Sayfa 11/13 İlkİlk ... 910111213 SonSon
123 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: Dermaroller kullanicilari

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar 3 mm çok mu olur?
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 3 mm çok mu olur?
    3mm çok olabilir, dermastamp kullaniyordum, bende dermarollere geçtim, biraz yoluyor saçı ama olsun, bayağı gelişme var gibi, 2mm kullaniyorum.

3 mm aşırı fazla, skar oluşturup kalıcı dökülme yapabilir.
    Ketoral krem (Günde 2 defa)
    Masaj (Günde 10 dk)
    Konazol şampuan (Haftada 1-2)
    Biotin (5000 mcg)

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dermastamp çok etkisiz.
    Dermaroller kullanın.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Alıntı glaurung Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3mm çok olabilir, dermastamp kullaniyordum, bende dermarollere geçtim, biraz yoluyor saçı ama olsun, bayağı gelişme var gibi, 2mm kullaniyorum.
    Ben de dermastamp kullanıyorum. Dermaroller ile ne farkı var?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı anil1098 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de dermastamp kullanıyorum. Dermaroller ile ne farkı var?
    Ben de dernastamp, insülin iğnesi vs kullanıyordum. Dermaroller çok daha acı veriyor bende. 1 aydır günlük dermaroller uygulaması ypamaya başladım, losyondan önce. Bir iki ay sonra dikkate değer bir etkisi olacak mı göreceğiz birlikte.

Geçen sene ilk tedaviye başladığımda, min+dut ile birlikte kullandığında çok iyi etki görmüştüm diye hatırlıyorum.

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de dernastamp, insülin iğnesi vs kullanıyordum. Dermaroller çok daha acı veriyor bende. 1 aydır günlük dermaroller uygulaması ypamaya başladım, losyondan önce. Bir iki ay sonra dikkate değer bir etkisi olacak mı göreceğiz birlikte.

Geçen sene ilk tedaviye başladığımda, min+dut ile birlikte kullandığında çok iyi etki görmüştüm diye hatırlıyorum.
    Ben de hem yüz hem saç için dermaroller kullanmayı düşünüyorum ama Dermastamp ile Dermaroller'in saçta kullanımı için pek bir fark yaratacağını düşünmüyordum, daha pratik diye dermastampı tercih etmiştim, ki benim tek tedavim bu sayılır, arada da Ketoral ve Acnelyse'i şakaklara sürüyorum. Ama yukarıda üyelerin yorumları beni şaşırtıp düşüncelere sevketti. Hocam sizce gözlemlemiş olduğunuz 1 ay içinde dermarollerin artıları ve eksileri nedir stampa göre?

Arkadaşlar bu konuya eğilmeliyiz bence, ben bir süredir bu Dermastamp/Dermaroller'a acayip takmış durumdayım. Yabancı sitelerde birçok başarı alan insan var ama salt Dermaroller ile bu başarıya ulaştıkları konusu meçhul. Şu da var, bu başarıya ulaşan insanlar da kellik sorunu olmayan insanlar genellikle, bu bir nebze inandırıcı kılıyor. Yani saçı agresif dökülmeye maruz kalmamıış kişiler. Bu yüzdencsaçını kaybetmekten korkan, saçında açılmalar yaşayan arkadaşlar için büyük fayda sağladığını düşünüyorum. Haftada 1-2 kez yapıyoruz bu işlemi pekâlâ da saç derisi haftalık yapılan bir işlemle canlanacak mı? Masaj yapıyoruz ama saç derisi buna saç çıkışı olarak geri dönüşte bulanacak mı? Bu soruların cevaplarını arıyorum ama bulamıyorum. Sitedeki insanların da masaj ve dermaroller/dermastampin bir etkisinin pek de olmadığını söylemesi üzerine umudumu kaybetmeye başladım. Lütfen bu konuyu canlı tutalım, fikir alışverişi olur en azından.

derma roller ve dermastamp ın etkisini yaşayanların çoğu minoxil vs kullananlar.Topikal tedavi kullanmayıp çok iyi bir etki yaşayan yok

Alıntı charm35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    derma roller ve dermastamp ın etkisini yaşayanların çoğu minoxil vs kullananlar.Topikal tedavi kullanmayıp çok iyi bir etki yaşayan yok
    Üzerinde durulması gereken bir konu, elimizde uygulaması bu denli basit, bütçe yormayan bir ürün var. Belki kellik problemi yaşayan insanlarda istenilen etki alınamaz doğrudur ama kısmi açılma gibi problem yaşayan insanlarda düzenli ve uzun kullanımlarda muhakkak faydası olduğunu düşünüyorum. Ve diğerlerinin aksine bu faydanın kalıcı olacağını kalıcı olmasa bile diğerlerinden daha uzun süre kalıcılığı olduğunu düşünüyorum.

Sayfa 11/13 İlkİlk ... 910111213 SonSon