Sayfa 9/11 İlkİlk ... 7891011 SonSon
101 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: Oral Spironolakton

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, aldacton tedavisinde sekiz ayı doldurdum. günlük 100mg kullandım. açıkçası herhangi bir olumlu etkisini gördüğümü söyleyemem. saç dökülmesinde ve yağlanmada azalma olmadı. ilaca başlamadan önce nasılsa aynısı gibi devam etti. yan etki olarak hafif jinekomasti yaptı. bunun dışında başka yan etkisi olmadı. artık ilacı bırakıyorum. dozu yarıya düşürüp bir hafta veya on gün sonrada tamamen bırakacağım. sonrada androcur kervanına katılacağım. oda işe yaramazsa transseksüellerle takılırım artık.

lanet olsun bu saçmalıkla bizi bizden edene. lanet olsun beceriksizliğinin günahını bize yükleyene.
    Kime sitem ettin anlamadım valla

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Antibiyotikten oteye gidememis bir Tiptan bu ise Cozum beklemek ne kadar dogru bilemiyorum. Cerrahi basarilar var ok , ancak insan vucudunda icerde meydana gelen hasarda antibiyotikten oteye gidilebilmis degil , diabet gibi hastaliklarda ancak var olan sorun ile yasamaya calisiyorsunuz yemenizle icmenizle bir kac ilacla. Yani diabeti ortadan kaldiracak bir ilac vs yok . Bir cok hastalik bole iken VE gelismelerde ortada iken , eger bu isin altinda birsey de yoksa milleti andocur dianeye Mahkum etme konusunda suclu Kim cozebilmis degilim . Ancak bir dr nda lan sen niye andocur kullaniyorsun deli misin derken de kendisi VE isi ile ilgili biraz dusunmesi gerekmektedir. 5 ayda uzmanindan profuna VE testlere verdigim parayi mi yanayim ortada Elle tutulur neden bulamadigima mi? Bu soruyu kendi me sordgum VE sac sorunu nedeni ile tipbin basarisizligi uzerine pskologa gitmesi de gerekenler bzler miyiz.? Sorun bizde tamam , peki bu sorunu kullanip ilac ekim vs uzerinden kazanc saglayip lay olanlar milleti bir ise yaramayan ilaclari 100 den 200 den Saran Prof VE firmalar bunlara niye bisey olmaz da sorun hep bizdedir. Neden diger hastaliklarda bole bi rant donmez ya da Devlet neden bu isler icin onlem almaz bu ilaclar ulan 100 kiside belki 1 kiside bile ise yaramazken nasil saç cikarsa serum sampuan ilac vs diye ecnazerde satilir, bunlara nasil patent verilir. Tip VE yasal prosedur bole olursa satin drlar Millet gider andocur Diane kullanir sate bizde. Diger taraftan tibbi acidan bir calisma olmasa da daha dogrusu olamasa da , Sadece Andocur veya aldoctone veya minox ile bunlar I kombine yapip saç cikaran kac kisi var ? Bu sitenin uye sayisi sanirim 2500 kusurlerde belki daha fazla andocur kullanan sayisi da bayagi artti onuda anlamis degilim kac kisi sonuc aldi bakalim bir arkadasimiz yedinci ayda sonuc aldim dedi foto atti saclari full dokulmustu degildi bayagi saci olan da biriydi kendini tatmin eden sonucu aldigini soyledi, muzdarip var oda bayagi bir urunun ile beraber aldi, yakinda finans arti minox bu ornekte ise andocur cikardi demek zor miracle losyon veya minox in tek basina etkisi olabilir veya kombine sonucu. Andocurden bu sitede baskada sonuc Alan Ben gormedim . Kendim 100 mg kullandim sifir sonuc 3 aya yakin dokulme durmadi bile. Daha once diane sonuc Alan eastabull nickli arkadasimiz dianeyi burakip andocure gecti en son gordgmde 4. Ayin a gircekti Diane ile 5 sene onceye gittigini soylerken andocurde dokulmesinin durmadi gibi yazilarinda yazdi, saclarin in dokuldugunu belirti. Dutas ile saç cikaran memet arkadas gordum sadece , invicible ustat minox ile sinerji yarattiginda min dut formulu var resimleri var zaten Ama sonuc Alan kac kisi saç cikarma konusunda , yine sadece oral aldoctone ile burda sonuc Alan sanirim 3 kisi falan var. en son Keltos kendisinde ise yaradigini yazdi . Bazilari diyecek ki totalde kac kisi kullaniyor eminim bir ok kisi burda bu ilaclari