Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: yağlı saçlar için şampuan alcam ne alıyım ?

Banned

yağlı saçlar için şampuan alcam ne alıyım ?

yağlı saçlar için şampuan alcam ne alıyım ? kullandıgım şampuanlar head and shoulders intensive treatment , prozinc , dermozinc , dermoskin anti seboreik , konazol , vs..

Hemen hemen hepsini kullanmışsın konazolda kar etmediyse bence yağ işini şampuandan farklı yaklaşımlarla çözmelisin diye düşünüyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yağlı saçlar için sana tavsiyem prozinc mor kutu + miracle losyon. Kesin çözüm

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaş prozinc kullandığını belirtmiş gerçi ama mor kutu olan mı bilemiyorum,miracle losyon da kullandığını düşünüyorum,bu durumda aynı sorunu yaşayan herkese tavsiye ettiğim gibi size de ısırgan-karanfil kürü ve ardıç katranlı sabunu tavsiye ederim.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içinde harbiden limon özü olan(yani öz olarak, öyle asidi dandik limon aroması değil artı yine aynı şekilde hakiki manada çay ağacı özü içeren bir şampuan bulmalıyız biz yağlı saçlılar. Haa benim yağ sorununu %70 oranında diane çözdü o ayrı ama, şampuan olarak bu içerikler şart. Çay agacı ve limon.. Ekstra birkaç şey daha olabilir tabi. Gerçi elemanın biri hairloss talktan gelmiş bu diane kullanan asyalı bi çocugun shemale'e dönüştüğünden bahsetmiş diane'den de korkmaya başlayacaktım nerdeyse. Ama inşaAllah oral kullanmıştır o bahsettiği çocuk
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Banned
    aslında en iyi temizleyen head and shoulders şampuanıydı.yakı otu ve ısırgan kürünüde kullanıyorum. oda güzel kesiyor yaglanmayı.ben sadece fikir olsun diye sordum

lacinia diye bi balon vardı zamanında. yok ibrahim kutluay falan tanıttı, baya gündemdeydi. Ben de sağlam olduguna neredeyse inanacaktım. Ama yine de bu lacinianın şampuanının çok kral oldugunu söyleyenler var. Yaglanmayı ciddi manada bitiriyormus. Ha bi de revivogen şampuana çok iyi diyolar yine o da yaglanmayı sıfıra yakın indiriyormuş

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  20141218_205741.jpg
Görüntüleme: 89
Büyüklüğü:  194.1 KB (Kilobyte)
ID:	1312 kullanan varmu kadolin i
    Konu arda34 tarafından (18.12.2014 Saat 21:05 ) değiştirilmiştir. Sebep: opsiyonel

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    içinde harbiden limon özü olan(yani öz olarak, öyle asidi dandik limon aroması değil artı yine aynı şekilde hakiki manada çay ağacı özü içeren bir şampuan bulmalıyız biz yağlı saçlılar. Haa benim yağ sorununu %70 oranında diane çözdü o ayrı ama, şampuan olarak bu içerikler şart. Çay agacı ve limon.. Ekstra birkaç şey daha olabilir tabi. Gerçi elemanın biri hairloss talktan gelmiş bu diane kullanan asyalı bi çocugun shemale'e dönüştüğünden bahsetmiş diane'den de korkmaya başlayacaktım nerdeyse. Ama inşaAllah oral kullanmıştır o bahsettiği çocuk
    oral kullanmış videodaki asyalıyı kastediyorsanız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

bu kadoline iyi diyenler de var, işe yaramaz diyenler de. Ben hiç kullanmadım. Ama içeriğinde SLS ve diğer paraben tarzı etkenler olduğu kesin. Onu da diğer kozmetikler yazan kısmın içine almış büyük ihtimal. Çakallar

Sayfa 1/2 12 SonSon