Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon
82 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saç Dökülmesi İçin Beta Bloker Kullanmak

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sayın Bireylül diyete başladım. Antienflamatuar diyet için size bahsini ettiğim gaps diyetini benimsedim. Takviyeler de kullanıyorum cod liver oil, omega 3, k vitamini, D vitamini ve resveratrol. Bağırsak florası düzelmeye başladığında çinko magnezyum ve diğer b vitaminlerini eklemeyi düşünüyorum. Resveratrol üzüm çekirdeği ve kabuğunun ekstresidir. Fransız paradoksu denilen meselenin baş aktörü. Hormon değil antioksidan.

Bu şeker ve türevlerinin sebep olduğu insülinde ayrı bir başbelası. Ne zaman tatlı vs karıştırsam kafa derisi o gün başlıyor kıvranmaya. Resveratrol 2 aydır kullanıyorum solgar olmassa olmaz bir antioksidan. Bu saçı tamir edersek dünyanın en sağlıklı insanıda olacağız herhalde...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayın Miracle curcumin Resvaretrol ile sinerjetik çalışıyormuş. Asıl fayda birlikte kullanımında görünüyor. Zerdeçal tüketmek de iyi ancak emilimi pek iyi değil.

Üye
    Yer
    Yurtdisi
    Yok ya dökülen sac dökülür arkadas.

Denemedigim dogal yöntem kalmadi,banamisin demiyor arkadas.Böyle seylerle ugrasmaya hic gerek yok.Yaptiginiz arastirmalari kesinlikle kücümsemiyorum,hatta takdirle karsiliyorum.

Fakat sac dökülmesi Genetik olarak programlanmis zaten.Antiandrojenlerle DHT bloklama ile bir nevi gciktiriyorsun bu olayi,ama bana göre bununda bir sonu ve süresi var.Bir müddet sonra bu döngü tekrar calismaya basliyor ve saclar yine dökülüyor.Dedigim gibi programlanmis bir kere.

Isirgan otu ,yok saw palmetto yok biber yok patlican,yeter artik denemedigim sey kalmadi,su ana Kadar saclari dogal yöntemle cikan hicbir insan görmedim forumlarda.Dün Saat 18:00 de yikandim basima sapka taktim,bugün Saat 6 da yani 24 Saat sonra saclarimi Beyaz masanin üzerinde ovaladim,tam 350 sac teli arkadaslar.Dökükülüyo naparsan yap,yapacak birsey yok son care uzaya cikacaz dökülmesin diye.Sizlere calismalaranizda basarilar,ve insallah yanilan ben olurum insallahhhh.Saygilar

Bir şey yapmayıp dökülmeyi izleyeceğimize birşeyler yapar en azından elimizden geleni yapmış olmanın rahatlığını hissederiz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim saçlar 16 yasından beri dökülüyor çok tuhaf bir dökülme oldu bende herneyse 17 kasımdan beri miracle losyon kullanıyorum tedaviye 22 kasımdan bu yana minoxil ekledim aşırı yağlanma vardı resmen tırnağıma yağ tabakası gelirdi hatta kulak üstlerimde bile elimi attığımda saçlar geliyordu yeni saçlar ne şekilde çıkacak bilemiyorum ama bu losyon saç dökülmesini %90 -%95 kesiyor burada okuduklarım ve kendimden gördüğüm bu keşke bundan hiç olmadı en az 10 sene önce miracle dost bunu bulsa bu forum olsaydı ahhh diyorum bazen ahhh

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ertelene biliyorsa müdahale edilebiliyor demektir kaldı ki bir süre sonra yeniden başlaması androjen hassasiyetinin artmasıdır buna görede yeni tedavi belirlenebilir 12 sene proscar ile saçlarımı korudum diyenler var 4 5 senelik hikayelerde gayet çok forumlarda
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Antidht sabah sabah moral bozdun kardeş ya. İşin kötü yanı çokta haksız değilsin..

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    memleketten istettiği kara üzüm pekmezi ve zerdeçal 2 gün önce geldi daha başlamadım sabah ve gece birer kaşık olmak üzere macun yapıp tüketecem

Alıntı teto1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    memleketten istettiği kara üzüm pekmezi ve zerdeçal 2 gün önce geldi daha başlamadım sabah ve gece birer kaşık olmak üzere macun yapıp tüketecem
    Zerdeçal emilimini artırmak için karabiber tavsiye ediliyor. Ancak bazı yerlerde de çok sağlıklı bulunmamış. Eğer bitki olarak tüketeceksiniz emilimin artması için yollar da araştırın isterseniz.

Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon