Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
49 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Yağ Karışımı Sonuçlarım

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler ne oluyor, adamı kaçırdınız galiba. Deneyecektik niye hemen yalancı konumuna soktunuz? Adam vazgeçti göndermekten anlaşılan.
    Vallahi üstad biz buradayız hep burada olacağız,bu iş ömürlük bir iş öyle hemen vur-kaç taktiğiyle vurgun yapıp piyasadan kaybolma niyeti yoksa arkadaşın,tartışmaları bahane edip ortadan kaybolmaz zaten,burada insanlar aylardır emek sarfediyorlar,bence tartışmalar normal haddi aşan birşey yok,biz buradayız arkadaş ürününü test etmek isitiyorsa, eğer piyasada tutunmak isitoyrsa buradan daha etkili bir platform bulamaz zannediyorum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ozgur bey kimsenin adami suçladigi , ya da yalanci muamelesi yaptığı yok. Adam kendi o kadar açık verdi ki, susanlar da patladı sonunda. Adamin zaten o taraklarda bezi yok, ucretsiz 3er tane gönderme falan tarzinda. Diger mesajda da paylastim karşılıklı konusmamizi. Kimi koparirsam kâr mantığı işte

Konuşma da aynen şu şekilde

*bilalermis*Nickli Üyeden Alıntı

Beyninin sınırları inanmanı engelliyorsa o senin problemin. Hala daha ürünü kullanmadan bana yalancı yaftası vuruyorsunuz. Bir de üstüne konuyu kilitlemişsiniz. Para da verseniz ürün mürün yok hiç birinize. Bi şekilde temin edip kullansanız bile hayrını görmeyin. Daha da bu foruma girmiyorum. Tüm iftira atanları kellikeriyle ve vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum.

*anl* Nickli üyeden Alıntı
    Bana bak bilal ermiş denen şahıs: Senin millete bedava ürün yollamayacagin zaten belliydi en baştan. Aman çok da üzüldük ya simdi kullanamayacagiz senin 3 günde ALINDA SAÇ ÇIKARAN ÜRÜNÜNÜ !

Benim beynimin sınırlarına senin hayallerin erisemez bilal kardes oyle iskembeden sallama. Ben sırf sadece bu konu üstüne 7 yılımi vermisim, sadece saç uzerine tam 7 yıl. Sen daha saçın fazlarını , nasil gelisecegini, ennn başta hangi sebebe gore hangi tedavinin uygulanacagini bilmiyorsun. Oraya yazmışsın kadin erkek cocuk,burdan belli tek amacinin satış oldgu! Bunlarin dökülme sebepleri cok cok farkli temellere dayanabilir Önce onu öğren. Senin amacin satış yapmaktan başka bir sey degil sen kime ayak yapıyorsun ! OCAKTAN SONRA 250 LIRAYMIS, HADI ORADANN BURDA SANA EKMEK YOK, UMUT TACİRİ SENİ ! HADI DALGANA BAK, SEN ANCA BU İŞİ BILMEYENLERI KANDIRIRSIN. INSAALLAH ONU YAPMAK DA NASIP OLMAZ. SEN KAL LAN KELLİĞİNLE BAŞBAŞA ! BIZ EN FAZLA EMEGIMIZLE BAŞ BAŞA KALIRIZ ! BENIM SONUCLARIM ORTADA, ISTERSEN BAKABILIRSIN ! DUASINI DA ALAN ALIYOR BIZE REHBER OLDUGU ICIN SEN RAHAT OL! SEN ANCAK BEDDUA ALIRSIN! ETTIGIN BEDDUADAN BELLI SENIN NE OLDUGUN!

SEN GIDERKEN BIZ O YOLLARDA TUR ATIYORDUK , ONCE SAÇ DOKULMESININ SEBEPLERINI OGREN DE BIRAS INANDIRICI OL ! OYLE KAFAYA ZEYTINYAGI ISIRGAN OTU ÖNERİP 250 LIRAYA SATMAYA CALISMA, YEMEZLER ÇÜNKÜ BURDA. BEN DE BUNDAN SONRA HER MECRADA SENIN NASIL BI PAZARLAMACI OLDUGUNU, NASIL ŞÜPHELİ BI KİŞİ OLDUGUNU BAS BAS BAGIRMAZSAM ADAM DEGILIM !!!
    Konu anl tarafından (21.12.2014 Saat 14:48 ) değiştirilmiştir.
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olim 2 rahat durun ya, la adam yollayacak işte, bir sabredin 1 ay baktınız hiçbiri işe yaramıyor ondan sonra ne derseniz diyin ama önce bir şu ön yargılardan kurtulun.

Evet şu an 2 günde saç çıkmasının imkansız olduğunu düşünüyoruz fakat bundan 100 yıl önce şu mesajı yazacak olduğuma da kimse inanmazdı. Yağlar hakkında bildiklerimiz sayılı, ayrıca adamın hangi yağları kullandığını bilmiyoruz. Bilimsel olarak incelenmemiş bir yağ kullanıyor olabilir...vs.

Yapacağınız şey sadece biraz sabır göstermek.

