecik delikanlılar var. bu yüzden saçı bu kadar çok kafaya takmayın. insanı güzelleştiren bir tutam kıl değildir kendinizle barışık olun en azından erkekler için saç her şey değildir. karizmatik, yakışıklı, ve bir o kadarda seksi ne kel arkadaşlarımız var çevremizde şahit olduğumuz. Bu sorun bayanlarda da var artık peki onlar ne yapsın durumda. itiraf edeyim yıllardır bu tozlardan bende kullanıyorum ama kullanmasam hayatımda hiç bir şey değişmez, aynı parfüm gibi. insanların yeterince derdi var birde saç konusunu bu kadar karamsallaştırmayalım. inan bana hayat her şeye rağmen çok güzel. Bir tavsi protez saçlardan uzak dur randıman vermiyor, saç problemi sende daha çok saplantı haline gelir saç ektir çok daha iyi. bir dost tavsiyesi
    Konu mimar tarafından (02.03.2015 Saat 11:14 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye

Alıntı mimar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Blade, insanın başına gelebilecek o kadar kötü şeyler varki inan bana saç bu sıralamada ilk 100 e bile girmez. Bu yüzden bu kadar emin konuşma. genç yaşta kanser tedavisi gören ne gencecik delikanlılar var. bu yüzden saçı bu kadar çok kafaya takmayın. insanı güzelleştiren bir tutam kıl değildir kendinizle barışık olun en azından erkekler için saç her şey değildir. karizmatik, yakışıklı, ve bir o kadarda seksi ne kel arkadaşlarımız var çevremizde şahit olduğumuz. Bu sorun bayanlarda da var artık peki onlar ne yapsın durumda. itiraf edeyim yıllardır bu tozlardan bende kullanıyorum ama kullanmasam hayatımda hiç bir şey değişmez, aynı parfüm gibi. insanların yeterince derdi var birde saç konusunu bu kadar karamsallaştırmayalım. inan bana hayat her şeye rağmen çok güzel. Bir tavsiye protez saçlardan uzak dur randıman vermiyor, saç problemi sende daha çok saplantı haline gelir saç ektir çok daha iyi. bir dost tavsiyesi
    dilline gönlüne sağlık ne güzül açıklamışsın.

bana reklam yapıyorsun demiş arkadşalar gülmekten öldüm

Buraya yazan kişilerin %90 ının farklı emelleri olduğuna eminim buna bir ölçüde esneğimde ama kalkıp hiç bir konuda yazmadan üye olup sonra ilk mesajında itinalı kelimelerle burada ürün hakkında destanlar düzüp başka konularda asla yazmayıp sonrada "görüşlerimi yazdım sadece" demeniz insanları biraz aptal yerine koymak oluyor...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buraya yazan kişilerin %90 ının farklı emelleri olduğuna eminim buna bir ölçüde esneğimde ama kalkıp hiç bir konuda yazmadan üye olup sonra ilk mesajında itinalı kelimelerle burada ürün hakkında destanlar düzüp başka konularda asla yazmayıp sonrada "görüşlerimi yazdım sadece" demeniz insanları biraz aptal yerine koymak oluyor...
    haklısın senin gibi adamların mod sayıldığı bir yere üye olup yazmak bile hata. nedenine gelince burda gördük beğendik ne emelimiz olcak fixplattan komisyonmu alıyoruz. Fizplant sonlarda topaklanıyor nedeni ise kullanırken agzını acık koymayın ipek olunca nem kapıyormuş. Pazartesi dermmatch denicem şakaklarda.

Alıntı wagnerlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sırf bu konuya yazı yazmak için siteye üye oldum . Öncelikle benimde tepe bölgemde hafif seyreklik var. Yaklaşık olarak 2 yıldan fazla toppik kullanıyordum. Toppik ilk başlarda mükemmeldi . Deride çamurlaşma yapmıyordu kaşıntı vs hiç belli olmuyordu kafada. En önemlisi direk dibe çökmiyordu ama son zamanlarda özellikle 1 yıllık süre zarfında bu olaylar aşırı olmaya başladı. Sahte vs demeyin orjinal disbrütör firmasından satın alırım ben her zaman. Eczaneye bile kolay kolay güvenmem. Herneyse derken geçen hafta bu konuyu gördüm dedim bu sefer fixplant kullanayım bakalım ne fark edecek. 5 gün önce ürün elime ulaştı.

Bana göre artıları :
    Hem daha ucuz hem daha kaliteli.
    Dibe çöküp çamur gibi olup bak ben tozum burdayım demiyor.
    Ben aşırı terleyen biriyim toppik hemen akıyordu kum gibi ama fixplantta buna rastlamadım.
    Toppik elime hemen çıkıyordu ve aşını kaşınıyordu. Fixplantta kaşınma yok ve elime çok az geliyor.
    Toppik daha kalın birşey kum gibi ama fixplant tüy gibi hafif olması nedeniyle kafam daha çok hava alıyor.
    Toppikte diyelim bir yeri unuttun kaşıdın kafanda direk orası bembeyaz açılıyordu yani o bölgede tabaka halinde bir iz meydana geliyordu ama fixplantta özellikle denememe rağmen hani insanın normal saçındaki o deri rengi varya her insanda olması gelen hafif seyreklik ancak o şekilde oluyor yani daha doğal.
    Saçlarım koyu kahverengi toppikte ama siyahımsı duruyordu. Fixplant bildiğin saçımın sanki birebir aynısı mükemmel renk uyumu.

Benim tecrübelerim bunlar beni fixplant ile tanıştırım hem ekonomik yönden hemde böyle doğal ve kaliteli bir ürünle tanıştırdığınız için hepinizi teşekkür ederim.

Ya reklam mesajıdır vs diyen olursa her ikisinin faturası ve resminide çekip ekleyebilirim. Bu mesajı yazmamdaki tek etken hem bir teşekkür hemde şimdiye kadar saçlarındaki seyreklikten dolayı kendini mağdur hisseden insanların çekmiş oldukları eziyetlerin aslında boşuna çekildiğini anlatmak içindi. Toppik + Toppik = >>>> Fixplant
    Bölesinin bağlıycan ellerini arakdan bütün forum üstünden geçicek atış serbest
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin
    4. kenazol şampuan haftada iki,,, sebamed şampuan her gün

haklısın senin gibi adamların mod sayıldığı bir yere üye olup yazmak bile hata. nedenine gelince burda gördük beğendik ne emelimiz olcak fixplattan komisyonmu alıyoruz. Fizplant sonlarda topaklanıyor nedeni ise kullanırken agzını acık koymayın ipek olunca nem kapıyormuş. Pazartesi dermmatch denicem şakaklarda.
    Mod sayılmak için bir şirketin köpeği olmak gerekmiyor burada. Özgür bir ortam ama bu özgürlüğe artniyet ve salt sahtekarlık üzerine tanıtım dahil değil. Sen saygısız ve salt tanıtım yapan bir reklamcısın ve ben bu sitenin sahibi olarak fixplantı kesinlikle sana güvenerek asla almam kimsenin de almasını tavsiye etmem...

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yanlız o miracle mod değil site sahibi

modlar adına cevap vereyim valla 5 kuruş almadık almayızda şu soruna çözüm bulalım yada bulunsun yada ticari bir firma çözüm bulsun üste parada veririz...

gerçekten geçen günlerdeki tartışmalarında üzerine güzel bir noktaya değinmiş bu arkadaş... bakın arkadaşlar inandığım her şey üzerine yemin ederim bu sitedeki hiç bir olaydan 1 kuruş para kazanmadım asla tenezzülde etmem... buda sitedeki ilk ettiğim yemin itimad etmeyebilirsiniz ama gerçekten durum budur...
    Konu NoMore tarafından (04.04.2015 Saat 23:41 ) değiştirilmiştir.
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Sayfa 6/13 İlkİlk ... 45678 ... SonSon