oral aliyor . Daha objektif ornekte susan. Org a gidin bakin cogu trans ordakilerin Ben orda Sabah aksam andocur arastrdim kullananlar in genel kanaati kullanmayan ise yaradigini soyleyen cok nadir VE bunlar in cogu yasinda spiro ya da ostrojen de kullanan kisi ler bu insanlarin cogu buna ragmen sonuc alamadigi bi gercek ben Diane bile her erkekte ise yarar mi ona bile suphelniyirum. Hairlosstalkda 2 kisi gordum Geminix VE diger bir trans kisiydi. Geminix de trans andocur ile biraz saç cikardi gibi 26 yil gec mesons ragmen yazmis ancak buna ragmen 2 kere de saç ektirdi. Kullanmayin diye yazmis yine trans biri spiro arti east radio like nw5 den nw 2 ye geldigini yazmis orda baskada . Baskada saclarin bu ilaclar uctu diyen Ben gornedim . En iyi silah Diane gorunuyor Ama andocur VE aldactone Dan Ben ole cok sonuc Alan gormedim. Ki biz bu adamlarin 2001 2003 2007 gibi yillarda kullandigi ilaclari daha Yeni kullaniyoruz Ru gibi. Cell VE miracle losyon haric tabi. bu 2 ilac harbi ise yarasa o sitelerde yillardir var simdiden saglam bir istatistik olurdu ama yok . Miracle ustad en son finans in istatisgini de paylastigi etki yuzde 5 . Sonucunda basaridan cok husran oldugu cok acik . Bu ilaclar a guvenilmez esi gerek tigons tecrubede etmis olarak yazmak istedim. Bir insanin testeronu yuksek digerini referansin ustunde andocur ile bu testo iyice dustu gunde dengemi saglaniyor? Hayir iyice yine bozuluyor andocur de milletin aglamasi depresif hissetmesi hormonal bir bozuklugu yine hatta bu sizin troidi de direk etkiliyor . Hormonal bir dengesizlikten sonuc beklenmis oluyor. Diane burda soru isareti olusturuyir oda hormonlari alt ust edip sac cikisi millette hep basari yaratiyorsa tek cevap olarak eastradiolun etkisi demek kaliyor. Buda o zaman ostrojen hormonu butun Her tur erkek tipi saç dokulmesinin ye gane cozumumu dur sorusunu aklima getiiyor. Orn : finans kullanip hic yan etki olmayip Cozum alan Ben rastlamadim belki vardir bilmiorum ancak bu ilaclarin etki ettigi kisilerde jinekomasti sorunu oluyor. Ando bende etki etmedi ancak nolvadex olmadan gunluk hemen hemen 3 ay almama ragmen jinekomasti olmadi. Finans da 4 ay falan aldim yine 0 etki VE yan etki bilmiyorum belki daha uzun kullansam olurdu. Fikrim yok . Yine burda aldacton ile sonuc Alan arkadas da jinekomasti oldugunu yazdi. Zaten Diane de ise etki nin yaninda yan etki in olacagi ise hemen hemen herkesde eastradiolun nedeni ile kesin duruyor . Yani Diane haricindeki ilaclar sonuc alanlar ostrojen etkisine mi borclular sonucu? Diye dusunme den edemiyorum.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam yazdıklarınızın her kelimesinin altına imzamı atarım,bizim tıp camiası sadece saç dökülmesinde başarısız değil ki bir çok konuda maalesef, bakın az önce Onkoloji prof.u bir doktorla konuştum kayınbiraderi kolon kanseri olduğu ve k.ciğere de metastaz yaptığı için burada(erzurum) tedavi etmekten ümidini kesmiş izmir'e götürüyordu hastasını,çünkü bizim tıbbın kanser tedavisi için bildiği tek yöntem kemoterapi ve radyoterapi ama kemoterapinin dünyadaki başarı oranı raporlarla ispatlanmış % 2.7.
    Şimdi diyeceğim o ki bakın çok basit yöntemlerle bazı hastalıkların önüne geçilebilir ben bir arkadaşımın MS olan eşine yaptığım bir formülle hastalığını iki ay sonra (ki Ank.hacettepeden raporu var) hastalığı %65 oranında geriledi,yine aynı arkadaşın babasına mesane kanseri teşhisi koydular, baktım adamcağızı kesip biçecekler babasına da aynı formülü yaptım ve şu anda adamcağızın ağrıları azaldı ve iyileşmeye başladı,emin ol bu saç dökülmesinin çözümünü bu forumun değerli üyeleri bulacak buna inancım tam.
    Konu Kazakcemil tarafından (01.04.2016 Saat 15:33 ) değiştirilmiştir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi bir konuya değinmek gerek.

Tamam iyi güzel aldactone kullandım sonuç yok, fin kullandım sonuç yok, androcur kullandım sonuç yok diyorsunuz.

Ben hatta miracle'da bunu diyor. Saç dökülmesi sadece dht ya da testo kaynaklı DEĞİL!!!!!!!

Biz boşuna mmı o kadar makale çevirip yorumluyoruz, boşuna mı çalışmalar atıyoruz buraya anlamış değilim. Bazen verdiğim emeğin boşa gittiğini düşünüyorum.

Pgd2'den bahsettik, bunların inhibitörleridnen bahsettik, inflamasyonlardan bahsettik, asitlerden bahsettik, kafa derisinin sağlığından bahsettik, d vitamininden bahsettik, uykudan, spordan...vs. neredeyse her şeyden bahsettik.

Olaya halen dut-fin-androcur-diane çerçevesinden bakıldığına inanamıyorum yahu.

Androcur kullanıp sonuç alamıyorsun bunun nedeni çok basit.

Senin dökülme androjenlerle alakalı değil, belki inflamsyon fazladır belki pgd2 kaynaklı belki vitamin eksikliği belki dolaşım sorunu...vs.

Ben elimden geldiği kadar yol göstermeye çalışıyorum.

"Bak elimizde bunlar var, dökülme sebepleri muhtemelen bunlar. Buna göre önlem al, deneteyerek en iyi tedaviyi bul."

Bu sitede bulunma sebebim öncelik olarak bu sorundan muzdarip olanlara yardımcı olmak, 2. olarakta gündemi takip etmek. Benim kaçırdığım şeyler bazen diğer arkadaşlar yakalayabiliyorlar.

Mesela geçenlerde piranha çok güzel bir konu açtı, kaç kişi denemeye başladı ya da kaç kişi araştırdı bunu detaylıca.

Umarım herkes istediği sonuca ulaşır ama çalışmadan, araştırmadan, denemeden o sonuca ulaşmak sadece şanstır bunu da unutmayın.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar, aldacton tedavisinde sekiz ayı doldurdum. günlük 100mg kullandım. açıkçası herhangi bir olumlu etkisini gördüğümü söyleyemem. saç dökülmesinde ve yağlanmada azalma olmadı. ilaca başlamadan önce nasılsa aynısı gibi devam etti. yan etki olarak hafif jinekomasti yaptı. bunun dışında başka yan etkisi olmadı. artık ilacı bırakıyorum. dozu yarıya düşürüp bir hafta veya on gün sonrada tamamen bırakacağım. sonrada androcur kervanına katılacağım. oda işe yaramazsa transseksüellerle takılırım artık.

lanet olsun bu saçmalıkla bizi bizden edene. lanet olsun beceriksizliğinin günahını bize yükleyene.
    olumlu etkiden kastın ne ? döklmenmi durmadı sacmı patlatamadın?
    finanstreid andarcur aldactone dine 35 tehikeli ilaclar ama sonuc alır endeki drum ne tam dökülmemi durmuyor ?sacmı cıkmyor yani ne durum belki dökulemen genetik degil baba dayı amca kelmi vs bu kadar kullanama gerek bile yok 3 4 ayda bir ilac faydassı belli olur zzaten

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi bir konuya değinmek gerek.

Tamam iyi güzel aldactone kullandım sonuç yok, fin kullandım sonuç yok, androcur kullandım sonuç yok diyorsunuz.

Ben hatta miracle'da bunu diyor. Saç dökülmesi sadece dht ya da testo kaynaklı DEĞİL!!!!!!!

Biz boşuna mmı o kadar makale çevirip yorumluyoruz, boşuna mı çalışmalar atıyoruz buraya anlamış değilim. Bazen verdiğim emeğin boşa gittiğini düşünüyorum.

Pgd2'den bahsettik, bunların inhibitörleridnen bahsettik, inflamasyonlardan bahsettik, asitlerden bahsettik, kafa derisinin sağlığından bahsettik, d vitamininden bahsettik, uykudan, spordan...vs. neredeyse her şeyden bahsettik.