Merak etmeyin adamın bir yere kaçtığı yok, 3 kişiye hala göndereceğini söyledi, ozgur ve eplerenonun bilgilerini yazdım bir tek kazakcemil kaldı. O da bilgilerini yollarsa bana ileticem bilalermişe
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Adam yagına gùveniyorsa kacmaz 10 tl lik yaga 250 tl derse kacar tabi bu yagdan fazla bisey beklemeyn vur kac teknigi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Beyler bakın önce bir deneyelim, niye adamı üzüyorsunuz. Belki de doğru söylüyor. Olabilir arkadaşlar, genetik dökülme hakkında bilmediğimiz çok şeyler var. Ben şahsen çıkabileceğine inanıyorum. Hemen olumsuz olumsuz yazmayın. Şurda tatlı tatlı konuşalım, 3 kişi deneyelim. Baktınız üçümüz de saç çıkarmadı, ondan sonra kızın beyler, lütfen.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olim 2 rahat durun ya, la adam yollayacak işte, bir sabredin 1 ay baktınız hiçbiri işe yaramıyor ondan sonra ne derseniz diyin ama önce bir şu ön yargılardan kurtulun.

Evet şu an 2 günde saç çıkmasının imkansız olduğunu düşünüyoruz fakat bundan 100 yıl önce şu mesajı yazacak olduğuma da kimse inanmazdı. Yağlar hakkında bildiklerimiz sayılı, ayrıca adamın hangi yağları kullandığını bilmiyoruz. Bilimsel olarak incelenmemiş bir yağ kullanıyor olabilir...vs.

Yapacağınız şey sadece biraz sabır göstermek.

Merak etmeyin adamın bir yere kaçtığı yok, 3 kişiye hala göndereceğini söyledi, ozgur ve eplerenonun bilgilerini yazdım bir tek kazakcemil kaldı. O da bilgilerini yollarsa bana ileticem bilalermişe
    Üstad geldi mi mesajım size, 3.defadır gönderdim özelden bir sıkıntı var sanki msj iletiminde.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

İşe biraz bile yarasa bu fırsatçı sadece ürününü 300 tl ye çıkarma cesaretini kazanmakla kalmayıp gibi bir de 250 tl bayılanlar içeriği açıklanamayan yağ içinde enjekte 5 tl lik östrojen ampul kullanıyor bile olabilir içeriği açıklanmayan bir ürün benim için zehir tacirliğinden farksızdır kullanılıyoruz arkadaşlar iyi düşünün. İçinde ne olduğunu bilmediğiniz şeyleri bedavada olsa sürmeyin kafanıza bilin doğru dozda zehir sürün ama bilmediğinizi dozunu ayarlayamadığınız şeyleri kullanmayın. Daha bir kaç ay öncr bitkisel ürünler içine emdirilmiş kimyasallarla hayatını kaybeden umutları sömürülmüş insanları hatırlayınız ölmessiniz belki ama ...
    Konu Miracle tarafından (21.12.2014 Saat 17:55 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler bakın önce bir deneyelim, niye adamı üzüyorsunuz. Belki de doğru söylüyor. Olabilir arkadaşlar, genetik dökülme hakkında bilmediğimiz çok şeyler var. Ben şahsen çıkabileceğine inanıyorum. Hemen olumsuz olumsuz yazmayın. Şurda tatlı tatlı konuşalım, 3 kişi deneyelim. Baktınız üçümüz de saç çıkarmadı, ondan sonra kızın beyler, lütfen.
    Diyelim çıktı özgür 250 tl isteyen adama destek olup içeriğini açıklamayan ne olduğunu bilmediğin bir karışıma reklama vesile olmaya hiç sıkılmayacakmısın bunu merak ediyorum ? Yani herşey çıktı çıkmadı meselesi mi ? Biraz ilkeli olmak gerekmiyor mu ? Sen şaka değil bu iş dedin durdun onlarca çalışma vs koyduk önüne sende araştırdın vs ne gizledik ne ettikde etkenleri. Şimdi ne idiğü belirsiz bir şeyi nasıl sürüyorsun ki kafana ? Nerden biliyorsun içine antiandrojen yada ööstrojen emdirilmiş yağ karışımının kompedanı olmadığını ?
    Konu Miracle tarafından (21.12.2014 Saat 18:05 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    250 tl vermem, veremem. Şimdi bu konulara hiç girmeyelim arkadaşlar. Adam bi yollasın, bi test edelim. Ben razıyım test etmeye. Eplerenon da eminim razıdır. İzin verin de bi deneyelim, şimdi adam yollamazsa ben denemek için 100 tl veremem Ama gerçekten saçım çıkarsa o zaman düşünebilirim. 250 yapmaz bence. Yaparsa da satamaz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Birbirimize hüsni-zan edelim. Hemem "sen içine şundan da katmış olabilirsin, nerden bilelim" demek, adam gerçekten katmadıysa onu üzer. Ya doğru söylüyorsa? Ya gerçekten 2-3 günde saçı çıktıysa? Belki olabilir de, kesinlikle imkansız bir şey diyemeyiz.

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon