Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Neutrogena T/Gel Şampuan Kullanlar Yorumlarınız ?

Banned

Neutrogena T/Gel Şampuan Kullanlar Yorumlarınız ?

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  www.sacimindoktoru.com.jpg
Görüntüleme: 143
Büyüklüğü:  39.9 KB (Kilobyte)
ID:	1225

arkadaşlar bu şampuanın kepeği seboreyi bitirdiği söleniyor.internette yorumlar cok olumlu.herkes cok memnun.kullanan oldumu
    Konu Miracle tarafından (07.12.2014 Saat 10:28 ) değiştirilmiştir.

İçeriğinide ekleseydik güzel olurdu daha da.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    İçinde kömür katranı özü bulunuyor özellikle seboreyi söküp atan bi ürün gerçekten. Ama katranın kanserojen yapısından dolayı uzun süre kullanımı sakıncalı bulunuyormuş.

Banned
    içeriğinde :

%2 Neutar (%0.5 Coal Tar'a eşdeğer Coal Tar Ekstresi)

yani kömür katranı özü var.anti seboreik anti sedef şampuanıymış

Sebore gibi illet için kullanılır şayet denildiği gibi etkili ise belirtilen kanser riski ise çok çok uzun kullanımda yüzde bir kaç puandan fazla artıracağını düşünmüyorum. Bu katran riski asıl oralda artar çok yanık ekmek pide sütlaç vs sakıncalı.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acaba hangi ağacın külünü kullanmışlar,bunu belirtiyor mu?Bu arada arkadaşlar sebore,sedef,egzama gibi cilt rahatsızlıklarında ardıç katranı ürünlerini de tavsiye ederim.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Banned
    bilemiyorum ama her kullanan seboreden kurtuldugunu sölüyor.ama üreten firma artık bu şampuanı üretmiyormuş.onuda anlıyamadım

Yeni Üye
    2. kez yıkadım saçlarımı bugün o şampuanla kesinlikle sebore için yapılmış en iyi şampuan ilk yıkamada bile seboreyi hemen hemen bitiriyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sherlock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. kez yıkadım saçlarımı bugün o şampuanla kesinlikle sebore için yapılmış en iyi şampuan ilk yıkamada bile seboreyi hemen hemen bitiriyor.
    Dostum merhaba bende ilk kez neutreguna t gel kullandim bugün pek bişey söylemem mümkün degil bu sözlerin bana umut verdi açikcasi acaba neutreguna öncesinde hangi şampuanlari kullandin banada hic bir şampuan iyi gelmedi.Birde neutreguna yi haftada kkaç kere kullaniyorsun?

Yeni Üye
    Alıntı chris murphy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum merhaba bende ilk kez neutreguna t gel kullandim bugün pek bişey söylemem mümkün degil bu sözlerin bana umut verdi açikcasi acaba neutreguna öncesinde hangi şampuanlari kullandin banada hic bir şampuan iyi gelmedi.Birde neutreguna yi haftada kkaç kere kullaniyorsun?
    netrogena haftada 2 kez kllandım doğrusunu söylemek gerekirsen hiç bir zaman hiçbir şampuanı düzenli olarak kullanmadım kerium ds,nizoral,ketoral,zetion, clear cool sport bunları kullandım ama t gel yemin ediyorum ilk seferde temizliyor valla 2 hafta düzenli kullanılsa kepek diye birşey kalmaz deride dostum.

Sayfa 1/2 12 SonSon