Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Bilinen PGD2 İnhibitörleri

Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben zaten oral damla olanını direkt kafaya sürüyorum. ama deriden emilimi az olur diye oral kullanımını merak ettim. bu setirizin çok etkili ise direkt oral alalım. diğer kullandığımız ilaçları azaltalım.
    yok yok ağır bir ilaç degil oral dozu kafaya suruyoruz zaten ama oral da etkili olur tabiki ama uyku yapiyor biliyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok yok ağır bir ilaç degil oral dozu kafaya suruyoruz zaten ama oral da etkili olur tabiki ama uyku yapiyor biliyorum.
    uyku yaptığı doğrudur. bu yüzden yatmadan önce alınıyor ve bu şekilde kullanımı tavsiye ediliyor.

Moderatör
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Etken harika yanlış anlasildim sanırım bu aktarlardaki çekirdek ezmeleri tamamen merdiven alti ve uygun olmayan kosullarda uretilip satilir hbu kosullarda mesela nemi ayarlanmamis ortamda tüm tohum ezmeleri acibiber baharat vs de aflatoksin olusur ayrica bunortamda o2 ile okside olup bircok etken farklilasir ise yaramaz hale gelir. Bu nedenle bütünlüğü bozulmamış kuru uzum icinde cekirdek tuketin ve cigneyip ezin yada kuresel markalara ait kapsulleri kullanin
    anladım hocam o zaman dogalını yemeye çalısayım yapabildiğim kadarıyla bir de Aksuvital Doğal Ürünler A.Ş. şu firma güvenilir gibi geldi bana 25yıllık felanmış her ne kadar ödüllere güven olmasa da ödül felan almıs baya fabrika resimleri içimi rahatlattı bu firmaya güvenilebilir sanırım arı polenini kullanıyorum bunun

Moderatör
    siyah üzüm çekirdeği tozunu aldım kullandım fakat deli gibi kafam kaşınmaya başladı nerden biliyosun ondan oldugunu diyecekseniz ona baslamadan önce 1 haftadır felan sabitledim tedavimi ve dökülmede azalma vardı başladıktan sonra kaşıntı döndü ve saç dökülmesi arttı kabak çekirdeği tükettiğimde de böyle olmustu biraz araştırma yaptım ve pgd2yi baskılıyorsa bile testesteronda artış yaptıgına dair (testesteronun estradiola dönüşmesini engellediyle ilgili) yazılar gördüm
    Grape Seed Extract & Testosterone | LIVESTRONG.COM
    ve ısırgan otu kullandıgımı ve shbgyi baskıladıgını söylemiştim "Grape Seed Extract. If you really dying to lower estrogen (via inhibition of the aromatase enzyme in this case), the safest choice is probably Grape Seed extract since it is quite well researched.. However, there is a downside: it can increase SHBG levels, which could actually lower your free testosterone levels. And our goal is always to increase testosterone, both free and total. Again, the best way to get estrogen under control is to get lean. That's right - drop the weight!" burada da görüldüğü gibi siyah üzüm çekirdeği tozu ise shbgyi arttırıyormus bünyeden bünyeye fark edebilir tabi seçimleriniz sizin, esenlikler

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siyah üzüm çekirdeği tozunu aldım kullandım fakat deli gibi kafam kaşınmaya başladı nerden biliyosun ondan oldugunu diyecekseniz ona baslamadan önce 1 haftadır felan sabitledim tedavimi ve dökülmede azalma vardı başladıktan sonra kaşıntı döndü ve saç dökülmesi arttı kabak çekirdeği tükettiğimde de böyle olmustu biraz araştırma yaptım ve pgd2yi baskılıyorsa bile testesteronda artış yaptıgına dair (testesteronun estradiola dönüşmesini engellediyle ilgili) yazılar gördüm
    Grape Seed Extract & Testosterone | LIVESTRONG.COM
    ve ısırgan otu kullandıgımı ve shbgyi baskıladıgını söylemiştim "Grape Seed Extract. If you really dying to lower estrogen (via inhibition of the aromatase enzyme in this case), the safest choice is probably Grape Seed extract since it is quite well researched.. However, there is a downside: it can increase SHBG levels, which could actually lower your free testosterone levels. And our goal is always to increase testosterone, both free and total. Again, the best way to get estrogen under control is to get lean. That's right - drop the weight!" burada da görüldüğü gibi siyah üzüm çekirdeği tozu ise shbgyi arttırıyormus bünyeden bünyeye fark edebilir tabi seçimleriniz sizin, esenlikler
    shgb nin artması iyi bir durum. böylece dolaşımdaki serbest testesteron ve total testesteron azalmış olacak. ve shgb ye bağlanan testesteronların androjenik etkileri diğer dokular üzerinde etkili olmayacak.

Moderatör
    shgb nin artması iyi bir durum. böylece dolaşımdaki serbest testesteron ve total testesteron azalmış olacak. ve shgb ye bağlanan testesteronların androjenik etkileri diğer dokular üzerinde etkili olmayacak.
    saçlı deride kaşıntı dökülme belirtisi değil midir ama

SaçımınDoktoru Üyesi
    saçlı deride kaşıntı dökülme belirtisi değil midir ama
    shgb nin kaşıntı ve dökülmeyle ilgisi yok.

anlattığına göre bunun sebebi siyah üzüm çekirdeği tozu. üzüm çekirdeğinin bu tip etkilerini bilmediğim için yorum yapamayacağım. belkide alerjik bir reaksiyon olmuştur.

saçlı derideki her kaşıntı dökülme yapacak diye bir şey yok. önemli olan neden kaşındığı.

Moderatör

anlattığına göre bunun sebebi siyah üzüm çekirdeği tozu. üzüm çekirdeğinin bu tip etkilerini bilmediğim için yorum yapamayacağım. belkide alerjik bir reaksiyon olmuştur.
    yan etkilerinden bahsedilmemiş fakat alerjik reaksiyon oldugunu sanmıyorum sadece kafam kaşınıyor çünkü

Moderatör

shbgyi de zararlı sanıyordum ısırgan baskılıyor ve fayad görüyorum deyip teşekkürler ayrıca

SaçımınDoktoru Üyesi
    yan etkilerinden bahsedilmemiş fakat alerjik reaksiyon oldugunu sanmıyorum sadece kafam kaşınıyor çünkü
    kafanın kaşınması da kafa derisinin bir şeylere vediği tepkidir. üzüm çekrideğini kullanmazsın. değişimi gözlersin. belkide diğer kullandığın şeylere karşı bir reaksiyon olmuştur. bunu ancak deneyerek bulabilirsin.

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon