Sayfa 1/5 123 ... SonSon
49 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yağ Karışımı Sonuçlarım

SaçımınDoktoru Üyesi

Yağ Karışımı Sonuçlarım

Evet yoldaşlar, invincible'ın da bilgi vermesiyle, çok yakında bu yağı inşallah test etmeye başlayacağım. Saçlarım 18 mm olacak ve sadece şampuan ve bu yağı kullanacağım.

Akşamdan başıma yağı uygulayacağım ve sabaha kadar duracak. Sabah da şampuanla yıkayacağım. Tedavim hepsi hepsi bu olacak.

Yağ elime geçince saçımı 18 mm'e kısaltacağım ve detayları gösteren iyi bir fotoğraf çekeceğim ve buraya koyacağım. 15 gün sonra ve 1 ay dolunca inşallah yine aynı şartlarda fotoğraflar çekicem ve bakalım görücez durum ne olacak.

Edit: Marka reklam yasağı nedeni ile verilmemiş olup ürün etkinliği ve içeriği bilinmemektedir. sacimindoktoru.com sitesi olarak İçeriğ belirsiz ve etkinlik kanıtı olamayan ürünleri kesinlikle tavsiye etmiyoruz.
    Konu Miracle tarafından (21.12.2014 Saat 11:36 ) değiştirilmiştir.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Moderatör
    sitesine baktım şimdi ilk başta nedenlerinin verildiği kısım hoşuma gitmişti adam ne yaptıgını biliyor muymuş dedim ama ordan bir cümle alıp aratınca 50 farklı kaynakta çıkıyor metin verilen facebook hesapları patlak 250liraya falan yazıyor sitede neymiş öyle adı sanı bilinmeyen bir şey 250 liraya satılıyor ben başka şaka falan sandım kullanma muhabbetini ama dikkat diyorum dökülmeyi durdurmada gördüğüm belki en etkili etken olan indometazin bile 2-3 günde kesiyor bir dökme yapıp
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şu anda inanma bakımından "nötr" durumdayım. Bakalım inşallah görücez durumu. Diğer 2 kişi de inşallah konu açar, iyi bir fikrimiz olur..

Moderatör
    biraz tuzlu ama
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yahu bu 250TL'ci pazarlamacıya söyleyecek çok şey var da ! Hadi neyse diyorum , bi müddet daha susuyorum. Son söyleyeceklerimi '' Bu nedir beyler'' başlıklı konuda söyledim zaten.
    Ama asıl noktayı 1 ay sonra koyacağım. Şimdilik sadece reklamını yapmasına izin vermeyeceğim o kadar. Kimsenin emeğini heba ettirmeyiz biz bu forumda.
    Şu ücretsiz kullanacak olanlar bi kullansın hele bakalım.

Ayrıca Özgür senin ortaya koyduğun bileşimler ve oluşturdugun bitkisel tedaviler kat be kat daha güvenilir ve de daha mantıklı şu ne idüğü belirsiz yağdan. Ama seçim senin, sonuçları göreceğiz.
    Konu anl tarafından (20.12.2014 Saat 18:26 ) değiştirilmiştir.
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sağol anl İnsanların faydasına güzel bir yağ sunmuş olmaktan mutluluk duyuyorum

Yine de aktar tüccarı zülal vermiş in yağına şans tanımakta fayda var. Belki çok etkili bir yağ üretmiş de olabilir. Bilmiyorum, görücez inşallah. Ama fiyat gerçekten çok. Çok etkili bile olsa sürekli kullanılması gereken bir şey olduğu için 70 tl'yi geçmemeli bence. Tabi gerçekten etkiliyse.
    Konu Miracle tarafından (22.12.2014 Saat 07:47 ) değiştirilmiştir.

Gerçekten bu ne olduğu belirsiz yağa 250 tl verip aldın mı ? Açıkcası bu fahiş tüccarların ne isminin ne tanıtımının bu mecrayı hakettiğini düşünmüyorum...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten bu ne olduğu belirsiz yağa 250 tl verip aldın mı ? Açıkcası bu fahiş tüccarların ne isminin ne tanıtımının bu mecrayı hakettiğini düşünmüyorum...
    Yok Miracle foruma deneme amaçlı 3 tane ücretsiz veriyor, bir tanesini Ozgur85'in kullanmasının daha iyi olduğunu düşündüm. Diğeri Kazakcemil 3. kişi de eplerenon.

Ozgur85 ö.m doldu diye ben senin attığın adresi falan kontrol etmeden sildim bilgileri bir daha göndersene.

Aynı şekilde Kazakcemil ve eplerenon'un da adres ve isim bilgilerini ulaştırırlarsa bana hemen yollayacağını söyled,.
    Konu Invincible tarafından (20.12.2014 Saat 20:16 ) değiştirilmiştir.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok Miracle foruma deneme amaçlı 3 tane ücretsiz veriyor, bir tanesini Ozgur85'in kullanmasının daha iyi olduğunu düşündüm. Diğeri Kazakcemil 3. kişi de eplerenon.

Ozgur85 ö.m doldu diye ben senin attığın adresi falan kontrol etmeden sildim bilgileri bir daha göndersene.

Aynı şekilde Kazakcemil ve eplerenon'un da adres ve isim bilgilerini ulaştırırlarsa bana hemen yollayacağını söyled,.
    Bilmiyordum iyi oldu belirttiğin bakalım nasıl olacak sonuçlar ama ne olursa olsun o kadar araştırma labaratuvar ürerimi vs saf maddelere o kadar para istemiyorlar fiyat çok sömürücü eğer iyi sonuç alınırsa forum üyelerine çok iyi bir fiyat revizesi isteyeceğim yapmazlarsa konuyu sizinde görüşünüzle silmeyi teklif edeceğim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bakalım sonbuçları 1 ay sonra göreceğiz.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Sayfa 1/5 123 ... SonSon