Sayfa 1/7 123 ... SonSon
61 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bilinen PGD2 İnhibitörleri

Bilinen PGD2 İnhibitörleri

Doğal PGD2 İnhibitörleri:

-Asetik asit (sirke)
    -Salisilik Asit (aspirin söğüt kabuğu)
    -Siyah üzüm çekirdeği
    -Yeşil Çay

Kimyasal PGD2 İnhibitörleri:

- Bimatoprost (çeşitli göz damlaları)
    - Latanoprost (Çeşitli göz damlaları)
    - Ceritizine ( çeşitli alerji ilaçları)
    - Asetil salisilik asit (aspirin)

Şİmdilik bunları yazdım ama ekleyebilirsiniz.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğal PGD2 İnhibitörleri:

-Asetik asit (sirke)
    -Salisilik Asit (aspirin söğüt kabuğu)
    -Siyah üzüm çekirdeği
    -Yeşil Çay

Kimyasal PGD2 İnhibitörleri:

- Bimatoprost (çeşitli göz damlaları)
    - Latanoprost (Çeşitli göz damlaları)
    - Ceritizine ( çeşitli alerji ilaçları)
    - Asetil salisilik asit (aspirin)

Şİmdilik bunları yazdım ama ekleyebilirsiniz.
    Miracle siyah üzüm çekirdeği ve yeşil çayı her gün tüketsek gözle görülür bir fark yaratır mı sence tedavide ?

Alıntı keskin.55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle siyah üzüm çekirdeği ve yeşil çayı her gün tüketsek gözle görülür bir fark yaratır mı sence tedavide ?
    Katkısının olacağı kesin ama ne kadar olduğu biraz zamana bağlı uzun süre devam ederseniz etkisi olur

Moderatör
    aktara ısırgan otu almaya gittim orada gördüm siyah üzüm çekirdeği diye kocaman bi kutu 10 lira felandı alıp kullanacagım hayırlısı bakalım ısırgan otunu da 1 hafta boyunca hergün kullanıp sonra 2günde 1 kullanacagım sanırım

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aktara ısırgan otu almaya gittim orada gördüm siyah üzüm çekirdeği diye kocaman bi kutu 10 lira filandı alıp kullanacagım hayırlısı bakalım ısırgan otunu da 1 hafta boyunca hergün kullanıp sonra 2günde 1 kullanacagım sanırım
    Hazir öğütülmüş cekirdek filan alma hem kanserojen aflatoksin olur hemde toxin olusmus olur ya kuru cekirdekli ye yada gnc vb den tabletini al.
    Konu Miracle tarafından (23.11.2015 Saat 09:53 ) değiştirilmiştir.

Moderatör
    Sakin alma asla hazir cekirdek filan alma hem kanserojen aflatoksin olur hemde toxin olusmus olur ya kuru cekirdekli ye yada gnc den filam tabletini al
    Öğütülmüş Siyah Üzüm Çekirdeği 250Gr. korkuttunuz bir an şu nasıl bakanlık onaylı felanmıs

Moderatör
    Sakin alma asla hazir cekirdek filan alma hem kanserojen aflatoksin olur hemde toxin olusmus olur ya kuru cekirdekli ye yada gnc den filam tabletini al
    Öğütülmüş Siyah Üzüm Çekirdeği 250Gr. korkuttunuz bir an şu nasıl bakanlık onaylı felanmıs

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geç bakanlik mış bu ülkede hic bir resmi kurumun hicbir onayina güvenmem hepsi yanlış demiyorum ama güvenmem bu islerin icindeyim gerisini sorma dediğim gibi uzak dur.
    Konu Miracle tarafından (23.11.2015 Saat 09:52 ) değiştirilmiştir.

Moderatör
    geç bakanlik mış bu ülkede hic bir resmi kurumun hicbir onayina güvenmem hepsi yanlış demiyorum ama güvenmem bu islerin icindeyim gerisini sorma dediğim gibi uzak dur.
    maddenin kendisi kansere karşı etkili hiç anlamadım gnc de benim bütçeyi aşar youtubeda bakmıstım da maranki felan attıgım gibi bir kavanozla ekrandaydı error verdim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şimdi bu losyonun içine aspirini ezip karıştırsak işe yarar heralde.Peki poşet yeşil çaylar ne kadar etkilidir ? Bir de yeşil çayı kafaya sürsek etkisi olur mu acaba ?

Sayfa 1/7 123 ... SonSon