Sayfa 9/15 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
144 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: DMSO (Dimetil Sülfoksit) Etkinlik Emilim artırıcı

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadce etil alkol ile beraber kullanın başka herhangi bir losyon ile karıştırmayın,ne reaksiyon vereceğini kestirmek güç çünkü,45 ml etil alkol 5 ml dmso şeklinde karıştırın
    alkolle dmso saçı süpürge teline çevirir diye düşünüyorum. Ben bi ara alkolle çözdüm ve babusol losyona kattım ilaçları. Seyreltmeme rağmen alkol mahvetti saçımı
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Vfr34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lumigan etken maddesi 0,03 bimotaprost.ilacın firması bu etken madde üzerinde bir ürün geliştirme aşamasında zaten topikal kullanım için ürünleri faz 2 de bikaç sene içerisinde piyasaya çıkarırlar.muhtemelen çıkaracakları üründe etken madde yüzdelik oranı daha fazla olacak saç oluşumu için 0,3 bimotaprost bende 3 4 haftada öyle abartılı bi etki etmedi halen daha deniyorum ama.

Dmso herhangibir eczaneden sipariş verdiğinizde getirtirler size fiyatı da 20 30 tl arasında olmalı 100 ml lik.

Dmso tecrübem 4. haftasında durum ne mi kafama sürer sürmez sürdüğüm her yer deli gibi yanıyor.iyice azalttım dmso eklediğim bütün karışımlarda çok düşük oranlarda kullanıyorum

bazısı dmso içerisine neden alkol eklediğimi sormuştu en büyük nedeni sterilizasyon.kafa derisi öyle temiz kalmıyordur gün içerisinde heralde

dmso nun hücrelere ve kana karıştırması konusuna gelince heryere gider bu sıvıyla neyi karıştırsan kendi gider peşinden de çözdüğü ne varsa götürür.

işin en garip kısmı dmsoyu doktorların bi türlü çözemediği elimdeki egzama benzeri bazen kaşınan bazen sulu kabarcık olan yerlere alkol ile karıştırıp sürdüğümde bu sorundan eser kalmaması oldu.saç konusunda sevindirmese de elimdeki soruna çare buldum valla.

bunu görünce dedim ki lan bu elime iyi geliyorsa kafa derimde bazı yerlerde sivilceler çıkmıştı onlara da iyi gelir onlarda da denedim ama pek işe yaramadı.

bazı arkadaşlar başka ilaçlarla denemeyi düşünüyorlar dikkatli olun derim en azından dmso yu seyreltin alkolle falan yazık etmeyin canınıza

dmso bütün tecrübelerimi yazıcam arkadaşlar .
    dmso konusunda takipteyim dostum, paylaşımlarına devam et , çok yararlı oluyor
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alkolle dmso saçı süpürge teline çevirir diye düşünüyorum. Ben bi ara alkolle çözdüm ve babusol losyona kattım ilaçları. Seyreltmeme rağmen alkol mahvetti saçımı
    Aynı hatayı bende yaptım. Elseve ile çözün daha iyi. Saf alkole distile su atarak seyrelttim ona rağmen perişan oldu saçım. Anl çok haklı.

Oral kullanamaz mıyız ? biliyorsunuz oral kullanım herzaman topikalden daha iyi sonuçlar verir

dinoprostone un bu kadar ciddi denetimli bir ilaç olduğunu bilmiyordum teşekkürler hocam , peki siz tedavinizde direk pge2 mi kullanıyorsunuz (dinoprostone,powder?) , ya da pgf2a bimatoprost etkeninden mi devam ediyorsunuz ? Ayrıca dozajlamayı 10mg da nasıl yapmalıyım ? Çok Teşekkürler tekrardan

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eastanbull dmso yu kullanıyor musun hala ?
    veya başka kullanan kullanmış arkadaşlar burda mı?Bu dmso konusunu hortlatacam yeniden kafaya koydum
    Biraz araştırıyım kafamda net bişey oturursa dmso kullanarak androcur veya başka bi etken de olabilir losyon yapacağım sadece ön bölge ve şakaklar için.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eastanbull dmso yu kullanıyor musun hala ?
    veya başka kullanan kullanmış arkadaşlar burda mı?Bu dmso konusunu hortlatacam yeniden kafaya koydum
    Biraz araştırıyım kafamda net bişey oturursa dmso kullanarak androcur veya başka bi etken de olabilir losyon yapacağım sadece ön bölge ve şakaklar için.
    kullanmıyorum bırakalı çok oldu , içine dianeyle aldacton atıp kullanıyordum hiç bi etkisini görmedim , yalnız felaket soyuyor deriyi kullanılcak bişey değil bazen minoxa atıyorum 1-2 ml pullanma iki üç katına çıkıyor

Yapma bee,diane ve aldactone atarken dmso oranin neydi peki,su falan koyuyor muydun seyreltmek icin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapma bee,diane ve aldactone atarken dmso oranin neydi peki,su falan koyuyor muydun seyreltmek icin
    hayır seyreltmek için hiç bişey kullanmadım , direk dmsonun içine atıyordum ilaçları

Tek basina dmso deriyi soymasi normal ama hocam,onu seyrektmek lazim.
    Forumda baska bi konu altinda sakaklarda biraz uzama var falan yazdiginizi gordum arastirirken o yuzden sordum.Dmsoyu nerden almistiniz

Sayfa 9/15 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon