Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon
116 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Ru58841 Kullanıcı Deneyimim

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dmso hakkında cidden çok iyi şeyler var, şu an ki losyon için ilk düşündüğüm taşıyıcı dmso'ydu. Sonra Revigenden ötürü askıya aldım. Ru için çok iyi bir taşıyıcı olur bence.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi bakalım hayırlısı inşallah güzel sonuçlar alınır ru ile .. arkadaşlar bu taşıyıcı olayını losyon taşınmasını falan iyi bi kimyager yapabilir aramızda varmıydı kimyager ?

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    miracle hocam ru kullanmaya başlayalıdan beri dökülmeniz ne durumda ? bazı kullananlar başka yerlerde hiç dökülme olmadı vs. yazmışlar
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle hocam ru kullanmaya başlayalıdan beri dökülmeniz ne durumda ? bazı kullananlar başka yerlerde hiç dökülme olmadı vs. yazmışlar
    Hiç bir şekilde dökülme yok günlük hazırlıyorum taze olarak bugün elsevde denedim hemen eridi çok kaliteli gerçekten ürün sabah sürüyorum akşama kadar deri ve kökler capcanlı kalıyor şu ana kadar çok çok memnunum.
    Konu Miracle tarafından (15.12.2014 Saat 23:47 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç bir şekilde dökülme yok günlük hazırlıyorum taze olarak bugün elsevde denedim hemen eridi çok kaliteli gerçekten ürün sabah sürüyorum akşama kadar deri ve kökler capcanlı kalıyor şu ana kadar çok çok memnunum.
    daha öncede dökülmeniz hiç yokmuydu ? bu arada her gün oranları nasıl hazırlıyorsunuz şu hassas terazi vs. mi yoksa başka pratik yollar buldunuz mu ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben gerçekten de ru dan çok umutluyum.. Elimize geçmesi lazim.artık bu etkenin.

Anlayamadığım şey Türkiye deki ilaç firmaları neden bu etkeni getirtmiyorlar.niye boyle bir dusunceye kapildim cunku hadi şahısa satışta ilaç v.s olduğu icin yasak peki ya bunu bir ilaç firması istemiş olsaydı daha kolay olacağını düşünüyorum. gerçektende her şeyde cok geriden geliyoruz.yabancı forumlarda adamlar 2004 2005 de ru dan bahsederken bizler 2014 de ru yu memlekete bile getirtemiyoruz.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha öncede dökülmeniz hiç yokmuydu ? bu arada her gün oranları nasıl hazırlıyorsunuz şu hassas terazi vs. mi yoksa başka pratik yollar buldunuz mu ?
    Hassas terazi aldım 0.001 ölçekli yani 1 mg ı bile tartıyor ufak bir cep terazisi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben gerçekten de ru dan çok umutluyum.. Elimize geçmesi lazim.artık bu etkenin.

Anlayamadığım şey Türkiye deki ilaç firmaları neden bu etkeni getirtmiyorlar.niye boyle bir dusunceye kapildim cunku hadi şahısa satışta ilaç v.s olduğu icin yasak peki ya bunu bir ilaç firması istemiş olsaydı daha kolay olacağını düşünüyorum. gerçektende her şeyde cok geriden geliyoruz.yabancı forumlarda adamlar 2004 2005 de ru dan bahsederken bizler 2014 de ru yu memlekete bile getirtemiyoruz.
    Ru fda da araştırma etkeni olarak onaylı yani ilaç sınıfında değil bu nedenle yurda girişi
    Konu Miracle tarafından (07.04.2015 Saat 10:19 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dimethyl Süfoxide(DMSO), aslında bir tür boya incelticidir. Ama aşağıdaki terapötik özelliklere sahip olan bir incelticidir:

1-Miyelinsiz sinir elyafının etkinliğini kaldırarak ağrıyı bloke eder.
    2-Antienflamatuardır.
    3-Bakteri, fungus(mantar) ve virüslerin üremesini önler.
    4-İlaçların hücre zarlarından kolaylıkla geçmesini sağlar.
    5-Damarlarda, platolitlerden oluşan tromboz olasılığını azaltır.
    6-Sadece deriye sürüldüğü zaman bile müsekkin etkisi yapar.
    7-Hücrelerin içindeki histamin ve prostoglandin salgısını önleyerek damar genişletici rol oynar.
    8-Kollajeni yumuşatır.
    9-Hidroksil serbest radikallerini yok eder.
    10-Bağışıklığı kamçılar.
    11-Damar içi kullanıldığında güçlü diüretiktir(idrar söktürücü).
    12-Organizmada interferon oluşumunu sağlar.
    13-Yaraların kapanmasını hızlandırır.

Buda dmso'nun hazırlanması:25 gram hematoxylin 80 gram saf DMSO'nun içerisinde eritilir.

Bana göre bizim için en önemli madde 4.Peki bu maddeleri nerede bulacağız?
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ru fda da araştırma etkeni olarak onaylı yani ilaç sınıfında değil bu nedenle yurda girişi spiro vs den daha güvenli ama bu teknik olarak tabiki yani kargoda beyaz toz gören bir memur nedir bu diyede alıkoyabilir ve geri gönderebilir. İlaç şirketlerinin bunu pazarlayabilecekleri bir yasal dayanak yok yani özetle.
    Teşekkür ederim hocam cevabın için.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Sayfa 2/12 İlkİlk 1234 ... SonSon