Olaya halen dut-fin-androcur-diane çerçevesinden bakıldığına inanamıyorum yahu.

Androcur kullanıp sonuç alamıyorsun bunun nedeni çok basit.

Senin dökülme androjenlerle alakalı değil, belki inflamsyon fazladır belki pgd2 kaynaklı belki vitamin eksikliği belki dolaşım sorunu...vs.

Ben elimden geldiği kadar yol göstermeye çalışıyorum.

"Bak elimizde bunlar var, dökülme sebepleri muhtemelen bunlar. Buna göre önlem al, deneteyerek en iyi tedaviyi bul."

Bu sitede bulunma sebebim öncelik olarak bu sorundan muzdarip olanlara yardımcı olmak, 2. olarakta gündemi takip etmek. Benim kaçırdığım şeyler bazen diğer arkadaşlar yakalayabiliyorlar.

Mesela geçenlerde piranha çok güzel bir konu açtı, kaç kişi denemeye başladı ya da kaç kişi araştırdı bunu detaylıca.

Umarım herkes istediği sonuca ulaşır ama çalışmadan, araştırmadan, denemeden o sonuca ulaşmak sadece şanstır bunu da unutmayın.
    Hocam birşey söyleceğim Çok haklısınız ama sizden birşey rica ediyorum bu konuda burda herkese destek veriyorsunuz en son Miracle abinin çaresizmiyiz konusuna bütün felaket tellalları geldi yazdı burada hiçbirşey okumayıp şunu kullandım bunu kullandım olmadı deyip insanları ümitsizliğe karamsarlığa götüren yüzlerce mesaj var başarılı olan %95 lik kısım gelmiyor siteye başarısız olan küçük kısım ki ben onlarda istisna dediğiniz gibi birsürü başka nedene dayanan nedenler var, bu kısımın gelipde yazdıkları herkesi karamsarlığa götürüyor. Benim sizden ricam başarının temeli inançdır inançın temeli ise kendine güvenmekdir. Knedine güvenen bir insan olumsuzlukları düşünmez lütfen felaket tellarlarına karşı birşey yapın..

Bu konudaki kimseyi suçlamıyorum arkadaşlar
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Bir çok kişi ile iletişim halindeyim şuna emin olun şu çözüm değil dediğiniz ilaçlarla o kadar iyi sonuçlar alan o kadar sayıda insan var ki inanamazsınız ancak hayatın rutin işleyişi kuralı çalışıyor hayatına mutlu mesut devam ediyor gelip saçım çıktı ulaaaaan niye çıktıııııı!!! demiyor yani sorunu devam eden haykırıyor bağırıp çağırıp baskın algıyı oluşturuveriyor ha bu bir şeye çözüm değil yani işe yaramayan kişide yine işe yaramayacak o ayrı. Birde oral topikal fenomeni var yani oral zarar veren ilaç lokalde çok iyi çalışabiliyor örneğin bir çok aa ve isotretinoin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Bu forum bizlere meseleye sadece androjen kaynaklı bakmamamız gerektiğini yada tek yönlü bir çözüm metodunun doğru olmadığını öğretti. Bu dertten ciddi olarak kurtulmak istiyorsak sistemli ve kapsamlı bir tedaviye kendimizi odaklamalıyız. Sitem etmek, ümit kesmek saçlarımızı kurtarmayacak, eğer kurtulacaksa buradaki çözümler vesilesiyle kurtulacak.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kime sitem ettin anlamadım valla

androcura devam ediyorsun. nasıl gidiyor. baya zamandır yakında bırakacaksın. ama sonuçlar çok hoşuna gitti ki bir türlü bırakamıyorsun herhal

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

androcura devam ediyorsun. nasıl gidiyor. baya zamandır yakında bırakacaksın. ama sonuçlar çok hoşuna gitti ki bir türlü bırakamıyorsun herhal
    İlk 3-4 ay muazzam sonuç aldım şuan da onları korumaya çalışıyorum ama sanırım minoxil şok dökülme yapıyor. Losyonları sürerken elime hiç saç gelmezdi şimdi kapkara oluyor. Savaşıyoruz kısacası kel değilim ama bi brad Pitt de değilim Allaha şükür diyip devam ediyoruz bakalım

Sayfa 9/11 İlkİlk ... 7891011 SonSon